Hotel ibis Styles Almere

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + flesje prosecco in Almere

Hotel ibis Styles Almere
Almere (200km)
Verkocht: 46
€123
€89
Boek nu voor €89

Voor 2 personen: 1 of 2 comfortabele overnachtingen bij Hotel ibis Styles Almere inclusief ontbijt en flesje prosecco

  • Overnachting voor 2 personen + ontbijt + flesje prosecco, vanaf €89
  • 2 overnachtingen voor 2 personen + ontbijt + flesje prosecco, vanaf €139
  • Verblijf in een standard kamer met gratis wifi, eigen badkamer, flatscreen-tv en meer
  • Proost op een heerlijk verblijf met een flesje prosecco!
  • Ontdek de moderne architectuur of bezoek natuurgebied de Oostvaardersplassen: perfecte balans tussen stad en natuur
  • Gratis parkeren voor de deur
  • Met een kort auto- of treinritje ben je zo in Amsterdam of bij Schiphol Airport

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 12.00 uur
  • Exclusief €5 toeristenbelasting per persoon per nacht, ter plekke te voldoen

Hotel ibis Styles Almere
Televisieweg 2, 1322 ACAlmere
200 km van De kust
1 km van treinstation

+8

Hotel ibis Styles Almere is een prachtige 3-sterrenaccommodatie in Almere Stad. De Almeerse natuur is onderdeel van het hotelontwerp, in combinatie met de passie van de eigenaren voor triatlonsport.

Het hotel biedt modern ingerichte kamers, een fitnessruimte, fietsverhuur, gratis wifi en parkeren, een gezellige brasserie voor lunch of diner en een uitgebreid ontbijtbuffet. Wandel of fiets naar een van de stadsparken of de golfbanen in de omgeving. Ook een bezoekje aan het bijzondere natuurgebied de Oostvaardersplassen is de moeite waard. En met een kort treinritje ben je zo in Amsterdam of bij Schiphol Airport!

Beleef het zelf bij Hotel ibis Styles Almere!

Boek nu voor €89

Hotels in de buurt van Hotel ibis Styles Almere