Hotel en Bistro De Vaart

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt met cava in Damme

Verkocht: 64
€285
€115

Voor 2 personen: 2 overnachtingen inclusief ontbijt met cava bij Hotel De Vaart in Damme, vlakbij Brugge en Gent

  • 2 overnachtingen voor 2 personen inclusief ontbijt met cava
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Jullie overnachten in een comfortabele kamer met onder andere een televisie, WiFi en een badkamer met ligbad en/of douche
  • Jullie starten de dag goed met een heerlijk ontbijt inclusief een glaasje cava
  • Ontdek bijvoorbeeld het mooie Brugge, het prachtige Gent of het pittoreske Damme
  • Ideaal te combineren met een strandbezoekje aan het Cadzand of het strand van Knokke
  • Fiets de mooiste routes
  • Geniet met z'n tweetjes van deze leuke minivakantie!
  • Ruime parking en fietsberging én de mogelijkheid om fietsen te huren
  • Ook geldig in het weekend

  • Inchecken vanaf 15.00, uitchecken voor 11.00, je kunt je bagage al eerder afgeven
  • Exclusief toeristenbelasting van €2 p.p.p.n

Damse Vaart-Noord 34a, 8340Damme

Wil jij een heerlijke minivakantie beleven met z'n tweetjes? Dan ben jij bij Hotel De Vaart in Damme meer dan welkom. Dit sfeervolle hotel is de perfecte uitvalsbasis om niet alleen het pittoreske Damme te ontdekken, maar ook het mooie Brugge of het prachtige Gent. Lekker uitwaaien op het strand? Breng dan een bezoekje aan het strand van Knokke of Cadzand. Daarnaast is er voor de fietsers een schitterende omgeving met de leukste routes, zowel lange als korte: Sluis ligt bijvoorbeeld op 4 kilometer afstand! Geen fiets bij je? Geen probleem! Die kun je gewoon huren.

Jullie genieten in een sfeervolle kamer met onder andere een comfortabel bed, een televisie, WiFi en een badkamer met ligbad en/of douche. En niet geheel onbelangrijk: jullie beginnen de dag fantastisch met een heerlijk ontbijt inclusief een glaasje cava. Een ding is zeker: jullie beleven 2 zalige nachtjes weg!

Kamer

  • Comfortabel bed
  • Televisie
  • WiFi
  • Badkamer met ligbad en/of douche
  • Kluisje
  • Sfeervolle en verzorgde inrichting

Echt even ontspannen, dat kan bij Hotel en Bistro De Vaart. Dit gezellige hotel heeft 8 comfortabele kamers die van alle gemakken zijn voorzien. Zo zijn er tweepersoonsbedden aanwezig, beschikken ze over eigen badkamers met bad of douche en bieden ze een prachtig uitzicht op de tuin. Het hotel ligt in Damme, in de buurt van Brugge en Knokke, en vlak bij de Nederlandse grens. Dit maakt het de ideale locatie voor vissers, fietsers en wandelaars.

Het hotel beschikt tevens over een gezellig terras waar zowel gasten als niet-gasten de hele dag door kunnen genieten van een hapje, drankje, stuk taart, óf proef een van de heerlijke suggestiegerechten. De ideale tussenstop tijdens je wandeling of fietstocht! Ook in de omgeving is genoeg te beleven: ga bijvoorbeeld een dagje naar Brugge of Knokke of breng een bezoekje aan Nederland.

Je bent van harte welkom bij Hotel en Bistro De Vaart!

Tijdens de winterperiode is Hotel en Bistro De Vaart op maandag en dinsdag gesloten, bekijk hier de actuele openingstijden

Hotels in de buurt van Hotel en Bistro De Vaart