Hotel-Restaurant Victoria-Hoenderloo

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + evt. diner op de Veluwe

Goed • 79 beoordelingen
Hoenderloo (230km)
Verkocht: 75
€95
€79

Voor 2 personen: 1 of 2 compleet verzorgde overnachting(en) in een comfortkamer inclusief ontbijt, late check-out en eventueel hoofdgerecht bij Fletcher Hotel-Restaurant Victoria-Hoenderloo

overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out

17% korting

Verkocht: 54

€95
€79

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + late check-out + hoofdgerecht naar keuze

29% korting

Verkocht: 21

€221
€158

  • Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out vanaf €79
  • 2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + late check-out + hoofdgerecht naar keuze vanaf €158
  • Geniet van 1 of 2 compleet verzorgde overnachting(en)
  • Ga er samen even gezellig tussenuit in dit gezellige 4-sterrenhotel midden op de Veluwe
  • Je verblijft in een sfeervol ingerichte comfortkamer met gratis wifi, flatscreen-tv, bureau en een badkamer met douche en toilet
  • Inclusief 1 of 2 keer uitgebreid ontbijt, late check-out
  • Geniet eventueel van een hoofdgerecht naar keuze uit het Fletcher's Keuzemenu
  • Te combineren met een dagje Burgers's Zoo of Apenheul
  • Een perfecte mini-vakantie voor de fiets- en wandelliefhebbers
  • Inclusief gratis fiets- en wandelroutes
  • Gratis parkeergelegenheid en een afsluitbare fietsenstalling bij het hotel
  • Ook geldig bij aankomst in het weekend!
  • Bij het ontbijt en diner wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • honden zijn toegestaan tegen een meerprijs van €15 per hond per nacht
  • kinderen t/m 3 jaar verblijven gratis op de kamer van de ouders, afhankelijk van het kamertype. Voor €10 p.k.p.n. kun je een babybedje bijboeken, en voor €33,50 p.k.p.n. een extra bed

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 13.00 uur (late check-out)
  • Exclusief toeristenbelasting (€3 p.p.p.n)

Woeste Hoefweg 80, 7351 TP Hoenderloo
230 km van De kust
11km van treinstation

Ga er samen even tussenuit en beleef een compleet verzorgde overnachting bij Fletcher Hotel-Restaurant Victoria-Hoenderloo. Dit gezellige 4-sterrenhotel is het ideale uitgangspunt voor fiets- en wandelliefhebbers dankzij de unieke ligging midden op de Veluwe. Met het Nationaal Park De Hoge Veluwe slechts 8 minuten rijden en de Apenheul op maar 16 minuten, is er voor ieder wel wat te beleven. Maar ook in het hotel zelf kun je je prima vermaken, neem bijvoorbeeld een frisse duik in het zwembad!

Jullie verblijven 1 of 2 nachten in een sfeervol ingerichte comfortkamer voorzien van gratis wifi, flatscreen-tv, bureau en een badkamer met douche en toilet. Bij twee overnachtingen smul je op de dag van aankomst van een heerlijk hoofdgerecht uit het Fletcher's Keuzemenu. Na een heerlijke nacht kun je lekker wakker worden met een uitgebreid ontbijt. Jullie hoeven je niet te haasten, dankzij de late check-out hoef je pas om 13.00 uur je sleutel in te leveren. Beleef een onvergetelijke tijd!

    79 beoordelingen
    Dhr. R. Van Meggelen
    Vriendelijk personeel👍
    Mevr. A. Jansen
    Een leuk hotel midden in mooie omgeving. De appartementen/hotelkamers zijn aan renovatie toe maar al met al een goed sfeervol hotel.Diner en ontbuffet allemaal prima
    Mevr. D. Visser
    Heerlijk weekend weg gehad met mijn zoon, lekker eten , nette kamers & vriendelijk personeel & dat allemaal voor een leuk prijsje 👍

    Ontdek nu Fletcher Hotel-Restaurant Victoria-Hoenderloo. Dit gezellige 4-sterrenhotel is het ideale uitgangspunt voor fiets- en wandelliefhebbers dankzij de unieke ligging midden op de Veluwe. De sfeervol ingerichte kamers van het hotel zijn van alle gemakken voorzien, zoals een flatscreentelevisie, gratis wifi, bureau en douche. Daarnaast is dit romantische plekje op de Veluwe ook een officiële trouwlocatie waar prachtige huwelijksceremonies of fotoreportages gehouden worden in de bosrijke omgeving.

    Het hotel beschikt over een culinair restaurant waar je kunt aanschuiven voor een compleet verzorgd ontbijt, lekkere lunch, heerlijk diner of voor een late night snack. Op de menukaarten vind je werkelijk voor ieder wat wils. Met een buiten- en binnenzwembad, tennis- en bowlingbaan en meer kun jij ook lekker actief bezig zijn tijdens jouw vakantie. Of ga gezellig op stap met de kinderen naar de Apenheul op maar liefst 16 minuten afstand. Daarnaast vind je er ook diverse faciliteiten zoals een sauna, E-bike verhuur, wasserette en gratis parkeerplaatsen waar je ook je elektrische auto kunt opladen. Ook zijn honden welkom tegen betaling! Kom het zelf ontdekken.

    Je bent van harte welkom bij Fletcher Hotel-Restaurant Victoria-Hoenderloo!

    Hotels in de buurt van Hotel-Restaurant Victoria-Hoenderloo