Kasteel Doenrade

Overnachting voor 2 + ontbijt + fles bubbels in Limburg

9.1
Perfect • 332 beoordelingen
Verkocht: 62
€151
€79

Voor 2 personen: sprookjesachtige overnachting inclusief ontbijt, fles bubbels op de kamer en gratis parkeren bij Kasteel Doenrade in Zuid-Limburg

  • Sprookjesachtige overnachting voor 2 personen bij Kasteel Doenrade in Zuid-Limburg
  • Inclusief ontbijt, fles bubbels op de kamer en gratis parkeren
  • Jullie verblijven in een comfortkamer voorzien van twin beds, flatscreen-tv en een badkamer met douche of bad
  • Jullie verblijven in een historisch kasteel, gebouwd in de 12e eeuw; één van de oudste kastelen in Limburg!
  • Maak een fiets- of wandeltocht door de prachtige natuur
  • Bruisende steden als Sittard en Maastricht liggen om de hoek
  • Extra:
  • gratis upgrade (indien mogelijk) naar een deluxekamer
  • honden zijn toegestaan tegen een meerprijs van €15 p.h.p.n

  • Inchecken tussen 16.00 uur en 21.00 uur, uitchecken tussen 7.00 en 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €4,95 p.p.p.n

Limpensweg 20, 6439 BEDoenrade

9.1
332 beoordelingen
Mevr. B. Bindels
leuke ambience
F.
Mevr. F. Jonkersfijlstra
was prima, goede bediening en ook het lunchgerecht.
Mevr. C. Hilhorst
Super goed verzorgde HIGH TEA! Een echte aanrader, komen hier zeker wederom terug!

Een unieke plek voor jong en oud, dat is Kasteel Doenrade. Dit prachtige kasteel ligt verscholen in een prachtige landelijke omgeving tussen de Limburgse bossen en landerijen. Een plek waar je dan ook diverse fiets- en wandeltochten kunt maken en kunt genieten van het Limburgse landschap. Bovendien is Doenrade het unieke decor voor een romantisch weekendje weg, een inspirerende zakelijke bijeenkomst of een droombruiloft!

Je bent van harte welkom op Kasteel Doenrade!

Hotels in de buurt van Kasteel Doenrade