Hotel ibis Brugge Centrum

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt in hartje Brugge

Erg populaire deal
8,6
Uitstekend · 83 beoordelingen
Hotel ibis Brugge Centrum
Brugge (20km)
Verkocht: 913
€140
€89
Boek nu voor €89

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen, inclusief uitgebreid ontbijtbuffet, early check-in én citymap bij hotel ibis Brugge Centrum, midden in het historische stadshart

  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt + early check-in + citymap vanaf €89
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + early check-in + citymap vanaf €159
  • 1 of 2 overnachtingen voor 2 personen bij hotel ibis Brugge Centrum
  • Inclusief uitgebreid ontbijtbuffet, early check-in én citymap
  • Jullie verblijven in een double room, voorzien van Sweet Bed by ibis bedding, functionele badkamer én gratis wifi
  • Prachtig gelegen midden in het historische stadshart van Brugge
  • Bezoek bijvoorbeeld het Diamantmuseum, het Belfort van Brugge en het Minnewater
  • Beleef de perfecte mini-vakantie samen met je geliefde of goede vriend(in)!

  • Inchecken vanaf 11.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting (€3 p.p.p.n.)

Hotel ibis Brugge Centrum
Katelijnestraat 65a, 8000Brugge
20 km van De kust
0 km van treinstation

+4

8.6
83 beoordelingen

Midden in het historische stadshart van Brugge vind je hotel ibis Brugge Centrum. Hier kan je comfortabel overnachten in één van de moderne kamers. Het hotel staat bekend om hun goede service en vriendelijke personeel, zo is de receptie bijvoorbeeld 24 uur per dag geopend.

Vanuit het hotel loop je zo het centrum van Brugge binnen. Bezoek één van de vele culturele bezienswaardigheden van de stad of ga gezellig een dagje winkelen. Ook voor restaurants en barretjes zit je hier goed. Er is altijd voor iedereen iets te beleven.

Geniet van een fijn verblijf bij hotel ibis Brugge Centrum!

Boek nu voor €89

Hotels in de buurt van Hotel ibis Brugge Centrum