Oostappen Vakantieparken

Weekend of midweek voor 4 tot 6 personen

Oostappen Vakantieparken
Hoek (56km)
Verkocht: 539
€135
€79
Boek nu voor €79

Weekend of midweek in een chalet/mobilehome voor 4 tot 6 personen bij Oostappen Vakantiepark Arnhem, Brugse Heide, De Berckt, Hengelhoef, Heelderpeel, Marina Beach of Slot Cranendonck

  • Arnhem: Eldorado-chalet voor max. 6 personen, vanaf €99
  • Brugse Heide: Dommeldal-mobilehome voor max. 4 personen, vanaf €79
  • De Berckt: Maasdal-mobilehome voor max. 6 personen, vanaf €99
  • Hengelhoef: Hertenkamp-mobilehome voor max. 6 personen, vanaf €129
  • Heelderpeel: Grathemer-mobilehome voor max. 6 personen, vanaf €89
  • Marina Beach: Zeeuwse mobilehome voor max. 4 personen, vanaf €89
  • Slot Cranendonck: mobilehome voor max. 6 personen, vanaf €89
  • Weekend of midweek in een mobilehome voor maximaal 4 of 6 personen bij Oostappen Vakantiepark Arnhem, Brugse Heide, De Berckt, Hengelhoef, Heelderpeel, Marina Beach of Slot Cranendonck
  • Beleef een heerlijke minivakantie in eigen land
  • Jullie mobilehome is van alle gemakken voorzien: gemeubileerde zithoek, keuken, badkamer, complete tuinset en meer
  • Op een prachtig vakantiepark boordevol faciliteiten en leuke activiteiten
  • Een onvergetelijke tijd voor jong en oud
  • Eventueel extra: honden mogen mee tegen een meerprijs van €5 per hond per nacht + eenmalige schoonmaakkosten van €10 (maximaal 2 honden, geef dit aan bij je reservering)

  • Aankomst- en vertrekdagen:
  • midweek: aankomst op maandag, vertrek op vrijdag
  • weekend: aankomst op vrijdag, vertrek op maandag
  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 10.00 uur
  • Exclusief bijkomende kosten:
  • bedlinnen (€9,50 p.p.)
  • toeristenbelasting

Oostappen Vakantieparken
Middenweg 1, 4542 PNHoek
56 km van De kust
16 km van treinstation

+6

Beleef een onvergetelijke vakantie in eigen land, met een weekend of midweek weg bij Oostappen Vakantiepark Arnhem, Brugse Heide, De Berckt, Hengelhoef, Heelderpeel, Marina Beach of Slot Cranendonck! Jullie verblijven in een mooie 4- of 6-persoons mobilehome die van alle gemakken is voorzien: gemeubileerde zithoek, keuken, badkamer, complete tuinset en meer. Alles wat jullie nodig hebben voor een ontspannen verblijf!

Oostappen Vakantiepark Arnhem (Gelderland, NL)
Oostappen Vakantiepark Arnhem ligt op een prachtige plek op de Veluwe, een locatie midden in de natuur waar je helemaal tot rust kunt komen. Het park biedt volop vermaak voor jong en oud met onder andere een overdekt zwembad, wellnessfaciliteiten, sportvelden en speeltoestellen, diverse horecavoorzieningen en recreatie voor kinderen en tieners. De perfecte plek voor een heerlijke vakantie met het gezin!

Eldorado-chalet (maximaal 6 personen)

  • 1 slaapkamer met een 2-persoonsbed
  • 2 slaapkamers met twee 1-persoonsbedden
  • Woonkamer met gemeubileerde eet-/zithoek en tv
  • Badkamer met toilet, wastafel en douche
  • Keuken met keukeninventaris
  • Koelkast, 4-pits gasstel, koffiezetapparaat en magnetron
  • Ruim terras met meubilair
  • Parkeerplaats
Oostappen Vakantiepark Brugse Heide (Noord-Brabant, NL)
Bij Oostappen Vakantiepark Brugse Heide geniet je van een rustige en unieke ligging tussen de natuurreservaten 'Het Leenderbos' en 'Malpie'. Het park is voorzien van een buitenzwembad, eetcafé, sportvelden, speeltoestellen, indoor speeltuin en recreatie voor kinderen en tieners. De ideale locatie voor rust en ontspanning.

