Strandhotel Westduin

Overnachting voor 2 aan zee + ontbijt + late check-out

9.5
Perfect • 129 beoordelingen
Strandhotel Westduin
Koudekerke (50km)
Verkocht: 516
€133
€82
Boek nu voor €82

Voor 2 personen: heerlijke overnachting aan het strand bij 4-sterrenhotel Strandhotel Westduin, inclusief ontbijt, late check-out, Zeeuwse hapjes en eventueel 3-gangendiner à la carte

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out + Zeeuwse hapjes

38%

Verkocht: 359

€133
€82

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out + Zeeuwse hapjes + 3-gangendiner

26%

Verkocht: 157

€193
€142

  • Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out + Zeeuwse hapjes vanaf €82
  • Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out + Zeeuwse hapjes + 3-gangendiner vanaf €142
  • Overnacht samen met je geliefde of beste vriend(in) bij Strandhotel Westduin
  • Inclusief heerlijk ontbijt, Zeeuwse hapjes en late check-out tot 13.00 uur!
  • Breid je verblijf eventueel uit met een heerlijk 3-gangendiner met vrije keuze van de kaart
  • Verblijf in een mooie kamer met lcd-tv, badkamer met bad en/of douche, gratis wifi, Nespresso-apparaat en meer
  • Prachtig 4-sterrenhotel aan zee met een verwarmd zwembad en een fitnessruimte
  • De perfecte locatie voor een heerlijke minivakantie
  • Maak bijvoorbeeld een mooie strandwandeling of breng een bezoekje aan Domburg, Middelburg of Vlissingen

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 13.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €3,50 p.p.p.n.
  • Parkeren bij het hotel is mogelijk voor €10 per nacht (ter plekke te voldoen)

Strandhotel Westduin
Westduin 1, 4371 PEKoudekerke
50 km van De kust
4km van treinstation

Op slechts 50 meter van het strand vind je het mooie 4-sterrenhotel Strandhotel Westduin, dé perfecte plek voor een geweldige minivakantie aan zee. Geniet hier van een relaxte overnachting samen met je geliefde of beste vriend(in). Waai lekker uit, wandel door de duinen naar Domburg of breng een bezoekje aan Middelburg of Vlissingen. Jullie beleven hier gegarandeerd een heerlijke tijd!

Jullie worden gastvrij ontvangen met lekkere Zeeuwse hapjes en genieten op de avond van aankomst eventueel ook nog van een uitgebreid 3-gangendiner met vrije keuze van de kaart. De nacht brengen jullie door in een mooie 2-persoonskamer die van alle gemakken is voorzien. 's Ochtends staat er een heerlijk ontbijt te wachten, en het hotel beschikt ook over een verwarmd zwembad en een fitnessruimte waar je tijdens jullie verblijf gebruik van mogen maken. Jullie kunnen bovendien lekker uitslapen, want dankzij de late check-out hoeven jullie pas om 13.00 uur uit te checken. Ideaal om even helemaal tot rust te komen!

3-gangendiner (voorbeeldmenu)

Voorgerecht

  • Brood met smeersels
    met aioli en tapenade
  • Tomaat-paprikasoep
    met brood en basilicumroom
  • Schaaldieren bisque
    met croutons en rouille
  • Nacho's
    met tomatensalsa, guacamole, vegetarisch gehakt, lente ui, jalapeños, cheddar, paprika, komkommer en tomaat
  • Caprese salade
    met tomaat, mozzarella, basilicum en aceto
  • Salade geitenkaas (+ €2,75)
    met meslcun, aceto balsamico, mangochutney en gerookte noten
  • Rundercarpaccio (+ €2,75)
    met truffelmayonaise, rucola, rode ui, Grana Padano en pittenmix
  • Caesar salade (keuze uit kip/zalm/vitello) (+ €2,75)
    met little gem, spek, ei, dressing met ansjovis en Parmezaanse kaas

Hoofdgerecht

  • Ravioli gevuld met ricotta en spinazie
    met tomaat-mascarponesaus, bosui en rucola
  • Hamburger
    met brioche bun, little gem, uienchutney, tomatensalsa, cheddar, tomaat, komkommer en friet
  • Kipsaté van kippendij
    met satésaus, friet, atjar, kroepoek en lente-ui
  • Kabeljauw met kruidenkorst (+ €7.50)
    met seizoensgroenten, rode pipo aardappel met tzatziki en dressing van kappertjes
  • Vispannetje met kaas uit de oven
    met schaaldierensaus, mosselen, salade en friet
  • Mosselburger
    met little gem, tomaat, zoetzure mosselgroenten en tartaarsaus
  • Zeeuwse mosselen 900 gram (+ €5.00)
    met friet, sauzen en salade
  • Zomercurry
    met kikkererwten, zoete aardappel, kidneybonen, kokos, broccoli en rode linzen
  • Varkenshaas met brie
    met ratatoille, aardappelgarnituur en chimichurri
  • Entrecote (+ €5.00)
    met friet, seizoensgroenten en bearnaisesaus

Nagerecht

  • Yoghurttombe
    met vers fruit
  • Cheesecake
    met mangocoulis en citroenijs
  • Crème brûlée
    met limoenblad, citroengras en limoenijs
  • Brownie
    met karamel-zeezoutijs, slagroom en pindacrumble
  • Sorbetijs in drie lagen (+ €1)
    met vers fruit (gluten- en lactosevrij)
  • Biologische kaas (+ €5)
    met drie soorten biologische kaas, mangochutney, krentenbrood
  • Koffie met lekkernijen
    met Zeeuwse likeur

9.5
129 beoordelingen
Y.
Mevr. Y. Jinfeng
Mevr. H. Ohle
Mevr. J. Vanieperen

Strandhotel Westduin ligt direct achter de laagste duinovergang van Walcheren, op slechts 50 meter van de zee en het strand. Dit 4-sterrenhotel is de ideale locatie voor een strandvakantie, weekendje weg, zakelijke bijeenkomst of evenement. Geniet van de zilte zeelucht, de bruisende branding en de adembenemende kustlijn.

Het hotel beschikt over 116 mooie kamers en suites met (Frans) balkon of terras, badkamer met bad en/of (regen)douche, gratis wifi, lcd-tv, koffiezetapparaat en meer. Tijdens je verblijf ben je van alle gemakken voorzien: neem een duik in het verwarmde zwembad van het hotel of ga sporten in de fitnessruimte. Vergeet ook zeker niet de mooie omgeving van Strandhotel Westduin te ontdekken. Slenter bijvoorbeeld over de kronkelige paden door de duinen naar Domburg of breng een bezoekje aan Vlissingen en Middelburg. Jij komt even helemaal tot rust!

Beleef een heerlijke tijd bij Strandhotel Westduin!

Boek nu voor €82

Hotels in de buurt van Strandhotel Westduin