Roerdinkhof

Overnachting voor 2 + ontbijt in de Achterhoek

9.5
Perfect • 249 beoordelingen
Roerdinkhof
Woold (273km)
Verkocht: 19
€146
€69
Boek nu voor €69

Voor 2 personen: heerlijke overnachting inclusief ontbijt en eventueel een 3-gangen keuzediner bij Roerdinkhof, midden in de Achterhoek

Overnachting voor 2 + ontbijt (aankomst: ma t/m do)

53%

Verkocht: 6

€146
€69

Overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner (aankomst: ma + wo + do)

52%

Verkocht: 13

€225,70
€109

  • Multideal
  • Overnachting voor 2 + ontbijt €69
  • Overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner €109
  • Er even heerlijk tussenuit met voor 2 personen een overnachting inclusief ontbijt in de Achterhoek
  • Maak je verblijf helemaal compleet met een 3-gangendiner met vrije keuze van de kaart
  • Het ontbijt en het diner worden geserveerd in de Rijksmonumentale, gerestaureerde oudste schuur van Nederland (1544)
  • Je overnacht in een kamer die van alle gemakken is voorzien
  • Het hotel is gelegen op een prachtige locatie in de natuur: de perfecte uitvalsbasis voor een mooie wandeling of fietstocht
  • Wil je langer verblijven? Koop dan meerdere vouchers
  • Beleef de perfecte minivakantie met je geliefde of beste vriend(in
  • Inclusief toeristenbelasting!
  • Uiteraard wordt er bij het ontbijt en diner rekening gehouden met (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • Het restaurant beschikt over sanitaire voorzieningen voor mindervaliden
  • Roerdinkhof is voorzien van een goedverlichte en gemakkelijk toegankelijke ruime parkeerplaats

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 10.00 uur
  • Honden zijn welkom voor een meerprijs van €8,50 per hond per nacht

Roerdinkhof
Roerdinkweg 1, 7108 AZWoold
273 km van De kust
6km van treinstation

Wil je er even tussenuit met je partner of je beste vriend(in)? Dat kan nu extra voordelig op een prachtige locatie dankzij Roerdinkhof! Bij dit hotel, midden in de Achterhoek, overnacht je met 2 personen in één van deze comfortabele kamers: de bruidssuite, de MondriaankamerIndonesische kamer, de Winterswijk-Wooldkamer of de Scholtenkamer. Om je verblijf helemaal compleet te maken, krijg je de volgende ochtend ook nog eens een heerlijk ontbijt. Wil je het totaalpakket? Vul je verblijf dan nog aan het een 3-gangendiner met vrije keuze van de kaart. Het ontbijt en het diner worden geserveerd in de Rijksmonumentale, gerestaureerde oudste schuur van Nederland (1544).

Roerdinkhof is gelegen op 500 meter van de Duitse grens, op het eeuwenoude rijksmonumentale Scholtengoed Roerdink, waar de geschiedenis teruggaat naar het jaar 1225. Dit levert een prachtige omgeving op en is dan ook de perfecte kans voor een mooie wandel- of fietstocht. Beleef de ultieme minivakantie!

Ontbijt naar keuze:

  • Ontbijt 1:

    • 2 Croissants met boerenjam
    • 2 kopjes koffie of thee
    • 1 glas jus d’orange
    • gekookt ei

  • Ontbijt 2:

    • 2 boterhammen (wit- of bruinbrood)
    • 2 kopjes koffie of thee
    • met boerenkaas en ham
    • 1 glas jus d'orange
    • 1 gekookt ei

  • Ontbijt 3:

    • uitsmijter maxi met 3 eieren
    • wit- of bruinbrood
    • belegd met boerenkaas en ham
    • 1 glas jus d'orange

+ eventueel 3-gangendiner

Voorgerecht

  • Wrap met gerookte zalm
  • Lemper kip met sesamsaus
  • Carpaccio
  • Toscaanse tomatensoep
  • Geitenkaasjes met spek

Hoofdgerecht

  • Huisgemaakte kipsaté
    met satésaus en kroepoek geserveerd met friet of nasi
  • Rendang rund
    geserveerd met friet of nasi
  • Zalmfilet met huid
    met dille-limoensaus
  • Entrecote
    met kruidenboter
  • Ribroast
    varkensfilet met been met barbecuesaus
  • Schnitzel
    lekker krokant gebakken
  • Tempeh of tofu
    met groentes en kokos geserveerd met friet of nasi
  • Geitenkaasjes uit de oven
    met honing en amandelen

Nagerecht

  • Spekkoek
    met kaneelijs en slagroom
  • Boerenroomijs
    met aardbeien, slagroom en aardbeiensaus
  • Brownie
    met frambozensorbetijs, slagroom en frambozensaus
  • Geitenkwark
    met Bastogne, advocaat en slagroom

9.5
249 beoordelingen
P.
Dhr. P. Schilderink
Mevr. S. Engelsman
Leuke entourage, vriendelijke bediening, heerlijk gegeten, aan te bevelen.
Roerdinkhof
hartelijk dank, graag tot ziens. m vr gr Gerhard en Nina
Dhr. L. Versteegen
Heerlijk gegeten op een prachtige locatie. Echte aanrader.
Roerdinkhof
goedemiddag, hartelijk dank, graag tot een volgende keer. m vr gr mede namens Nina, Gerhard

Kom even helemaal tot rust bij Roerdinkhof in de Achterhoek! Dit prachtige hotel met restaurant ligt 500 meter van de Duitse grens, op het eeuwenoude Rijksmonumentale Scholtengoed Roerdink, waar de geschiedenis teruggaat naar het jaar 1225. In de omgeving vind je veel natuur, zoals bossen en weilanden, waardoor een verblijf perfect te combineren is met een prachtige wandeling of fietstocht.

Roerdinkhof beschikt over onder andere 14 hotelkamers, een minicamping, een knus vakantiehuisje en groepsaccommodaties: alles wat je nodig hebt voor een vakantie die volledig bij jou past!

Je bent van harte welkom bij Roerdinkhof!

Het restaurant van Roerdinkhof is dagelijks geopend van 10.00 tot 23.00 uur.

Boek nu voor €69

Hotels in de buurt van Roerdinkhof