Postillion Hotel Deventer

Overnachting voor 2 + ontbijt + evt. diner in Deventer

8.9
Uitstekend • 79 beoordelingen
Postillion Hotel Deventer
Deventer (250km)
Verkocht: 708
€144
€85
Boek nu voor €85

Voor 2 personen: fijne overnachting bij 4-sterrenhotel Postillion Deventer, inclusief welkomstdrankje, ontbijt en eventueel een heerlijk 3-gangendiner

Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje

41%

Verkocht: 117

€144
€85

Overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner + welkomstdrankje

39%

Verkocht: 65

€204
€125

  • Overnachting + welkomstdrankje + ontbijt vanaf €85
  • Overnachting + welkomstdrankje + 3-gangendiner + ontbijt vanaf €125
  • Fijne overnachting in een standaardkamer voor 2 personen bij 4-sterrenhotel Postillion in Deventer
  • Inclusief welkomstdrankje, ontbijt en eventueel heerlijk 3-gangendiner
  • Beleef een heerlijke minivakantie samen met je partner of beste vriend(in)
  • Perfect om het prachtige Deventer te ontdekken: een middeleeuwse Hanzestad met mooie straatjes en bijzondere winkels
  • Eventueel extra: per kamer is 1 huisdier welkom tegen een meerprijs van €20 (ter plaatse te voldoen)

  • indien nodig, minimaal 24 uur van tevoren annuleren anders vervalt de voucher
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,62 p.p.p.n. (ter plekke te voldoen)

Postillion Hotel Deventer
Deventerweg 121, 7418 DADeventer
250 km van De kust
2km van treinstation

8.9
79 beoordelingen
W.
Dhr. W. Denecker
T.
Mevr. T. Brolsma
Dhr. E. Jansen

Postillion Hotels is al meer dan een halve eeuw een begrip in Nederland. De keten bestaat uit verschillende prachtige hotels, stuk voor stuk gunstig gelegen nabij snelwegen. Postillion Deventer is een prachtig viersterrenhotel gelegen in de schitterende omgeving van Overijssel. Binnen een paar stappen loop je naar de IJssel om even helemaal tot rust te komen. Daarnaast is het hotel ook vlakbij de vlak bij het centrum van de prachtige Hanzestad Deventer.

Het hotel beschikt over een modern ingericht restaurant, de perfecte plek voor een culinair intermezzo. Een gezond ontbijt, een snelle lunch of juist een uitgebreid diner met tongstrelende gerechten, alles is mogelijk! De keukenbrigade zorgt elke dag weer voor een feestje op je bord.

Ontdek het zelf, je bent van harte welkom bij Postillion Hotel Deventer!

Boek nu voor €85

Hotels in de buurt van Postillion Hotel Deventer