L'Espine

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + evt. 3-gangendiner in de Ardennen

9.7
Perfect • 28 beoordelingen
L'Espine
Houffalize (230km)
Verkocht: 109
€140
€98

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen inclusief ontbijt keuzemenu met bubbels en eventueel een 3-gangendiner bij hotel L'Espine, midden in de natuur van de prachtige Ardennen

Overnachting voor 2 in een comfortkamer + ontbijt met bubbels

30% korting

Verkocht: 21

€140
€98

Overnachting voor 2 in een superiorkamer + ontbijt met bubbels

30% korting

Verkocht: 3

€160
€112

Overnachting voor 2 in een superiorkamer + ontbijt met bubbels + 3-gangendiner inclusief wijn

30% korting

Verkocht: 38

€240
€169

2 overnachtingen voor 2 in een superiorkamer + ontbijt met bubbels

31% korting

Verkocht: 5

€320
€220

2 overnachtingen voor 2 in een superiorkamer + ontbijt met bubbels + 2 x 3-gangendiner inclusief wijn

30% korting

Verkocht: 29

€480
€336

Overnachting voor 2 in een comfortkamer + ontbijt met bubbels + 3-gangendiner inclusief wijn

20% korting

Verkocht: 13

€220
€176

  • Overnachting voor 2 in een comfortkamer + ontbijt met bubbels €98
  • Overnachting voor 2 in een superiorkamer + ontbijt met bubbels €112
  • Overnachting voor 2 in een comfortkamer + ontbijt met bubbels + 3-gangendiner inclusief wijn €176
  • Overnachting voor 2 in een superiorkamer + ontbijt met bubbels + 3-gangendiner inclusief wijn €169
  • 2 overnachtingen voor 2 in een superiorkamer + ontbijt met bubbels €220
  • 2 overnachtingen voor 2 in een superiorkamer + ontbijt met bubbels + 2 x 3-gangendiner inclusief wijn €336
  • Heerlijke overnachting(en) midden in de natuur in de Ardennen
  • Inclusief ontbijt keuzemenu mét bubbels en eventueel een 3-gangendiner inclusief wijn
  • Jullie kamer heeft een privébadkamer met douche of bad, koffie- en theefaciliteiten, een minibar en nog veel meer
  • Met prachtig uitzicht over de paarden en de vallei
  • Kom heerlijk tot rust terwijl je de omgeving te voet of op de fiets verkent
  • Beleef de perfecte mini-vakantie met je partner of een vriend(in)
  • Bij het ontbijt keuzemenu en diner wordt rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • Ook kinderen vanaf 6 jaar zijn van harte welkom in het hotel!
  • Eventueel extra (ter plaatse te voldoen):
  • kleine hondjes voor €10 per nacht per hond

  • 7 dagen per week geldig
  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken om 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,30 p.p.p.n
  • Maximaal 6 personen per gezelschap
  • Het hotel staat voor kalmte en herbronning, feestigheden en dronken toestanden worden niet geduld
  • Huisdieren zijn niet toegestaan in de comfortkamer
  • kleine hondjes zijn op aanvraag toegestaan in de superiorkamer, deze dienen in en rond het hotel aangelijnd te zijn

L'Espine
Achouffe 19, 6666 Houffalize
230 km van De kust
15km van treinstation

Ga er samen even tussenuit met je partner, vriend of vriendin en kom naar Hotel L'Espine in de Ardennen! Hotel L'Espine ligt in Houffalize en is omringd door prachtige natuur. Dat is dus urenlang fiets- en wandelplezier gegarandeerd, met een waanzinnig uitzicht over de vallei. Ook in het hotel zelf is genoeg te beleven: zo beschikt het over een eigen piste waar je paardrijlessen kunt volgen.

Jullie verblijven in een comfort- of superiorkamer die van alle gemakken is voorzien. Zo hebben jullie een privébadkamer en is er een televisie en minibar aanwezig. 's Ochtends worden jullie ontspannen wakker door het geluid van kwetterende vogels, en daarna staat er een uitgebreid ontbijt keuzemenu mét bubbels voor jullie klaar. Geniet eventueel ook van de gastronomische keuken met een 3-gangendiner inclusief heerlijke wijn. Beleef de perfecte minivakantie!

Comfortkamer

  • Privébadkamer met bad of douche (naar keuze)
  • Televisie
  • Minibar
  • Uitzicht op de tuin of de vallei

Superiorkamer

  • Koffiezetapparaat
  • Televisie
  • Minibar

9.7
28 beoordelingen
Dhr. L. Gomez
Belle découverte, environnement calme et bucolique. A recommander
Mevr. C. Rutten
heel vriendelijke gastvrouw en zeer lekker eten en rustig gelegen .wij hebben er van genoten
F.
Dhr. F. Wilms
goed en rustig gelegen hotel met een heerlijk ontbijt. gastvrije en behulpzame bediening.

In Houffalize, een prachtige stad in de Ardennen, vind je hotel L'Espine. Dit is een walhalla voor paardenliefhebbers: de mooie kamers bieden een uitzicht op de paarden en je kan zelfs paardrijlessen volgen. Heb je je eigen paard? L'Espine beschikt over 3 stallen en 4 graspaddocks waar paarden mogen verblijven. Maar ook zonder paard kan je je hier heel goed vermaken. Zo ligt het hotel in een prachtige omgeving, die je op de fiets of te voet kunt verkennen, om vervolgens bij te slapen in een van de comfortabele kamers met een minibar, koffie- en theefaciliteiten en meer.

's Ochtends word je helemaal ontspannen wakker van de vogels, waarna je de dag begint in het restaurant voor een uitgebreid ontbijt. 's Avonds kun je daar weer terecht, deze keer voor een heerlijk diner van de chef. Beleef de perfecte minivakantie bij L'Espine!

Probeer het zelf, je bent van harte welkom bij L'Espine!

Hotels in de buurt van L'Espine