Hotel im Schlosspark

5 of 7 overnachtingen voor 2 + ontbijt + dinerbuffet in Willebadessen

9.1
Perfect • 10 beoordelingen
Hotel im Schlosspark
Willebadessen (425km)
Verkocht: 3
€845
€618

Voor 2 personen: 5 of 7 overnachtingen inclusief ontbijt, dinerbuffet en meer bij Hotel im Schlosspark in Willebadessen

5 overnachtingen voor 2 + 5x ontbijt + 5x diner

27% korting

Verkocht: 2

€845
€618

7 overnachtingen voor 2 + 7x ontbijt + 7x diner

24% korting

€1107
€838

  • 5 overnachtingen voor 2 + 5x ontbijt + 5x diner vanaf €598
  • 7 overnachtingen voor 2 + 7x ontbijt + 7x diner vanaf €778
  • 5 of 7 overnachtingen voor 2 personen in het Duitse Noordrijn-Westfalen, bij het schitterende Teutoburgerwald
  • Inclusief 5 of 7x ontbijt, dinerbuffet en meer
  • Zoals een potje minigolfen, sauna, entree Glasmuseum en meer
  • Prachtig hotel gevestigd in een voormalig klooster
  • Ideaal voor een onvergetelijke vakantie
  • Ook geldig voor aankomst in het weekend!
  • neem je hond mee tegen een meerprijs van €9 per nacht (geef dit aan bij je reservering), ter plekke te voldoen
  • nieuw in 2024: handdoekwissel op verzoek 1x per week in plaats van dagelijks

  • Inchecken vindt plaats bij Hotel der Jägerhof (Am Jägerpfad 4-6, Willebadessen), je ontvangt vervolgens een code waarmee je zelf kunt inchecken bij Hotel im Schlosspark

Hotel im Schlosspark
Klosterhof 10, 34439 Willebadessen
425 km van De kust

Een prachtig landschap met wouden, heuvels en bergen, rotsformaties, heidevelden, grootse monumenten en mooie steden... het Duitse Teutoburgerwoud heeft het allemaal! Kom een hele week lang van deze schitterende regio genieten met dit complete 5- of 7-daagse hotelarrangement voor 2 personen bij Hotel im Schlosspark in Willebadessen (Noordrijn-Westfalen). De perfecte uitvalsbasis om de omgeving van het Teutoburgerwoud op je gemak te verkennen!

Elke ochtend geniet je van een uitgebreid ontbijtbuffet en elke avond van een heerlijk dinerbuffet. Daarnaast mag je ook nog een potje minigolfen, maak je gratis gebruik van de sauna, krijg je toegang tot het Glasmuseum in Bad Driburg en nog veel meer. Beleef een onvergetelijke vakantie!

Overnachtingsarrangement Hotel im Schlosspark

  • 5 of 7 overnachtingen in een tweepersoonskamer
  • 5 of 7x uitgebreid ontbijtbuffet
  • 5 of 7x dinerbuffet in Hotel der Jägerhof (ca. 1600 meter)
  • 1x minigolf in Hotel der Jägerhof
  • 1 flesje water per kamer
  • Gratis gebruik van de sauna in Hotel der Jägerhof
  • 1x Kaffee & Kuchen in Hotel Waldcafé Jäger in Bad Driburg (ca. 15 km)
  • 1x entree Glasmuseum Bad Driburg
  • Informatie over de regio
  • Gratis parkeren (o.b.v. beschikbaarheid)

9.1
10 beoordelingen
F.
Dhr. F. Karamoy
Zeer fijne belevenis.En mooie omgeving om te wandelen en fietsen.Zaten in het erg rustige klooster.Fijne buffet maaltijd.In het hotel iets verderop waardoor er geen etensluchtjes in de kamer zijn.En s,morgens een uit gebreid ontbijt.In het kloosterhotel.
Mevr. A. Boeting
prima prijs kwaliteit verhouding, lekker eten en mooie omgeving! vriendelijk personeel.
Mevr. M. Noordkamp

Maak nu kennis met Hotel im Schlosspark in Willebadessen, in de Duitse deelstaat Noordrijn-Westfalen. Een oase van rust op slechts een paar uurtjes rijden van Nederland, waar jij alle dagelijkse stress en hectiek ver achter je kunt laten. Het hotel is gevestigd in een voormalig klooster; wandel door de poort naar de binnenplaats van het klooster en ontdek deze prachtige locatie nu zelf!

Achter de oude kloostermuren vind je iets heel bijzonders: een plek waar geschiedenis en moderne architectuur samenkomen en waar vriendelijkheid en gastvrijheid centraal staan. Ook in de omgeving valt er genoeg te beleven: bewonder de typische vakwerkhuizen, breng een bezoekje aan het nabijgelegen wildpark of ontdek het bosrijke heuvellandschap van het Teutoburgerwoud. Hotel im Schlosspark heeft alles in huis voor een ontspannen vakantie!

Je bent van harte welkom bij Hotel im Schlosspark!

Hotels in de buurt van Hotel im Schlosspark