ibis Styles Delft City Centre

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out in hartje Delft

9.1
Perfect • 160 beoordelingen
Verkocht: 94
€137
€99

Voor 2 personen: heerlijke overnachting in een 2-persoonskamer met uitzicht over de stad bij ibis Styles Delft City Centre, inclusief ontbijt en late check-out

  • Heerlijke overnachting voor 2 personen in het centrum van Delft, inclusief ontbijt én late check-out
  • Jullie overnachten in een moderne 2-persoonskamer met comfortabel bed, badkamer met regendouche, smart-tv, uitzicht over de stad en meer
  • Prachtig hotel in futuristische stijl, gevestigd op een toplocatie
  • Ontdek tijdens je verblijf de prachtige binnenstad van Delft met mooie grachten, indrukwekkende herenhuizen en gezellige cafés en restaurants
  • Het hotel ligt direct naast het centraal station; ook Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en het strand zijn gemakkelijk te bereiken
  • Ga er even tussenuit samen met je partner of een vriend(in)!
  • Eventueel nabij parkeren is mogelijk bij:
  • Prinsenhof Garage (uitgang station) (550 meter / 7 minuten lopen) voor €18 per dag
  • Zuidpoort garage (650 meter / 8 minuten lopen) voor € 18 per dag
  • Phoenix Garage; (550 meter / 7 minuten lopen) voor €30 per dag

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 13.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting (€3,05 p.p.p.n.)

Van Leeuwenhoekpark 2, 2611 DWDelft

9.1
160 beoordelingen
Mevr. M. Meulman
Mevr. J. Den Engelsman
Mevr. D. Siebers
Net en schoon geen opmerkingen

Het ibis Styles Delft City Centre ligt op een toplocatie: direct naast het centraal station en met prachtig uitzicht op de stad. De gastvrije, moderne en warm ingerichte kamers met comfortabel bed en een praktische badkamer bieden alles was je nodig hebt voor een aangename overnachting. 's Ochtends kun je genieten van een gezond ontbijt, en in de gezellige hotelbar kun je 's middags of 's avonds even uitrusten onder het genot van een lekker drankje.

Verken tijdens je verblijf ook zeker het schitterende centrum van Delft, de stad van het Delfts blauw, schilder Johannes Vermeer en de verbintenis met het koningshuis. Wandel langs de grachten en door de sfeervolle straten met prachtige herenhuizen, imposante kerken en gezellige cafés en restaurants. Daarnaast zijn ook Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en het strand binnen handbereik!

Beleef een onvergetelijke tijd bij ibis Styles Delft City Centre!

Hotels in de buurt van ibis Styles Delft City Centre