Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + wellness nabij Nijmegen

9,1
Perfect · 18 beoordelingen
Groesbeek (217km)
Verkocht: 104
€264
€169
Boek nu voor €169

2 overnachtingen voor 2 personen + eventueel 2 kinderen bij Hotel de Zeven Heuvelen nabij Nijmegen: inclusief welkomstdrankje, ontbijt en gebruik van het zwembad en de wellness

  • 2 overnachtingen voor 2 + welkomstdrankje + ontbijt + zwembad en wellness vanaf €169
  • 2 overnachtingen voor 2 volwassenen + 2 kinderen t/m 15 jaar + welkomstdrankje + ontbijt + zwembad en wellness vanaf €289
  • 2 overnachtingen voor 2 personen nabij Nijmegen, in een prachtige heuvelachtige omgeving
  • Of ga voor 2 overnachtingen met het gezin (2 volwassenen + 2 kinderen t/m 15 jaar) in een familyroom
  • Inclusief welkomstdrankje, continentaal ontbijt én gebruik van de wellness, het zwembad en de fitnessruimte
  • Jullie overnachten in een prachtige kamer met badkamer, zithoek, koffie- en theefaciliteiten én keuken met vaatwasser
  • Maak een wandeling door het prachtige landschap of breng een bezoekje aan Nijmegen, de oudste stad van Nederland
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Eventueel extra bij te boeken:
  • late check-out tot 13.00 uur voor €15
  • extra kind t/m 15 jaar in een familyroom voor €25
  • upgrade naar een appartement voor €15
  • De receptie is open op maandag t/m zaterdag van 8.00 tot 21.00 en zondag van 8:00 tot 17.00 uur (verwacht je na de sluitingstijd aan te komen, neem dan contact op met het hotel en ontvang instructies voor een late aankomst)

  • Inchecken tussen 15.00 en 21.00 uur (op zondag tot 17.00 uur), uitchecken tot 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting (€3,72 p.p.p.n., ter plekke te voldoen)

Cranenburgsestraat 23b, 6561 AMGroesbeek
217 km van De kust
4 km van treinstation

+10

Beleef een heerlijke tijd in de prachtige heuvelachtige omgeving van Groesbeek, samen met je partner óf met het hele gezin! Jullie zijn hier nu welkom voor 2 fijne overnachtingen voor 2 personen in een prachtige kamer met badkamer, zithoek, koffie- en theefaciliteiten én keuken met vaatwasser. Of ga voor 2 overnachtingen voor 2 volwassenen en 2 kinderen (t/m 15 jaar) en overnacht in een ruime familyroom.

Jullie worden ontvangen met een welkomstdrankje en de volgende ochtend staat er een uitgebreid continentaal ontbijt op jullie te wachten. Bovendien mag je tijdens je verblijf ook gebruikmaken van de wellness, het zwembad en de fitnessruimte. Ook de omgeving laat niets te wensen over: maak een wandeling of fietstocht door het schitterende landschap of ga een middag winkelen in Nijmegen. Een dagje de grens over? In nog geen 20 minuten rijden ben je in het centrum van het gezellige Duitse Kleef!

Ontbijt

  • Warme broodjes
  • Croissantjes
  • Ruime selectie aan vleeswaren, kaas en zoetigheden
  • Yoghurt
  • Gekookt ei
  • Fruit
  • Glas jus d'orange
  • Koffie of thee
Eventueel extra bij te bestellen:
  • Entree voor het Vrijheidsmuseum in Groesbeek voor €10 i.p.v. €15
  • + meer (zie bestellijst na je reservering)

9.1
18 beoordelingen

Sfeervol, warm en veel persoonlijke aandacht; dat is wat je mag verwachten van Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen. Je vindt dit hotel in de prachtige heuvelachtige omgeving van Groesbeek, vlak bij het bruisende centrum van Nijmegen en de grens met Duitsland. Het hotel beschikt over 46 verschillende studio's, appartementen en familiekamers met eigen kitchenette. Daarnaast zijn er verschillende compleet ingerichte bungalows, perfect voor een familievakantie of een gezellig vriendenweekend.

Het hotel heeft een eigen wellnesscentrum, waar je heerlijk kunnen ontspannen in de sauna of in het stoombad. Of train lekker op je eigen tempo bij Sportcentrum TotalVit, dat is uitgerust met ruim 60 kracht- en cardioapparaten. Neem een duik in het zwembad of neem plaats in de hotelbar voor een borrel, bij De Zeven Heuvelen kan het allemaal!

Je bent van harte welkom bij Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen!

Boek nu voor €169

Hotels in de buurt van Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen