Novotel Brussels off Grand Place

Luxe overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out in Brussel

9.2
Perfect • 29 beoordelingen
Verkocht: 379
€222
€139

Voor 2 personen: geniet van een luxe overnachting in een superiorkamer, inclusief ontbijt en late check-out bij 4-sterrenhotel Novotel Brussels off Grand Place, midden in de stad

  • Geniet van een luxe overnachting in een 4-sterrenhotel op een prachtige locatie in hartje Brussel
  • Jullie verblijven in een moderne superiorkamer voor optimaal comfort; met lcd-televisie, privé-badkamer en gratis wifi
  • Inclusief uitgebreid ontbijt en late check-out (om 14.00 uur!)
  • Perfect om de Belgische hoofdstad te verkennen, breng bijvoorbeeld een bezoekje aan de Grote Markt, Manneken Pis of het Atomium
  • Ook geldig bij aankomst op vrijdag én zaterdag!
  • Beleef de ultieme mini-vakantie samen met je geliefde!
  • Wil je langer verblijven? Koop dan meerdere vouchers

  • Inchecken om 14.00 uur, uitchecken tot 14.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting (€4,24 p.k.p.n.)

9.2
29 beoordelingen
Mevr. M. Van Jole
Dhr. E. Feyaerts
Dhr. E. Scheerlinck

Hotel Novotel Brussels off Grand Place is een 4-sterrenhotel, gevestigd in het bruisende centrum van Brussel. Met een ligging in het hart van de stad is het de perfecte uitvalsbasis om Brussel te verkennen; alle winkels, musea en restaurants zijn op loopafstand van het hotel.

Je kunt komen overnachten in een prachtige kamer welke van alle gemakken is voorzien. Een heerlijk bed, snelle wifi, eigen badkamer met toilet, flatscreen-tv, koffie- en theefaciliteiten en meer zorgen ervoor dat het je aan niets tekortkomt. Laat jezelf verrassen en geniet!

Je bent van harte welkom bij hotel Novotel Brussels off Grand Place!

Hotels in de buurt van Novotel Brussels off Grand Place