Hotel Lion d'Or Haarlem

VIP-overnachting voor 2 in Haarlem + ontbijt + borrelplank

Erg populaire deal
9.5
Perfect • 103 beoordelingen
Hotel Lion d'Or Haarlem
Haarlem (175km)
Verkocht: 177
€153
€97
Boek nu voor €97

Voor 2 personen: VIP-overnachting in een Classic Double Room, inclusief ontbijt en borrelplateau bij Hotel Lion d'Or, nabij het station van Haarlem

  • VIP-overnachting voor 2 personen bij Hotel Lion d'Or, nabij het station van Haarlem
  • Jullie verblijven in een Classic Double Room met luxe Auping-bedden, Nespresso-koffiezetapparaat, koelkast, airconditioning, kluis én gratis wifi
  • Inclusief uitgebreid ontbijt en goedgevuld borrelplateau
  • Op loopafstand van het centrum van Haarlem en nabij het station
  • Directe verbindingen met Schiphol Airport, Amsterdam en het strand van Zandvoort

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting (€5 p.p.p.n.)

Hotel Lion d'Or Haarlem
Kruisweg 34-36, 2011 LCHaarlem
175 km van De kust

Ontdek het prachtige Haarlem: een schilderachtige stad vol winkelstraatjes, hofjes, musea, molens en talloze andere monumentale pareltjes. Kom samen langs voor een sfeervolle overnachting bij Hotel Lion d'Or. Dit luxe hotel ligt op een prachtlocatie, namelijk op loopafstand van treinstation Haarlem én het centrum.

Jullie verblijven in een Classic Double Room met luxe Auping-bedden, Nespresso-koffiezetapparaat, koelkast airconditioning, kluis én gratis wifi. Op de dag van aankomst genieten jullie van een goedgevuld borrelplateau en de volgende ochtend staat er een heerlijk ontbijt voor jullie klaar. Beleef de ultieme minivakantie!

Borrelplateau

  • Olijven
  • Kaas
  • Worst

9.5
103 beoordelingen
Mevr. J. Tienstra
Mevr. S. Posada Susana
We kwamen een uurtje eerder aan. We hebben gelijk de kwamersleutel ontvangen. Het hotel lag super centraal naast het station. Het personeel was vriendelijk. Ook het borrelplankje was een leuke toevoeging. Voor herhaling vatbaar.
Hotel Lion d´Or Haarlem
Beste Stephanny, leuk te lezen dat jullie het zo naar jullie zin hebben gehad. De deal loopt nog tot eind maart dus wie weet tot snel ziens!
Y.
Mevr. Y. Van Pareren
Hotel Lion d´Or Haarlem
Beste Yvonne, bedankt voor de mooie review score. Jullie hebben het zo te zin naar jullie zin gehad in Haarlem.

Hotel Lion d'Or biedt al sinds 1839 eigentijdse overnachtingen aan. Een romantisch uitje met z'n tweetjes, een zakenreis of familieweekend? Het gastvrije team maakt van elk verblijf een beleving. De sfeervolle lounge wordt in de ochtend door de gasten gebruikt om te ontbijten, maar ook zonder verblijf ben je hier welkom voor een ontbijtje, kop koffie of borrel. Sla je krantje open, klets wat bij met vrienden en relax!

Haarlem is de perfecte uitvalsbasis voor wie ook bijvoorbeeld naar Zandvoort aan Zee, Amsterdam of Schiphol Airport gaat. Zo kun je in de lobby ook je eventuele boarding pass en/of tickets printen bij de computer met printer. Aan werkelijk alles wordt gedacht! Haarlem wordt ook wel 'klein Amsterdam' genoemd. Laat je betoveren door de pittoreske straatjes, oude hofjes en de imposante gebouwen van het schilderachtige Haarlem.

Je bent van harte welkom bij Hotel Lion d'Or Haarlem!

Boek nu voor €97

Hotels in de buurt van Hotel Lion d'Or Haarlem