Hotel ibis Styles Almere

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + flesje prosecco in Almere

9.5
Perfect • 23 beoordelingen
Hotel ibis Styles Almere
Almere (200km)
Verkocht: 183
€123
€89
Boek nu voor €89

Voor 2 personen: 1 of 2 comfortabele overnachtingen bij Hotel ibis Styles Almere inclusief ontbijt en flesje prosecco

Overnachting voor 2 + ontbijt + flesje prosecco

28%

Verkocht: 113

€123
€89

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + flesje prosecco

41%

Verkocht: 70

€235
€139

  • Overnachting voor 2 personen + ontbijt + flesje prosecco, vanaf €89
  • 2 overnachtingen voor 2 personen + ontbijt + flesje prosecco, vanaf €139
  • Verblijf in een standard kamer met gratis wifi, eigen badkamer, flatscreen-tv en meer
  • Proost op een heerlijk verblijf met een flesje prosecco!
  • Ontdek de moderne architectuur of bezoek natuurgebied de Oostvaardersplassen: perfecte balans tussen stad en natuur
  • Gratis parkeren voor de deur
  • Met een kort auto- of treinritje ben je zo in Amsterdam of bij Schiphol Airport

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 12.00 uur
  • Exclusief €5 toeristenbelasting per persoon per nacht, ter plekke te voldoen

Hotel ibis Styles Almere
Televisieweg 2, 1322 ACAlmere
200 km van De kust

9.5
23 beoordelingen
Mevr. M. Bree
Aangenaam verrast! Mooie kamer en hele vriendelijke medewerkers! Zou er zeker weer heen gaan!
Hotel ibis Styles Almere
Beste Monique,

Wat fijn om te vernemen dat alles naar wens was.

Wij hopen jullie gauw weer een keer te mogen verwelkomen in ons hotel.

Ibis Styles Almere Team
Mevr. A. Reuvekamp
mooi hotel lekkere bedden en heerlijk ontbijt
Hotel ibis Styles Almere
Beste Anneke,

Ibis Styles Almere Team
Mevr. C. Ducheyne
Aangename kamer met frisse look.Ruime badkamer met aparte handdoekverwarmer.Ontbijtbuffet ruim voldoende m mooie variatie. Heel vriendelijk personeel.
Hotel ibis Styles Almere
Beste Chris,

Ibis Styles Almere Team

Hotel ibis Styles Almere is een prachtige 3-sterrenaccommodatie in Almere Stad. De Almeerse natuur is onderdeel van het hotelontwerp, in combinatie met de passie van de eigenaren voor triatlonsport.

Het hotel biedt modern ingerichte kamers, een fitnessruimte, fietsverhuur, gratis wifi en parkeren, een gezellige brasserie voor lunch of diner en een uitgebreid ontbijtbuffet. Wandel of fiets naar een van de stadsparken of de golfbanen in de omgeving. Ook een bezoekje aan het bijzondere natuurgebied de Oostvaardersplassen is de moeite waard. En met een kort treinritje ben je zo in Amsterdam of bij Schiphol Airport!

Beleef het zelf bij Hotel ibis Styles Almere!

Boek nu voor €89

Hotels in de buurt van Hotel ibis Styles Almere