Sunderland Hotel

Overnachting voor 2 + ontbijt in het Sauerland

9.4
Perfect • 9 beoordelingen
Sunderland Hotel
Sundern (Sauerland) (353km)
Verkocht: 80
€134
€89

Voor 2 personen: ontspannende overnachting in een tweepersoonskamer inclusief ontbijt in het Sunderland Hotel in het idyllische stadje Sundern

  • Overnachting voor 2 personen in het mooie Sundern in het Duitse Sauerland
  • Inclusief heerlijk ontbijtbuffet
  • Je verblijft in een mooie tweepersoonskamer die van alle gemakken is voorzien
  • Trek er te voet, met de fiets of met de auto op uit en verken de prachtige natuur die het Sauerland te bieden heeft
  • Laat de drukte van alledag achter je!
  • Winterberg is maar een klein uurtje rijden
  • Wil je langer blijven? Koop dan meerdere vouchers!

Sunderland Hotel
Rathausplatz 2, 59846 Sundern (Sauerland)
353 km van De kust
9km van treinstation

Genieten van een time-out voor twee midden in de natuur in het idyllische Sundern? Dan ben je in het Sunderland Hotel aan het juiste adres! Hier ligt de nadruk niet alleen op ontspanning, maar ook op de open, gastvrije cultuur van Afrika: Afrikaanse flair ontmoet hier ontspannen gastvrijheid.

Geniet van een heerlijke overnachting in een gezellige tweepersoonskamer, die van alle gemakken is voorzien. Na een ontspannende nacht kun je de volgende ochtend wakker worden met een uitgebreid continentaal ontbijt en de prachtige omgeving verkennen. Groene weiden, dichte bossen en uitgestrekte heuvellandschappen: trek er te voet, met de fiets of met de auto op uit en verken het prachtige Sauerland!

Ontbijtbuffet

  • Diverse broodjes en broden
  • Roereieren
  • Croissants
  • Zoete pannenkoeken
  • Zelfgemaakte spreads
  • Hartige en zoete vleeswaren
  • Verfrissende sappen
  • Koffie / thee

9.4
9 beoordelingen
Dhr. E. Mariman
K.
Mevr. K. Hooghiemster
Dhr. D. Kilicdere

Centraal gelegen en toch midden in de natuur, vind je Hotel Sunderland in het idyllische plaatsje Sundern, midden in het recreatiegebied Sauerland. De nadruk ligt hier niet alleen op recreatie, maar ook op de open, gastvrije cultuur van Afrika. Hier ontmoeten Afrikaanse flair en ontspannen gastvrijheid elkaar!

Alle kamers en suites zijn licht, gezellig en natuurlijk geïnspireerd door de schoonheid van het Afrikaanse continent. Wil je volledig ontspannen? Trakteer jezelf dan op wat vrije tijd in de prachtige Kenbali-wellnessruimte van het hotel, waar je kunt genieten van de sauna of het stoombad. Honger gekregen na een wandeling door het mooie Sauerland? Trakteer jezelf op heerlijke huisgemaakte of Afrikaanse specialiteiten in het restaurant van het hotel.

Het Sunderland Hotel kijkt uit naar je komst!

Hotels in de buurt van Sunderland Hotel