Dommeldal-mobilehome (maximaal 4 personen)
  • 1 slaapkamer met 2-persoonsbed
  • 1 slaapkamer met twee 1-persoonsbedden
  • Woonkamer met gemeubileerde eet-/zithoek en tv en kachel
  • Keuken met keukeninventaris
  • Koelkast, 4-pits gasstel, koffiezetapparaat
  • Terras met meubilair
  • Parkeerplaats
Oostappen Vakantiepark De Berckt (Limburg, NL)
Oostappen Vakantiepark De Berckt ligt vlak bij De Maas in het kastelendorp Baarlo, in het mooie heuvelachtige landschap van Limburg waar jij je eigen sprookje beleeft! Oostappen Vakantiepark De Berckt is een prachtig gethematiseerd park in een middeleeuws jasje.

Maasdal-mobilehome (maximaal 6 personen)
  • Woonkamer met gemeubileerde eet-/zithoek, tv en kachel
  • Badkamer met toilet wastafel en douche
  • Keuken met complete inventaris
  • Terras met meubilair
  • Parkeerplaats
Oostappen Vakantiepark Hengelhoef (Limburg, BE)
Oostappen Vakantiepark Hengelhoef ligt in het bourgondisch België, omgeven door bossen, heide en duinen. Het park is van alle luxe voorzien en er is genoeg te beleven. Zo vind je er een subtropisch zwemparadijs, sportvelden, speeltoestellen, strandbad met ligweide en glijbanen, indoor speeltuin en recreatie voor kinderen en tieners. Vertier en vermaak voor het hele gezin!

Hertenkamp-mobilehome (maximaal 6 personen)
  • 1 slaapkamer met stapelbed
  • Terras met meubilair
  • Parkeerplaats
Oostappen Vakantiepark Heelderpeel (Limburg, NL)
Je vindt Oostappen Vakantiepark Heelderpeel op een prachtige plek in het Limburgse plaatsje Heel. Deze natuurlijke en waterrijke locatie aan de Maas biedt de perfecte setting voor een heerlijke vakantie. Het park beschikt onder andere over een zwemmeer met strand, een buitenzwembad, verschillende horecagelegenheden, sportvelden en speeltoestellen en recreatie voor kinderen en tieners.

Grathemer-mobilehome (maximaal 6 personen)
  • Terras met meubilair
  • Parkeerplaats
Oostappen Vakantiepark Marina Beach (Zeeland, NL)
Vakantiepark Marina Beach ligt op het schiereiland ‘De Braakman’ bij de Westerschelde. Dé ideale vakantiebestemming voor water(sport)liefhebbers. Beleef heel veel waterpret vlak bij Terneuzen. Ga een ontspannen vakantie aan de kust tegemoet. Kom lekker uitwaaien!

Zeeuwse mobilehome (maximaal 4 personen)
  • Terras met meubilair
  • Parkeerplaats
Oostappen Vakantiepark Slot Cranendonck (Noord-Brabant, NL)
Vlak bij Nationaal Park De Groote Peel vind je Vakantiepark Slot Cranendonck. Dit is het hele jaar door de perfecte plek voor een ontspannen vakantie voor jong en oud. De natuurrijke omgeving biedt een prachtig decor voor een fijne wandeling of fietstocht. Het park is uitgerust met een binnen- en buitenzwembad, indoor-faciliteiten, een visvijver, meerdere horecavoorzieningen, speeltuinen en sportenvelden en nog veel meer.

Slot Cranendonck-mobilehome (maximaal 6 personen)
  • Badkamer met wastafel en douche
  • Apart toilet
  • Koelkast, 4-pits gasstel, magnetron en koffiezetapparaat
  • Terras met meubilair

Oostappen Vakantieparken bieden vertier voor jong en oud. Een perfecte vakantiebestemming, het hele jaar door! Met een ruime keuze aan accommodaties bieden de parken gegarandeerd het passende verblijf voor een geslaagde vakantie. Liever kamperen? De mooie kampeerplekken bieden alle mogelijkheden en gemakken die de hedendaagse kampeerder mag verwachten.

Op en rond de parken is er van alles te beleven. Elk park is uniek en heeft haar eigen faciliteiten en attracties zoals bijvoorbeeld een subtropisch zwemparadijs, strandbad, indoor speeltuin, midgetgolfbaan, restaurant, terras en nog veel meer. Jij bent er even helemaal tussenuit.

Je bent van harte welkom bij Oostappen Vakantieparken!

Boek nu voor €79

Hotels in de buurt van Oostappen Vakantieparken