Voor 2 personen: heerlijke overnachting inclusief welkomstdrankje, ontbijt en eventueel een 3-gangendiner van de chef bij Hotel Spaander, midden in het pittoreske Volendam
Verkocht: 16
Ben je ook zo toe aan een beetje ontspanning? Neem je favoriete gezelschap mee naar Volendam voor een heerlijke overnachting bij Hotel Spaander! Dit historische hotel stamt uit de 19e eeuw. Je gaat hier echt even terug in de tijd. Jullie worden hartelijk ontvangen met een welkomstdrankje en verblijven in een comfortabele tweepersoonskamer die van alle gemakken is voorzien. Zo hebben jullie een tweepersoonsbed, flatscreen-tv, koffie- en theefaciliteiten en meer.
Geniet eventueel ook van een uitgebreid 3-gangendiner van de chef in het prachtige restaurant voor je het warme bed induikt. 's Ochtends staat er in de ontbijtzaal een heerlijk ontbijt voor jullie klaar en daarna is het tijd om Volendam te verkennen! Struin door de oude straatjes, bezoek de verschillende musea en kijk je ogen uit. Of maak gebruik van de wellness met een fijn binnenzwembad. De ideale minivakantie beleef je hier!
Tweepersoonskamer
3-gangendiner van de chef (voorbeeldmenu)
Voorgerecht
Hoofdgerecht
Nagerecht
Bovenstaand menu van de chef is een voorbeeldmenu en wisselt regelmatig op basis van dagverse ingrediënten en seizoensproducten
Hotel Spaander ligt sinds 1854 in het hart van Volendam! Hier ga je echt even terug naar de 19e eeuw. Het hotel werd geopend als café, maar toen het steeds populairder werd bij reizigers zijn er prachtige studio's bijgebouwd. Je kunt er tegenwoordig nog steeds heerlijk ontspannen. Het hotel beschikt tevens over een restaurant, herberg, bar en mooi terras waar je kunt genieten van een heerlijke lunch of uitgebreid diner.
Niet alleen het hotel is om over naar huis te schrijven, ook Volendam is een ware beleving! Bezoek het oude vissersdorp en de bijbehorende musea, of struin urenlang door de oude straatjes. Grote steden als Amsterdam liggen om de hoek; ideaal voor een dagje shoppen. De ideale minivakantie beleef je hier!
Ga terug in de tijd bij Hotel Spaander!