Hotel Renesse

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + fles wijn aan zee

9.3
Perfect • 230 beoordelingen
Hotel Renesse
Renesse (82km)
Verkocht: 146
€156
€104
Boek nu voor €104

Voor 2 personen: 2 overnachtingen in een 2-persoonskamer óf studio met eigen keuken bij Hotel Renesse aan het strand, inclusief ontbijt en een fles wijn

2 overnachtingen voor 2 in een standaardkamer + ontbijt + fles wijn

33%

Verkocht: 78

€156
€104

2 overnachtingen voor 2 in een studio + ontbijt + fles wijn

40%

Verkocht: 68

€206
€124

  • 2 overnachtingen voor 2 in een standaardkamer + ontbijt + fles wijn €104
  • 2 overnachtingen voor 2 in een studio + ontbijt + fles wijn €124
  • 2 overnachtingen voor 2 personen bij Hotel Renesse
  • Jullie overnachten in een kamer of in een complete studio met eigen keuken
  • Inclusief een mooie fles wijn op de kamer of studio
  • Het prachtige hotel ligt vlak bij de zee in het centrum van Renesse
  • Beleef samen de ideale minivakantie in het mooie Zeeland
  • Ook geldig voor aankomst op vrijdag!

  • vermeld bij de reservering je e-mailadres
  • je kunt je reservering tot 5 dagen voor je check-in gratis wijzigen of annuleren
  • Check-in tussen 13.00 en 18.00 uur, check-out voor 10.30 uur
  • Exclusief eventuele parkeerkosten, dit is mogelijk voor €2,50 per dag, mits je gereserveerd hebt
  • Exclusief toeristenbelasting à €1,75 p.p.p.n.
  • Het hotel is niet toegankelijk voor mindervaliden (er is geen lift aanwezig)
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Er is geen mogelijkheid voor het plaatsen van een extra bed en/of babybed op de kamer

Hotel Renesse
Kromme Reke 5-6, 4325 ALRenesse
82 km van De kust
26km van treinstation

9.3
230 beoordelingen
Mevr. M. Borglevens
U.
Mevr. U. Giese
Wir waren das 3. Mal da. Und sicherlich nicht das letzte Mal. Alles tip top. Die Chefin super freundlich. Alles wirklich Top. groetjes Ute
Mevr. H. Buijsen
Efficiënt geregeld. Fantastisch ontbijt. Leuke mensen

Hotel Renesse is een gezellig familiehotel aan het Kerkplein in het centrum van Renesse. Deze gezellige accommodatie met schone, rookvrije kamers is een hotel dat zich onderscheidt door een gezellige sfeer en persoonlijke benadering met Zeeuwse nuchter- en eerlijkheid.

Genieten van een wandeling langs de Zeeuwse kust of een avontuurlijke fietstocht door de prachtige natuur, in de omgeving van Hotel Renesse kan het allemaal. Je vindt er kilometerslange dijken om vogels te kijken, met veel water, maar ook strand, duinen, bos aan zee en een vriendelijk polderlandschap met mooie dorpen.

Ontdek het zelf, je bent van harte welkom bij Hotel Renesse!

Boek nu voor €104

Hotels in de buurt van Hotel Renesse