Hotel Mennorode

Overnachting(en) voor 2 + evt. ontbijt op de Veluwe

9.4
Perfect • 169 beoordelingen
Hotel Mennorode
Elspeet (230km)
Verkocht: 1.686
€75
€45
Boek nu voor €45

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen inclusief welkomstdrankje en eventueel ontbijt bij Hotel Mennorode: ontdek de échte Veluwse gastvrijheid

Overnachting voor 2 + welkomstdrankje

40%

Verkocht: 392

€75
€45

Overnachting voor 2 + welkomstdrankje + ontbijt

26%

Verkocht: 469

€100
€74

2 overnachtingen voor 2 + welkomstdrankje

37%

Verkocht: 127

€131
€82,50

2 overnachtingen voor 2 + welkomstdrankje + ontbijt

26%

Verkocht: 241

€181
€134

  • Overnachting voor 2 + welkomstdrankje vanaf €45
  • Overnachting voor 2 + welkomstdrankje + ontbijt vanaf €74
  • 2 overnachtingen voor 2 + welkomstdrankje vanaf €82,50
  • 2 overnachtingen voor 2 + welkomstdrankje + ontbijt vanaf €134
  • Ga er samen even lekker tussenuit en maak kennis met Veluwse gastvrijheid
  • Warm ontvangst met een welkomstdrankje
  • 1 of 2 nachten in een tweepersoons Cosy-kamer
  • Breid je verblijf eventueel uit met een ontbijt
  • Dankzij de ligging dé perfecte uitvalsbasis om de Veluwe te gaan verkennen
  • Ideaal voor een prachtige wandel- of fietstocht door de groene natuurrijke omgeving
  • Beleef een minivakantie met je partner of een vriend(in)
  • Gratis openbaar parkeren in de buurt

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken maandag t/m donderdag tot 10.00 uur en vrijdag t/m zondag 10.30 uur
  • Exclusief toeristenbelasting €2,15 p.p.p.n. (2021)
  • Honden zijn op de kamers niet toegestaan

Hotel Mennorode
Apeldoornseweg 185, 8075 RJElspeet
230 km van De kust
10km van treinstation

Ga er samen even lekker tussenuit bij Hotel Mennorode. Dit prachtige hotel ligt midden in de Veluwe. Jullie worden hier gastvrij ontvangen met een welkomstdrankje en overnachten in een tweepersoons Cosy-kamer. De kamer is slim, compact, basic maar gezellig! Zo is deze kamer het beste te omschrijven. De kamer is klein van opzet maar beschikt over alle basisfaciliteiten. Op deze manier geniet je tegen een voordelige prijs van een moderne basic 3-sterren kamer.

Je kunt ervoor kiezen je verblijf uit te breiden met een heerlijk ontbijt. Dankzij de ligging van het hotel is het de perfecte uitvalsbasis om de Veluwe te voet of per fiets te ontdekken. Beleef een ware minivakantie met je geliefde of een vriend(in)!

Tweepersoons Cosy-kamer

  • Kamer in 3-sterren categorie
  • Compacte & basic kamer
  • Boxspring matrassen met toppers
  • 2x eenpersoonsbed (80 x 200)
  • Stoel of poef
  • Flatscreen-televisie met radiofunctie
  • Schrijfdesk, telefoon en gratis wifi
  • Badkamer met toilet en inloopdouche voorzien van Rituals-verzorgingsproducten
  • Voldoende kastruimte en passpiegel
  • Wastafel met föhn en make-upspiegel in de kamer

9.4
169 beoordelingen
N.
Mevr. N. Frederiks-Console
Mevr. S. Vroegindeweij
Mevr. M. Ten Dam

Midden in de Veluwe op slechts een uurtje van de Randstad vind je Hotel Mennorode. Dit prachtige hotel gelegen aan Kroondomein het Loo heeft een rijke historie van ruim 95 jaar. Met een privéterrein van ruim 10 hectare en de ligging tegen het Veluwse bos heb je alle mogelijkheden om in alle rust en ruimte te genieten van de wandel- en fietsmogelijkheden.

Naast een hotel met diverse comfortabele kamers welke van alle gemakken zijn voorzien, kun je overnachten in een vakantiehuisje of op de glamping. Een unieke ervaring. Wil je je verblijf uitbreiden met een hapje en een drankje? Dan kun je aanschuiven bij Restaurant de Serre of bij Grand Café de Schaapskooi. De perfecte setting om er even tussenuit te gaan met je geliefde, familie of met vrienden.

Ervaar de Veluwse gastvrijheid van Hotel Mennorode!

Boek nu voor €45

Hotels in de buurt van Hotel Mennorode