Postillion Hotel Arnhem

Overnachting voor 2 + ontbijt + drankje nabij Arnhem

7,7
Goed · 68 beoordelingen
Postillion Hotel Arnhem
Arnhem (225km)
Verkocht: 328
€107
€75
Boek nu voor €75

Voor 2 personen: fijne overnachting bij Postillion Hotel Arnhem, inclusief welkomstdrankje, ontbijt en eventueel een heerlijk 3-gangendiner

  • Overnachting voor 2 + welkomstdrankje + ontbijt, vanaf €75
  • Overnachting voor 2 + welkomstdrankje + ontbijt + 3-gangendiner, vanaf €115
  • Overnachting voor 2 personen bij Postillion Hotel Arnhem, aan de rand van Arnhem
  • Je verblijft in een standaardkamer, voorzien van badkamer met douche en flatscreen-tv
  • Inclusief ontbijt, welkomstdrankje en eventueel een 3-gangendiner
  • Postillion Hotel Arnhem is 24/7 geopend
  • Perfect voor een onvergetelijk weekendje Arnhem met je geliefde
  • Natuurgebied de Hoge Veluwe ligt op 10 minuten rijden van het hotel

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting (€2 p.p.p.n.)

Postillion Hotel Arnhem
Europaweg 25, 6816 SLArnhem
225 km van De kust
3 km van treinstation

+5

Wil je jouw geliefde verrassen met een fijne overnachting in een sfeervolle omgeving? Postillion Hotel Arnhem is dé perfecte plek om even helemaal tot rust te komen. Jullie overnachten in een comfortabele standaardkamer, voorzien van flatscreen-tv en badkamer met douche. Het hotel ligt in een prachtige bosrijke omgeving, aan de rand van Arnhem. Maak een wandeltocht of breng een bezoekje aan het bruisende centrum van Arnhem. Of bezoek natuurgebied de Hoge Veluwe, op 10 minuten rijden van het hotel!

Jullie worden hartelijk ontvangen met een lekker welkomstdrankje, en de volgende ochtend staat er een uitgebreid ontbijt voor jullie klaar. Breid je verblijf eventueel uit met een overheerlijk 3-gangendiner in het restaurant, ideaal voor een onbezorgd avondje genieten. Beleef een heerlijke minivakantie of weekendje weg!

7.7
68 beoordelingen

Postillion Hotels is al meer dan een halve eeuw een begrip in Nederland. Deze hotelketen telt inmiddels acht locaties, stuk voor stuk gunstig gelegen nabij snelwegen. Postillion Arnhem is een prachtig driesterrenhotel gevestigd in een bosrijke omgeving nabij Natuurpark De Hoge Veluwe.

De kamers zijn netjes en simpel ingericht en bieden je alle moderne faciliteiten aan voor een comfortabel verblijf. In het sfeervolle en lichte restaurant geniet je eventueel van overheerlijke seizoensgebonden gerechten. De chef weet altijd een feestmaal op tafel te zetten. Beleef de ultieme minivakantie bij Postillion Hotel Arnhem!

Je bent van harte welkom!

Hiernaast zie je de openingstijden van het restaurant.

Boek nu voor €75

Hotels in de buurt van Postillion Hotel Arnhem