Martin's Rentmeesterij

Overnachting voor 2 + ontbijt + wellness in Limburg

9.6
Perfect • 80 beoordelingen
Verkocht: 486
€256
€129

Voor 2 personen: een overnachting inclusief ontbijt, toegang tot de wellness en eventueel late check-out bij viersterrenhotel Martin's Rentmeesterij

  • Een heerlijke overnachtingen voor 2 inclusief ontbijt en toegang tot de wellness bij 4-sterrenhotel Martin's Rentmeesterij
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Tijdens je verblijf heb je ook toegang tot de wellness, relaxatieruimte en het zwembad
  • Eventueel inclusief late check-out
  • Jullie verblijven in een prachtige Cosy-kamer of Charming-kamer die van alle gemakken is voorzien
  • Op steenworp afstand van het historische Maastricht
  • Perfect voor een minivakantie samen met je partner of een vriend(in)

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur (late check out tot 12.00 uur en op zondag tot 14.00 uur)
  • vanaf 1 december 2022 wordt de late check-out tot 13.00 uur (niet mogelijk op zaterdag)
  • De wellness is niet geprivatiseerd voor gasten, dit gaat op reservatie
  • Voor reservering van de wellness dien je het hotel te contacteren

Kasteelstraat 2, 3740Bilzen

Toe aan een romantisch momentje met je partner? Of wil jij samen met je beste vriend(in) lekker gaan shoppen? Geniet dan nu bij viersterrenhotel Martin's Rentmeesterij van een compleet arrangement. Na een dagje shoppen of cultuur snuiven in het historische Maastricht komen jullie heerlijk tot rust met een hotelovernachting in een tweepersoonskamer in dit prachtige hotel.

Na een overnachting in een Charming-kamer of Cosy-kamer, starten jullie de volgende dag met een verrukkelijk ontbijt. Eventueel genieten jullie ook nog van een late check-out tot 12.00 uur (op zondag tot 14.00 uur). Daarnaast krijgen jullie ook toegang tot de wellness, relaxatieruimte en het zwembad, zodat jullie heerlijk kunnen ontspannen. De perfecte minivakantie!

Cosy-kamer

  • 25 m²
  • Queensize bed of twinbedden
  • Badkamer met douche of bad
  • Zithoek

Charming-kamer

  • 25 m²
  • Uitzicht op de tuin
  • Queensize bed of twinbedden
  • Badkamer met douche of bad
  • Badjassen en slippers
  • Zithoek

9.6
80 beoordelingen
Mevr. M. Van Damme
K.
Dhr. K. Tchakpassou
Mevr. J. Bode

Martin's Rentmeesterij is een viersterrenhotel gevestigd in een prachtig historisch gebouw uit de 13e eeuw, dat is uitgebreid met een moderne vleugel. Je kunt er van een uitzonderlijk verblijf genieten in een beschermd gebouw, elegant uitgerust met het modernste comfort.

Landcommanderij Alden Biesen is een bijzondere toeristische bezienswaardigheid op zich. De waterburcht, met haar vele torens, is een ware lust voor het oog. De omgeving is eveneens indrukwekkend. Natuurliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen in de prachtige tuinen, vele natuurparken, fietspaden en boomgaarden. Het is de ideale uitvalsbasis om Maastricht, Luik, Tongeren en Hasselt te ontdekken: historische sites en rijke cultuur liggen op een steenworp afstand!

Je bent van harte welkom bij Martin's Rentmeesterij!

Hotels in de buurt van Martin's Rentmeesterij