Hotel Walram

Overnachting voor 2 + ontbijt + koffie met gebak in hartje Valkenburg

Perfect • 105 beoordelingen
Hotel Walram
Valkenburg (206km)
Verkocht: 136
€148
€89

Voor 2 personen: overnachting in een economy-kamer inclusief ontbijt en koffie met appeltaart in Hotel Walram in hartje Valkenburg

  • Overnachting voor 2 inclusief ontbijt en kop koffie met appeltaart in hartje Valkenburg
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Je verblijft in een economy-kamer met televisie, haardroger, koffie- en theefaciliteiten, producten van Rituals, gratis wifi en meer
  • In de ochtend ontbijt je in de gezellige ontbijtzaal
  • En smul in de middag van een lekker stuk appeltaart en een kop koffie in de sfeervolle lounge
  • Er is een gloednieuw zwembad waar je even heerlijk in kunt relaxen
  • Verken de prachtige, historische stad!
  • Maak een mooie wandeling door de natuur of ontdek het gezellige centrum
  • Geniet samen met je partner van deze mini-vakantie!

  • Inchecken tussen 15:00 en 23:00 uur, uitchecken tot 11:00 uur
  • Je hebt bij het inchecken een identiteitsbewijs en een credit- of debitcard nodig
  • Exclusief toeristenbelasting van:
  • 2023: €2 p.p.p.n.
  • 2024: €2,50 p.p.p.n.
  • Vragen over de deal? Bel: 011 / 96 07 39 of WhatsApp met: 011 96 07 39

Hotel Walram
Walramplein 37, 6301 DC Valkenburg
206 km van De kust

Wil jij graag het historische Valkenburg verkennen? Dan ben je bij Hotel Walram aan het juiste adres! Dit karakteristieke hotel ligt in hartje Valkenburg en is dé perfecte locatie voor wanneer je de rustige natuur en de gezellige drukte wilt combineren. Treed binnen in de 18-eeuwse boerderij, waar door het hele hotel een warme sfeer hangt. Kom samen met je partner en beleef een knusse, geweldige tijd.

Jullie verblijven in een comfortabele economy-kamer met alles erop en eraan. Kijk je favoriete programma op de televisie en geniet van een lekker kopje koffie of thee. Wil je na een prachtige wandeltocht jezelf opfrissen in een heerlijk warme douche? Dat kan gemakkelijk met de inbegrepen producten van Rituals. Wanneer je wakker wordt staat er een verrukkelijk ontbijt voor je klaar. Ook geniet tijdens je verblijf van een lekker stuk appeltaart met een kopje koffie. Beleef een geweldige mini-vakantie!

Economy-kamer

  • Twee eenpersoonsbedden
  • Televisie
  • Wekkerradio
  • Badkamer met toilet en douche of bad
  • Artikelen van Rituals

105 beoordelingen
G.
Dhr. G. Haringa
Prima hotel, goede prijs/kwaliteit en uitstekend gevarieerd ontbijt
Hotel Walram
Beste Glenn, bedankt voor de 5 sterren.
Het doet ons goed te lezen dat u heeft genoten van uw verblijf bij ons en van ons ontbijtbuffet.
Graag tot ziens.
Met vriendelijke groet,
Gina | Receptie | Hotel Walram
W.
Mevr. W. Nijenhuis
keurig hotel, vriendelijk personeel. mooie kamer, goede douche en heerlijk ontbijt en fijn gezwommen
Hotel Walram
Beste Wilma, wat een leuke beoordeling. Bedankt hiervoor.
Super leuk om te lezen dat het verblijf naar wens is geweest.
Graag tot ziens.
Met vriendelijke groet,
Dhr. B. Van Den Bosch
Goede ontvangst, behulpzaam. Verzorgd 4-uurtje en uitgebreid ontbijt. Nette kamer. Niets aan op te merken. Gewoon goed !
Hotel Walram
Bedankt voor de 5 sterren, Bert! Fijn om te lezen dat u een goed verblijf heeft gehad.
We verwelkomen u graag nogmaals in ons hotel.
Met vriendelijke groet,

In het centrum van Valkenburg vind je het gezellige en gastvrije Hotel Walram. Je komt hier niet alleen voor een overnachting, maar ook voor een ware beleving! Het personeel helpt jou namelijk met alle liefde om allerlei uitstapjes en routes te plannen in de omgeving. Er is veel te beleven in Valkenburg en Hotel Walram zorgt ervoor dat jij de beste plekken gaat ontdekken.

Geniet van een heerlijke overnachting in een Economy Room met luxe badartikelen van Rituals, gratis wifi, koffie- en theefaciliteiten, een televisie voor je favoriete programma's en meer.  Als je Valkenburg wil ontdekken, is Hotel Walram jouw comfortabele thuis.

Je bent van harte welkom bij Hotel Walram!

Hotels in de buurt van Hotel Walram