Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen inclusief ontbijt keuzemenu met bubbels en eventueel een 3-gangendiner bij hotel L'Espine, midden in de natuur van de prachtige Ardennen
Verkocht: 21
Verkocht: 3
Verkocht: 38
Verkocht: 5
Verkocht: 29
Verkocht: 13
Ga er samen even tussenuit met je partner, vriend of vriendin en kom naar Hotel L'Espine in de Ardennen! Hotel L'Espine ligt in Houffalize en is omringd door prachtige natuur. Dat is dus urenlang fiets- en wandelplezier gegarandeerd, met een waanzinnig uitzicht over de vallei. Ook in het hotel zelf is genoeg te beleven: zo beschikt het over een eigen piste waar je paardrijlessen kunt volgen.
Jullie verblijven in een comfort- of superiorkamer die van alle gemakken is voorzien. Zo hebben jullie een privébadkamer en is er een televisie en minibar aanwezig. 's Ochtends worden jullie ontspannen wakker door het geluid van kwetterende vogels, en daarna staat er een uitgebreid ontbijt keuzemenu mét bubbels voor jullie klaar. Geniet eventueel ook van de gastronomische keuken met een 3-gangendiner inclusief heerlijke wijn. Beleef de perfecte minivakantie!
Comfortkamer
Superiorkamer
In Houffalize, een prachtige stad in de Ardennen, vind je hotel L'Espine. Dit is een walhalla voor paardenliefhebbers: de mooie kamers bieden een uitzicht op de paarden en je kan zelfs paardrijlessen volgen. Heb je je eigen paard? L'Espine beschikt over 3 stallen en 4 graspaddocks waar paarden mogen verblijven. Maar ook zonder paard kan je je hier heel goed vermaken. Zo ligt het hotel in een prachtige omgeving, die je op de fiets of te voet kunt verkennen, om vervolgens bij te slapen in een van de comfortabele kamers met een minibar, koffie- en theefaciliteiten en meer.
's Ochtends word je helemaal ontspannen wakker van de vogels, waarna je de dag begint in het restaurant voor een uitgebreid ontbijt. 's Avonds kun je daar weer terecht, deze keer voor een heerlijk diner van de chef. Beleef de perfecte minivakantie bij L'Espine!
Probeer het zelf, je bent van harte welkom bij L'Espine!