Hotel Pontsteiger

Luxe overnachting voor 2 + drankje in Amsterdam

8.9
Uitstekend • 17 beoordelingen
Hotel Pontsteiger
Amsterdam (187km)
Verkocht: 64
€151
€119
Boek nu voor €119

Voor 2 personen: luxe overnachting in een comfortkamer inclusief welkomstdrankje bij Hotel Pontsteiger in de Amsterdamse wijk de Houthavens

  • Luxe overnachting voor 2 personen aan de Amsterdamse waterkant
  • Inclusief welkomstdrankje
  • Mooi boetiekhotel in de up-and-coming wijk De Houthavens
  • Jullie overnachten in een comfortkamer die van alle gemakken is voorzien, zoals een
  • inloopregendouche, föhn, Nespresso-machine, smart-tv, Marshall-speaker en gratis wifi
  • Een stijlvolle bestemming om de drukte van de grachtengordel te ontvluchten!
  • Door de perfecte locatie van het hotel, is dit de perfecte uitvalsbasis voor een ontspannen of actieve dag uit in de hoofdstad
  • Indien beschikbaar krijg je gratis een kamerupgrade

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting (€3 per persoon per nacht + 7% van de reserveringswaarde)

Hotel Pontsteiger
Pontsteiger 343, 1013 AHAmsterdam
187 km van De kust

8.9
17 beoordelingen
K.
Mevr. K. Veulemans
Mevr. S. Verkuijl
vet mooi hotel, mooi uitzicht, echt een fijn nachtje weg gehad
Mevr. S. Zwarteveen

In het meest spraakmakende gebouw van Amsterdam vind je Hotel Pontsteiger! Dit 4-sterrenhotel is een prachtig boetiekhotel aan de Amsterdamse waterkant, in het hart van de up-and-coming wijk De Houthavens. De panoramische, plafondhoge ramen zorgen voor een weergaloos uitzicht op 't IJ en maakt het een stijlvolle bestemming om de drukte van de grachtengordel te ontvluchten.

Het hotel bevindt zich op loopafstand van de historische binnenstad. Met een huurfiets bereik je de Dam binnen 15 minuten! De gratis veerpont brengt je vanaf de naastgelegen steiger in 7 minuten over 't IJ naar de culturele hotspot NDSM. Ook beschikken ze over een bootaanlegplaats en een zonnig terras aan het water.

Beleef de ultieme minivakantie bij Hotel Pontsteiger!

Boek nu voor €119

Hotels in de buurt van Hotel Pontsteiger