Overnachting voor 2 personen bij Hotel De Rousch: 4-sterrenovernachting in een comfort suite + ontbijt + late check-out + 3-gangendiner
Hotel De Rousch is een uniek hotel in Heerlen en beschikt over maar liefst 21 luxe suites. Deze suites zijn ontzettend ruim opgezet en bieden over een adembenemend uitzicht over de schitterende natuur. De suites zijn voorzien van een regendouche, bad of sauna. Hier wil je langer blijven dan één nacht! Ook heeft De Rousch een concept waarbij suites gedeeld kunnen worden met vrienden, familie of collega's, met ieder zijn privacy tijdens slapen en badderen. Uniek!
Ook is Hotel De Rousch de perfecte uitvalsbasis voor leuke uitjes. In de omgeving vind je ook tal van mogelijkheden wat betreft fiets- en wandeltochten. Trek eropuit en verken de prachtige omgeving. Ontdek bijvoorbeeld natuurgebied Heuvelland; een van de mooiste gebieden van Zuid-Limburg.
Je bent van harte welkom bij Hotel De Rousch!