Secret 4-star Hotel Antwerpen

Overnachting voor 2 + ontbijt in hartje Antwerpen

Erg populaire deal
8,2
Uitstekend · 26 beoordelingen
Secret 4-star Hotel Antwerpen
Antwerpen (102km)
Verkocht: 129
€270
€159
Boek nu voor €159

Voor 2 personen: overnachting bij een Secret 4-star Hotel in hartje Antwerpen inclusief ontbijt, een doosje Belgische chocolade, late check-out + eventueel een 3-gangendiner

Overnachting voor 2 + ontbijt + doosje chocolade + late check-out

41%

Verkocht: 121

€270
€159

Overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner + doosje chocolade + late check-out

36%

Verkocht: 7

€340
€217

  • Overnachting voor 2 + ontbijt + doosje chocolade + late check-out €159
  • Overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner + doosje chocolade + late check-out €217
  • Overnachting voor 2 personen bij een mooi Secret 4-star Hotel midden in het centrum van Antwerpen
  • Inclusief ontbijt, doosje Belgische chocolade en late check-out
  • Breid je verblijf eventueel uit met een heerlijk 3-gangendiner
  • Jullie verblijven in een King Guest Room met comfortabel bed, marmeren badkamer met bad, koffie- en theefaciliteiten en meer
  • De ideale uitvalsbasis om het prachtige historische centrum van Antwerpen te ontdekken
  • Ook geldig in het weekend
  • Publieke Indigo parking Groenplaats heeft directe toegang tot het hotel. Adres: Groenplaats 46, 2000 Antwerpen
  • Het adres van het hotel is: Groenplaats 32, Antwerpen, 2000, België

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 14.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €2,97 per persoon per nacht
  • Na aankoop vind je het adres van het hotel op je voucher

Secret 4-star Hotel Antwerpen
, 2000Antwerpen
102 km van De kust

+1

Zin om er even tussenuit te gaan met z'n tweetjes? Kom dan het mooie Antwerpen verkennen en overnacht samen in een Secret 4-star Hotel midden in het historische centrum van de stad. De winkelstraat De Meir ligt om de hoek. Het is 4 minuutjes lopen naar het Stadsplein en het Stadhuis en 9 minuutjes naar het Middeleeuwse Fort Steen. De ideale uitvalsbasis voor een heerlijke minivakantie!

Jullie overnachten in een King Guest Room die van alle gemakken is voorzien, zoals een comfortabel bed, airco, koffie- en theefaciliteiten, een mooie marmeren badkamer met bad en een douche, gratis toiletartikelen en meer. In de kamer vinden jullie bovendien een doosje met Belgische chocolade. De volgende ochtend staat er een uitgebreid ontbijt klaar. Haast is niet nodig, want uitchecken hoeft pas om 14.00 uur. Breid je verblijf eventueel uit met een overheerlijk 3-gangendiner (ook mogelijk als lunch). Jullie beleven gegarandeerd een fantastische tijd in het mooie Antwerpen!

3-gangendiner (voorbeeldmenu)

Voorgerecht

  • Steak tartaar
  • Gazpacho
  • Garnaalkroket met mini-bisque
Hoofdgerecht
  • Pasta pesto
    met scampi's
  • Parelhoenfilet
    met fine champagnesaus, seizoensgroenten en aardappelpuree
  • Salade
    met burrata
Nagerecht
  • Crème brûlée
  • Taart van de dag
  • Koffie
Bovenstaand menu is een voorbeeldmenu en wisselt regelmatig op basis van dagverse ingrediënten en seizoensproducten

8.2
26 beoordelingen
Mevr. A. Caraballo
Mevr. H. Versteeg

Hotel is een prachtig gebouw in hartje Antwerpen. Hotel van binnen mooi maar vooral de kamers zijn wel aan een opknapbeurt toe als je het ons vraagt, een executive room daar verwachten wij meer van.. ontbijt dik in orde. Na de checkout moesten we nog terug vanwege een rekenfout van jullie kant waardoor we teveel hadden betaald. Werd wel meteen opgelost maar geen enkele compensatie laat staan een fatsoenlijk excuus, toch jammer..

Secret 4-star Hotel Antwerpen

Beste mevrouw Versteeg,

Graag willen wij u hartelijk bedanken voor uw feedback.

Het spijt ons te lezen dat de rekening niet geheel correct was, een foutje kan inderdaad altijd gebeuren maar het spijt ons dat u hier geen excuus of verontschuldigingen heeft gekregen van onze medewerkers, dit is uiteraard zeker niet de bedoeling!

Nogmaals onze welgemeende excuses!

Met vriendelijke groeten,

Hilton Antwerp Old Town

N.
Mevr. N. Vergouwen

We hebben hier een nachtje gelogeerd. De ligging is perfect, vriendelijk personeel maar de kamers zijn heel erg gedateerd! Bij de deal hoorde een doosje chocolade, maar dat mag geen naam hebben, het waren wit uitgeslagen bonbons die nog een maand goed waren.

Secret 4-star Hotel Antwerpen

Beste mevrouw Vergouwen,

Hartelijk dank voor uw review naar aanleiding van uw verblijf bij ons.

Wij vinden het fijn te horen dat u genoten heeft van de ligging, de vriendelijkheid van het personeel.

Onze welgemeende excuses voor de bonbons, uiteraard had dit zeker niet aan de gasten gegeven mogen worden.
Wees er dan ook van overtuigd dat ik dit meedeel met het team zodat zij dit zeker kunnen opvolgen!

Wij hopen u in de toekomst nogmaals te mogen verwelkomen in het hotel.

Met vriendelijke groeten,

Hilton Antwerp Old Town

In het hart van het oude centrum van Antwerpen vind je dit Secret 4-star Hotel. Het is de ideale uitvalsbasis om de prachtige historische stad te ontdekken. Het hotel kijkt uit op het historische stadsplein, de mooie architectuur van België.

De ruime kamers zijn voorzien van een comfortabel bed, mini-koelkastje, een groot bureau met ergonomische stoel, koffie- en theefaciliteiten en een marmeren badkamer met alle voorzieningen die je nodig hebt. Het restaurant van het hotel heeft een stijlvolle inrichting en biedt een smakelijke mix van internationaal geïnspireerde gerechten met een Belgisch tintje tot traditionele en lokale Belgische gerechten. Werken aan je conditie? De fitnessruimte van het hotel is 24 uur per dag geopend.

Beleef een heerlijke minivakantie in het Secret 4-star Hotel in Antwerpen!

Boek nu voor €159

Hotels in de buurt van Secret 4-star Hotel Antwerpen