Mercure Hotel Groningen Martiniplaza

Overnachting voor 2 + ontbijt in Groningen

Groningen (331km)
Verkocht: 83
€137
€109
Boek nu voor €109

Voor 2 personen: heerlijke overnachting inclusief uitgebreid ontbijt bij het 4-sterren Mercure Hotel Groningen Martiniplaza

  • Heerlijke overnachting voor 2 personen in een 4-sterrenhotel in Groningen
  • Inclusief uitgebreid ontbijt
  • De kamer is van alle gemakken voorzien met airconditioning, koffie- en theefaciliteiten, regendouche, gratis wifi en meer
  • Beleef samen een heerlijke mini-vakantie en ontdek het mooie Groningen
  • Uiteraard wordt er bij het ontbijt rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën
  • Extra: parkeren bij het hotel (€10,50 voor 24 uur, te voldoen bij het hotel)

  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting (€3,70 p.p.p.n. in 2022, €4,- p.p.p.n. in 2023)

Expositielaan 7, 9727 KAGroningen
331 km van De kust
1 km van treinstation

+3

Het Mercure Hotel Groningen Martiniplaza is de perfecte plek om even helemaal tot rust te komen. Dit prachtige 4-sterrenhotel ligt in het zuidwesten van het centrum van Groningen direct naast het evenementencentrum MartiniPlaza en is de ideale uitvalsbasis voor een ontdekkingstocht van het mooie Groningen.

Het zal je bij je overnachting in het hotel aan niets ontbreken. Zo zijn alle kamers en suites voorzien van airconditioning, een kluisje, een minibar, een regendouche en gratis wifi. Geniet vervolgens in het restaurant en de bar van de internationale keuken en een lekker drankje. Andere pluspunten zijn het uitstekende ontbijt, goede bereikbaarheid van het stadcentrum en hoge kwaliteit van service.

Een fijne minivakantie beleef je bij Mercure Hotel Groningen Martiniplaza!

Boek nu voor €109

Hotels in de buurt van Mercure Hotel Groningen Martiniplaza