Landgoed Westerlee

Luxe overnachting voor 2 + halfpension in Groningen

9,3
Perfect · 302 beoordelingen
Landgoed Westerlee
Westerlee (349km)
Verkocht: 271
€216
€149
Boek nu voor €149

Vip-overnachting voor 2 personen bij Landgoed Westerlee in Groningen: luxe kamer met bubbelbad + fles prosecco + ontbijtbuffet + 3-gangendiner + toegang tot sauna + late check-out

  • Vip-overnachting voor 2 personen + late check-out bij Landgoed Westerlee in Groningen
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Luxe kamer met een eigen bubbelbad!
  • Met fles prosecco, ontbijtbuffet, 3-gangendiner à la carte en gratis toegang tot de sauna
  • Ideaal te combineren met een trip naar het strand, het Oldambtmeer of natuurlijk de Groningse hoofdstad
  • Beleef de ultieme minivakantie

  • Inchecken van 15.00 tot 22.00 uur, late check-out tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €5 p.p.p.n.

Landgoed Westerlee
Hoofdweg 67, 9678 PHWesterlee
349 km van De kust
2 km van treinstation

+10

De prachtig omgeving van Landgoed Westerlee heeft eigenlijk geen introductie nodig. Het is er rustig, landelijk en pittoresk; de ideale locatie om even echt tot rust te komen. Kom langs met z'n tweetjes en ga een vip-overnachting tegemoet bij Landgoed Westerlee.

Bij aankomst staat er een feestelijke fles prosecco voor jullie klaar. De eyecatcher van de klassiek ingerichte kamer is toch echt wel het bubbelbad waar jullie eventueel met z'n tweetjes in passen. Geniet op de dag van aankomst van een heerlijk diner à la carte en schuif in de ochtend aan bij het ontbijtbuffet. Daarnaast krijg je gratis toegang tot de sauna waar je kunt genieten van de aangename warmte en lekkere geuren. Iets te laat gemaakt? Geen probleem, want dankzij de late check-out heb je tot 12.00 uur de tijd om uit te checken. Ga er lekker tussenuit!

Vip-overnachting voor 2 personen

  • Luxe kamer van 14 m²
    • kingsize bed
    • 2-persoons bubbelbad
    • flatscreen-tv
    • gratis wifi
    • minibar
    • airco
    • kluisje
    • + meer
  • Fles prosecco
    op de kamer
  • Ontbijtbuffet
    voor een goede start van de dag
  • 3-gangendiner à la carte
    met voor-, hoofd en nagerecht naar keuze, klik hier voor een impressie van de menukaart
  • Sauna
    gratis toegang tot de sauna
  • Late check-out
    tot 12.00 uur

9.3
302 beoordelingen

Landgoed Westerlee is een veelzijdig en authentiek landgoed met een breed scala aan mogelijkheden. Zo vind je hier een hotel, brasserie, voorhuis, vergaderruimtes en meer; perfect voor privégelegenheden, maar ook voor zakelijke diners. Ook kan je bij Landgoed Westerlee het ja-woord geven in het romantische bruidshuis dat voorheen diende als koetshuis.

Door de karakteristieke elementen, zoals de originele boerderijramen en vierkante binten van de voormalige Heerenboerderij, geniet je in een uniek kader van een klassieke en Frans-georiënteerde maaltijd. Begeef je op het voorhuis, geheel in Jugendstil-stijl uit 1910, of neem plaats bij de lichte en romantische serre. In de zomermaanden is het hier heerlijk toeven op het terras.

Ontdek het allemaal bij Landgoed Westerlee!

Hiernaast zie je de algemene openingstijden van Landgoed Westerlee, bekijk hier de afzonderlijke openingstijden voor de bar, het ontbijt, de lunch en high tea en het diner

Boek nu voor €149

Hotels in de buurt van Landgoed Westerlee