Hotel im Schlosspark

6- of 8-daags hotelarrangement voor 1 of 2 personen

8,1
Uitstekend · 4 beoordelingen
Hotel im Schlosspark
Willebadessen (425km)
Verkocht: 18
€414
€372,60
Boek nu voor €372,60

Voor 1 of 2 personen: hotelarrangement met 5 of 7 overnachtingen, ontbijt, minigolf, sauna, eventueel diner en meer bij Hotel im Schlosspark in Noordrijn-Westfalen, bij het schitterende Teutoburgerwald

  • Komplettes 6- oder 8-tägiges Hotelarrangement für 1 oder 2 Personen in Nordrhein-Westfalen, in der Nähe des schönen Teutoburger Waldes
  • Inklusive 5 oder 7 Übernachtungen, 7x Frühstück, einer Runde Minigolf, Sauna und vieles mehr
  • Übernachte optional auf Basis von Halbpension und genieße somit auch noch 5 oder 7x ein leckeres Buffet zum Abendessen
  • Wunderschönes Hotel in einem ehemaligen Kloster
  • Perfekt für einen unvergesslichen Urlaub: Alleine, zusammen mit Deinem Partner oder der Familie
  • Auch bei Anreise am Wochenende gültig!
  • Allergien, vegetarische Ernährung und (Diät)Wünsche werden berücksichtigt, bitte bei der Reservierung erwähnen
  • Optionales Extra: Nimm Deinen Hund gegen einen Aufpreis von 8 € pro Nacht mit (gib dies bei Deiner Reservierung an), vor Ort zu zahlen
  • Hunde sind im Restaurant nicht erlaubt

  • Einchecken ab 15:00 Uhr, Auschecken bis 11:00 Uhr Hotel der Jägerhof
  • Das Einchecken findet im Hotel der Jägerhof statt (Am Jägerpfad 4-6, Willebadessen), Du erhälst dort einen Code womit Du im Hotel im Schlosspark selbst einchecken kannst
  • Reservieren:
  • 2-Personen-Zimmer: Nimmst Du ein Kind mit? Gib dies bei der Reservierung unter den Anmerkungen an
  • Kind bis einschl. 1 Jahr: Kostenlos
  • Kind von 2 bis einschl. 11 Jahre: mit einem Voucher
  • Ein Voucher für ein Kind ist nur in Kombination mit einem Voucher für 2 Personen gültig (maximal 2 Kinder können dazu gebucht werden)
  • Vragen over de deal? Bel: 032 211 001 119 of WhatsApp met: 032 21100 1119

Hotel im Schlosspark
Klosterhof 10, 34439Willebadessen
425 km van De kust
1 km van treinstation

+5

Een prachtig landschap met wouden, heuvels en bergen, rotsformaties, heidevelden, grootse monumenten en mooie steden... het Duitse Teutoburgerwoud heeft het allemaal! Kom een hele week lang van deze schitterende regio genieten met dit complete 6- of 8-daagse hotelarrangement voor 1 of 2 personen bij Hotel im Schlosspark in Willebadessen (Noordrijn-Westfalen). De perfecte uitvalsbasis om de omgeving van het Teutoburgerwoud op je gemak te verkennen!

Het arrangement bestaat uit 6 dagen en 5 overnachtingen of 8 dagen en 7 overnachtingen in het Hotel im Schlosspark, dat gevestigd is in een voormalig klooster. Elke ochtend geniet je van een uitgebreid ontbijtbuffet en elke avond eventueel van een heerlijk dinerbuffet (indien je kiest voor halfpension). Daarnaast mag je ook nog een potje minigolfen, maak je gratis gebruik van de sauna, krijg je toegang ot het Glasmuseum in Bad Driburg en nog veel meer. Beleef een onvergetelijke vakantie!

8-daags hotelarrangement

  • 7 overnachtingen
  • 7x ontbijtbuffet
  • 1x flesje water op de kamer
  • 1x minigolf bij Hotel Der Jägerhof in Willebadessen
  • Gratis gebruik van de sauna bij Hotel Der Jägerhof in Willebadessen
  • 1x koffie met koek bij Waldcafé Jäger in Bad Driburg
  • 1x entree Glasmuseum in Bad Driburg + klein presentje
  • Informatie over de regio
  • Gratis parkeren (indien beschikbaar)
  • + eventueel 5x dinerbuffet (bij het 6-daags arrangement) of 7x dinerbuffet (bij het 8-daags arrangement) bij Hotel im Schlosspark of Hotel Der Jägerhof in Willebadessen

8.1
4 beoordelingen

Maak nu kennis met Hotel im Schlosspark in Willebadessen, in de Duitse deelstaat Noordrijn-Westfalen. Een oase van rust op slechts een paar uurtjes rijden van Nederland, waar jij alle dagelijkse stress en hectiek ver achter je kunt laten. Het hotel is gevestigd in een voormalig klooster; wandel door de poort naar de binnenplaats van het klooster en ontdek deze prachtige locatie nu zelf!

Achter de oude kloostermuren vind je iets heel bijzonders: een plek waar geschiedenis en moderne architectuur samenkomen en waar vriendelijkheid en gastvrijheid centraal staan. Ook in de omgeving valt er genoeg te beleven: bewonder de typische vakwerkhuizen, breng een bezoekje aan het nabijgelegen wildpark of ontdek het bosrijke heuvellandschap van het Teutoburgerwoud. Hotel im Schlosspark heeft alles in huis voor een ontspannen vakantie!

Je bent van harte welkom bij Hotel im Schlosspark!

Boek nu voor €372,60

Hotels in de buurt van Hotel im Schlosspark