Hotel Velotel

Overnachting voor 2 in een fietshotel + ontbijt + late check-out

9.9
Perfect • 27 beoordelingen
Hotel Velotel
Brugge (19km)
Verkocht: 4
€184
€119

Voor 2 personen: overnachting in een comfort- of superiorkamer in het 4-sterren fietshotel Hotel Velotel, inclusief ontbijt en late check-out

Overnachting in een superior twin-kamer inclusief ontbijt en late check-out

32% korting

Verkocht: 3

€189
€129

Overnachting in een comfort twin-kamer inclusief ontbijt en late check-out

35% korting

€184
€119

  • Overnachting in een comfort twin-kamer inclusief ontbijt en late check-out
  • Overnachting in een superior twin-kamer inclusief ontbijt en late check-out
  • Overnachting voor 2 inclusief ontbijt en late check-out in Brugge
  • Jullie verblijven in een kamer uitgerust met alles wat je nodig hebt: tweepersoonsbedden, koffie- en theefaciliteiten, een TV, privébadkamer met inloopdouche, airconditioning en meer
  • Voor een extra luxe verblijf kies je de superiorkamer
  • Dan geniet je van een fles water en een luxere kamer met een prachtig glazen wand om de badkamer
  • Jullie ochtend start gelijk goed met het inbegrepen ontbijt
  • Daarnaast hoeven jullie niet te haasten met de late check-out
  • Het hotel ligt op loopafstand van het centrum van Brugge en tegelijkertijd verblijf je hier in alle rust
  • Verken het bruisende hart van Brugge of ga juist de natuur in
  • Perfect voor een fietstocht, bekijk bijvoorbeeld de fietsroutemap in het hotel

  • Inchecken tussen 15.00 en 00.00 uur, uitchecken tot 13.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €4 p.p.p.n.

Hotel Velotel
Handboogstraat 1b, 8000 Brugge
19 km van De kust

Er even tussenuit met z'n tweetjes? Kom naar het leuke Hotel Velotel in Brugge voor een ontspannen overnachtingen. Vooral fietsliefhebbers zitten hier goed: het hotel staat in het teken van fietsen! Neem je fiets mee en trek eropuit in het omliggende groen of ontdek het centrum van Brugge. Er is in de omgeving genoeg te doen, waardoor jij je niet hoeft te vervelen. Ervaar bijvoorbeeld het bruisende stadsleven of kom tot rust in de natuur.

Jullie verblijven in een comfortkamer die van alle gemakken is voorzien. De kamer beschikt over een tweepersoonsbed, digitale TV en radio, airconditioning, privébadkamer met inloopdouche en nog veel meer! Als je wil gaan voor meer luxe, kies dan voor de superiorkamer. Dan geniet je extra van de luxe privébadkamer en een extra fles water. 's Ochtends worden jullie uitgerust wakker en schuiven jullie aan bij het ontbijt. Slaap gerust uit, want door de late check-out hoeven jullie pas om 13.00 uit te checken. Alvast een fijne mini-vakantie!

Comfortkamer

  • Twin bedden of kingsize dubbelbed
  • USB-oplaadpunten
  • Privébadkamer met inloopdouche
  • Badproducten
  • Handdoeken
  • Minibar
  • Digitale TV en radio
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Elektronische kluis

Superiorkamer

  • USB-oplaadpunten
  • Luxe privébadkamer inclusief prachtige inloopdouche met glazen wand
  • Badproducten
  • Handdoeken
  • Minibar
  • Digitale TV en radio
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Elektronische kluis
  • Fles water op de kamer

9.9
27 beoordelingen
Dhr. R. Lemmens
Supervriendelijk personeel. Mooie en propere kamer. Alles leuk in het thema van de fiets. Heel lekker ontbijt. Op wandelafstand van het centrum van Brugge. Zeker een aanrader.
Hotel Velotel
Dank je wel voor de uitstekende score! Tot de volgende keer!
Mevr. A. Gerard
proper en zeer vriendelijk!
Hotel Velotel
Dank je wel voor de zeer mooie woorden! Tot de volgende keer!
Dhr. M. De Vries
Alles perfect, schone kamer uitstekend ontbijtbuffet en zeer vriendelijk personeel
Hotel Velotel
Dank je wel voor de perfecte score! Tot de volgende keer!

Op zoek naar een fijne (fiets)vakantie? Maak dan kennis met Hotel Velotel. Dit 4-sterrenhotel in Brugge ligt in een groene oase van rust en toch op loopafstand van het bruisende centrum. Zo geniet je van kalmte én ben je zo midden in het stadscentrum. Laat je verrassen door het gezellige hart van Brugg, de indrukwekkende bezienswaardigheden en de architecturale schatten.

Geen Velotel zonder fietsen: met name fietsliefhebbers zijn bij dit hotel aan het juiste adres. Reserveer een fiets die bij jou past en ga eropuit. Ontdek al fietsend de ruime regio rondom Brugge! Met genoeg te zien en te doen in de omgeving hoef jij je niet te vervelen. Neem eventueel een kijkje in de fietsroutemap van het hotel, zodat je zeker weet dat je niks mist. 's Avonds kom je tot rust met een zalige maaltijd in het restaurant of een typisch Belgisch biertje aan de bar. Ontspan helemaal met een bezoek aan de sauna en fitness. Hier vind je alles voor een geslaagd bezoek!

Je bent van harte welkom bij Hotel Velotel!

Hotels in de buurt van Hotel Velotel