Huyze die Maene

Luxe overnachting voor 2 + ontbijt in hartje Brugge

7.1
Goed • 197 beoordelingen
Huyze die Maene
Brugge (20km)
Verkocht: 94
€175
€89

Voor 2 personen: romantische overnachting bij Huyze die Maene in een historische en luxe kamer naar keuze met uitzicht over de Markt van Brugge, inclusief heerlijk ontbijt

Luxe overnachting voor 2 in een Grand Luxe-kamer + ontbijt

49% korting

Verkocht: 62

€175
€89

Overnachting voor 2 in een Grand Deluxe-Suite + ontbijt

54% korting

Verkocht: 32

€195
€89

  • Overnachting voor 2 + ontbijt in een Grand Luxe-kamer vanaf €89
  • Overnachting voor 2 in een Grand Deluxe-Suite + ontbijt vanaf €89
  • Luxe overnachting voor 2 + ontbijt op een toplocatie in hartje Brugge
  • Droom weg in een van de historische suites met uitzicht over de Markt
  • Ideaal voor een romantische overnachting met je geliefde!
  • Vlak bij alle hotspots, restaurants en cafés

  • Exclusief toeristenbelasting (€3 p.p.p.n.)
  • Inchecken tussen 15.00 en 21.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur

Huyze die Maene
Markt 17, 8000 Brugge
20 km van De kust

7.1
197 beoordelingen
Mevr. A. Vandekerckhove
Verzorgd lekker eten!
Dhr. M. De Vos
Vriendelijke bediening. En heerlijk gegeten
P.
Dhr. P. Storm
Grandioos hoe mooi je hier op de markt vertoefd, idyllischer kan niet ;-)

Huyze die Maene is een gasthuis, bistro én restaurant ineen. Verblijf hier in een van de historische suites met een prachtig zicht op het marktplein van Brugge of kom gezellig tafelen en laat je verwennen door de gastronomische gerechten. De chef-kok gebruikt dagelijks verse en verrassende streekgebonden producten.

Er is een à-la-cartemenu, maar iedere dag zijn er ook suggesties van het ogenblik. Proef hier de klassiekers of juist de gerechten met een moderne toets. Zeeuwse mosselen, huisbereide bouillabaisse, een zalig stoofpotje of misschien toch wat anders lekkers?

Je bent van harte welkom bij Huyze die Maene!

Hiernaast zie je de openingstijden van de bistro en het restaurant van Huyze die Maene

Hotels in de buurt van Huyze die Maene