Voor 2 personen: geniet van een luxe overnachting in een superiorkamer, inclusief ontbijt en late check-out bij 4-sterrenhotel Novotel Brussels off Grand Place, midden in de stad
Hotel Novotel Brussels off Grand Place is een 4-sterrenhotel, gevestigd in het bruisende centrum van Brussel. Met een ligging in het hart van de stad is het de perfecte uitvalsbasis om Brussel te verkennen; alle winkels, musea en restaurants zijn op loopafstand van het hotel.
Je kunt komen overnachten in een prachtige kamer welke van alle gemakken is voorzien. Een heerlijk bed, snelle wifi, eigen badkamer met toilet, flatscreen-tv, koffie- en theefaciliteiten en meer zorgen ervoor dat het je aan niets tekortkomt. Laat jezelf verrassen en geniet!
Je bent van harte welkom bij hotel Novotel Brussels off Grand Place!