Voor 2 personen: sprookjesachtige overnachting inclusief ontbijt, fles huiswijn of een romantisch pakket of 3-gangendiner en Rituals-pakket op de kamer bij Kasteel Doenrade in Zuid-Limburg
Verkocht: 61
Verkocht: 4
Verkocht: 26
Een unieke plek voor jong en oud, dat is Kasteel Doenrade. Dit prachtige kasteel ligt verscholen in een prachtige landelijke omgeving tussen de Limburgse bossen en landerijen. Een plek waar je dan ook diverse fiets- en wandeltochten kunt maken en kunt genieten van het Limburgse landschap. Bovendien is Doenrade het unieke decor voor een romantisch weekendje weg, een inspirerende zakelijke bijeenkomst of een droombruiloft!
Je bent van harte welkom op Kasteel Doenrade!