L'Espine

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + evt. 3-gangendiner in de Ardennen

L'Espine
Houffalize (230km)
Verkocht: 23
€140
€98
Boek nu voor €98

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen inclusief ontbijt keuzemenu met bubbels en eventueel een 3-gangendiner bij hotel L'Espine, midden in de natuur van de prachtige Ardennen

Overnachting voor 2 in een comfortkamer + ontbijt met bubbels

30%

Verkocht: 3

€140
€98

Overnachting voor 2 in een superiorkamer + ontbijt met bubbels

30%

€160
€112

Overnachting voor 2 in een superiorkamer + ontbijt met bubbels + 3-gangendiner inclusief wijn

30%

Verkocht: 8

€240
€169

2 overnachtingen voor 2 in een superiorkamer + ontbijt met bubbels

31%

€320
€220

2 overnachtingen voor 2 in een superiorkamer + ontbijt met bubbels + 2 x 3-gangendiner inclusief wijn

30%

Verkocht: 11

€480
€336

  • Nuit pour 2 en chambre confort + petit-déjeuner avec bulles 98 €
  • Nuit pour 2 en chambre supérieure + petit-déjeuner avec bulles 112 €
  • Nuit pour 2 en chambre supérieure + petit-déjeuner avec bulles + menu en 3 services avec vin 169 €
  • 2 nuits pour 2 en chambre supérieure + petit-déjeuner avec bulles 220 €
  • 2 nuits pour 2 en chambre supérieure + petit-déjeuner avec bulles + 2x menu en 3 services avec vin 336 €
  • Nuitée(s) au milieu de la nature dans les Ardennes
  • Y compris petit-déjeuner au choix avec bulles et évtl. un menu en 3 services avec vin
  • Votre chambre dispose d'une salle de bain privée avec douche ou baignoire, de thé et de café, d'un minibar et bien plus encore
  • Avec une vue imprenable sur les chevaux et la vallée
  • Détendez-vous en explorant les environs à pied ou à vélo
  • Vivez des mini-vacances parfaites avec votre partenaire ou un(e) ami(e)
  • Aussi valable pendant le week-end !
  • Le petit-déjeuner au choix et le menu en 3 services prennent en compte les végétariens, besoins alimentaires et/ou allergies, veuillez l'indiquer lors de votre réservation
  • Les enfants à partir de 6 ans sont les bienvenus à l'hôtel
  • Extras éventuels (à régler sur place):
  • petit chien pour 10 € par nuit et par chien

  • Valable 7 jours par semaine
  • Arrivée à partir de 14 heures, départ avant 11 heures
  • Hors taxe de séjour de 1,30 € par personne par nuit
  • Maximum 6 personnes par groupe
  • L'hôtel est synonyme de calme et de resourcement, les fêtes et l'ivresse ne sont pas tolérées
  • Les petits chiens sont autorisés sur demande, ils doivent être tenus en laisse dans et autour de l'hôtel
  • Vragen over de deal? Bel: 0466 / 90 01 53 of WhatsApp met: 011 96 07 39

L'Espine
Achouffe 19, 6666Houffalize
230 km van De kust
15km van treinstation

Ga er samen even tussenuit met je partner, vriend of vriendin en kom naar Hotel L'Espine in de Ardennen! Hotel L'Espine ligt in Houffalize en is omringd door prachtige natuur. Dat is dus urenlang fiets- en wandelplezier gegarandeerd, met een waanzinnig uitzicht over de vallei. Ook in het hotel zelf is genoeg te beleven: zo beschikt het over een eigen piste waar je paardrijlessen kunt volgen.

Jullie verblijven in een comfort- of superiorkamer die van alle gemakken is voorzien. Zo hebben jullie een privébadkamer en is er een televisie en minibar aanwezig. 's Ochtends worden jullie ontspannen wakker door het geluid van kwetterende vogels, en daarna staat er een uitgebreid ontbijt keuzemenu mét bubbels voor jullie klaar. Geniet eventueel ook van de gastronomische keuken met een 3-gangendiner inclusief heerlijke wijn. Beleef de perfecte minivakantie!

Comfortkamer

  • Privébadkamer met bad of douche (naar keuze)
  • Televisie
  • Minibar
  • Uitzicht op de tuin of de vallei

Superiorkamer

  • Koffiezetapparaat
  • Televisie
  • Minibar

In Houffalize, een prachtige stad in de Ardennen, vind je hotel L'Espine. Dit is een walhalla voor paardenliefhebbers: de mooie kamers bieden een uitzicht op de paarden en je kan zelfs paardrijlessen volgen. Heb je je eigen paard? L'Espine beschikt over 3 stallen en 4 graspaddocks waar paarden mogen verblijven. Maar ook zonder paard kan je je hier heel goed vermaken. Zo ligt het hotel in een prachtige omgeving, die je op de fiets of te voet kunt verkennen, om vervolgens bij te slapen in een van de comfortabele kamers met een minibar, koffie- en theefaciliteiten en meer.

's Ochtends word je helemaal ontspannen wakker van de vogels, waarna je de dag begint in het restaurant voor een uitgebreid ontbijt. 's Avonds kun je daar weer terecht, deze keer voor een heerlijk diner van de chef. Beleef de perfecte minivakantie bij L'Espine!

Probeer het zelf, je bent van harte welkom bij L'Espine!

Boek nu voor €98

Hotels in de buurt van L'Espine