Voor 2 personen: heerlijke overnachting met uitgebreid ontbijt en late check-out bij boetiekhotel The Bellhop aan de Witte de Withstraat in hartje Rotterdam
Ga met z'n tweetjes een luxe overnachting tegemoet in het stadshart van Rotterdam. The Bellhop is een befaamd boetiekhotel dankzij de moderne en smaakvol ingerichte kamers, de perfecte ligging in de stad en het gastvrije personeel. Bezoek de Oude Haven, maak de foodie in je los bij de Markthal of maak prachtige kiekjes bij de wereldberoemde en iconische kubuswoningen!
Een uitgebreid ontbijt is inbegrepen bij de overnachting, maar ook in The Standard Double-kamer zelf kom je niets tekort. De kamer heeft unieke muren van kurk en kleurrijke items waar je geheid direct van opvrolijkt. In de kamer vind je een kwalitatief Auping-bed (140x200 cm), airco, flatscreen-tv, wifiverbinding en meer. En dankzij de late check-out van 12.00 uur hoef jij je 's ochtends niet te haasten. De ideale mini-vakantie met een geliefde of vriend(in)!
Ontbijt
Maak nu kennis met The Bellhop aan de Witte de Withstraat in hartje Rotterdam! Bij dit hotel staan cultuur, natuur en gastvrijheid hoog in het vaandel. The Bellhop is dé ontmoetingsplek voor zowel bewuste reizigers als locals en biedt alles voor een comfortabel bezoek aan Rotterdam!
Bij The Bellhop haal je alle (h)eerlijke gerechten eenvoudig af en geniet je waar jij maar wilt! Zo zijn er ook prachtige wandelarrangementen samengesteld, waarmee jij geniet van goed eten en drinken én de prachtige omgeving ontdekt.
Ervaar het zelf bij The Bellhop!
Hiernaast zie je de openingstijden van de horecagelegenheden van The Bellhop.