Postillion Hotel WTC Rotterdam

Overnachting voor 2 + ontbijt + drankje in hartje Rotterdam

Erg populaire deal
Perfect · 58 beoordelingen
Rotterdam (132km)
Verkocht: 684
€139
€99
Boek nu voor €99

Voor 2 personen: overnachting in een moderne kamer, inclusief ontbijt en een welkomstdrankje bij Postillion Hotel WTC Rotterdam, midden in de stad

  • Overnachting voor 2 personen in hartje Rotterdam
  • Inclusief uitgebreid ontbijtbuffet én een lekker welkomstdrankje
  • Jullie verblijven in een modern ingerichte kamer met een hoog plafond, grote ramen én een prachtig uitzicht over het bruisende Rotterdam
  • Beleef een relaxte overnachting samen met je geliefde of beste vriend(in)
  • Uiteraard wordt bij het ontbijt rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • Optioneel: parkeren is mogelijk tegen betaling in een van de nabij gelegen parkeergarages, bekijk hier de mogelijkheden

  • Exclusief toeristenbelasting (€7,01 p.p.p.n.)

Beursplein 37, 3011 AARotterdam
132 km van De kust
0 km van treinstation

+8

Word wakker met de Coolsingel aan je voeten! Bij Postillion Hotel WTC Rotterdam verblijf je in het hart van de stad. Je verblijf begint goed met een warm ontvangst en een lekker welkomstdrankje. Dankzij de 'self check-in' sta je binnen een paar minuten in je kamer. Hulp nodig bij het inchecken? Alle medewerkers zijn je graag van dienst!

Wanneer jullie zijn gesetteld in de kamer is het tijd om het centrum van Rotterdam te verkennen. Musea, restaurants, barretjes en leuke winkelstraten vind je op loopafstand. Jullie verblijven in een modern ingerichte standaardkamer, maar deze kamer is alles behalve standaard! De kamer beschikt over een hoog plafond, grote ramen (dus veel lichtinval!), luxe voorzieningen én een prachtig uitzicht over het bruisende Rotterdam. De volgende ochtend genieten jullie van een lekker ontbijtje. Beleef een heerlijke minivakantie!

58 beoordelingen

Postillion Hotels is al meer dan een halve eeuw een begrip in Nederland. Deze hotelketen telt inmiddels acht locaties, stuk voor stuk gunstig gelegen nabij snelwegen. Postillion Hotel WTC Rotterdam is een prachtig 4-sterrenhotel midden in het bruisende centrum van de stad. Alle 168 modern ingerichte kamers beschikken over luxe voorzieningen en een prachtig uitzicht over de stad.

Na een verblijf bij dit schitterende hotel wordt je wakker met de Coolsingel aan je voeten. Of je komt voor een congres, evenement, meerdaagse meeting óf  een fijn weekendje weg, Postillion Hotel WTC Rotterdam is altijd de perfecte keuze. Dankzij de ligging ook dé uitvalsbasis om het bruisende Rotterdam te ontdekken, met restaurants, bars en gezellige winkelstraten op loopafstand!

Je bent van harte welkom bij Postillion Hotel WTC Rotterdam!

Boek nu voor €99

Hotels in de buurt van Postillion Hotel WTC Rotterdam