Hotel De Bonte Wever Assen

Overnachting voor 2 + ontbijt in Assen

9.5
Perfect • 124 beoordelingen
Verkocht: 109
€116
€79

Voor 2: overnachting inclusief ontbijt bij 4-sterrenhotel De Bonte Wever in Assen, dé perfecte uitvalsbasis om het mooie Drenthe te verkennen

Overnachting voor 2 + ontbijt (aankomst: ma t/m do + zo)

32%

Verkocht: 48

€116
€79

Overnachting voor 2 + ontbijt (aankomst: 7 dagen per week)

39%

Verkocht: 61

€178
€109

  • Overnachting voor 2 personen inclusief ontbijt in Assen
  • Overnacht in een comfortabele 2-persoonskamer voorzien van wifi, koffie- en theefaciliteiten, inloopdouche en meer
  • Verken het karakteristieke stadscentrum of bezoek een van de 3 nabijgelegen nationale parken
  • Maak gratis gebruik van de mini-golfbaan, jeu-de-boules-baan, tafeltennis, het subtropisch zwemparadijs en fitness (tijdens openingstijden)
  • Het gehele hotel is rolstoelvriendelijk én er is gratis parkeergelegenheid
  • Uiteraard wordt er tijdens het ontbijt rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • Kinderen van 0 - 2 jaar zijn welkom voor €19,50 per verblijf inclusief opgemaakt kinderbedje

  • je kunt tot 48 uur van tevoren je voucher gratis annuleren of wijzigen
  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 10.30 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,45 p.p.p.n
  • Niet geldig tijdens schoolvakanties en evenementen
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Ontdek de prachtige natuur van Drenthe samen met je favoriete gezelschap vanuit 4-sterrenhotel De Bonte Wever in Assen. Jullie overnachten in een standaard tweepersoonskamer die van alle gemakken is voorzien zoals wifi, koffie- en theefaciliteiten, flatscreen-tv, inloopdouche en meer. 's Ochtends genieten jullie van een heerlijk ontbijt voor de perfecte en energieke start van jullie dag!

Verken het karakteristieke stadscentrum of ga eropuit en ervaar een oase van rust met een bezoekje aan een van de drie nabijgelegen natuurparken. Tijdens jullie verblijf kunnen jullie bij het hotel ook gratis gebruikmaken van de mini-golfbaan, jeu-de-boules-baan, tafeltennis, het subtropisch zwemparadijs en de fitness (tijdens openingstijden). Bij Hotel De Bonte Wever hoeven jullie je geen moment te vervelen. Dat wordt genieten!

9.5
124 beoordelingen
Mevr. M. Van Randwijk
Fijn hotel, ook voor de kinderen. Ideaal dat er een speelruimte bij de eetzaal is. Kinderen hebben zich goed vermaakt.
Dhr. J. Winters
mooi hotel, genoeg te doen en alles onder èèn dak. voor herhaling vatbaar
Mevr. S. Bruninx
Heel vriendelijk ontvangen. Super lekker ontbijt met veel keuze. Mooie kamer. Hoofdkussens waren veel te zacht. Jammer dat het niet overal netjes was. De lange gang naar de kamers was heel erg stoffig.

Je hoeft helemaal niet ver weg te gaan om er even helemaal tussenuit te zijn! Want Hotel De Bonte Wever, gelegen in de Drentse hoofdstad Assen, is de perfecte uitvalsbasis om het mooie Drenthe te ontdekken en te genieten van heerlijke uitjes in de prachtige natuur. Tip: huur een fiets bij het hotel en ga op verkenning met één van de gratis fiets- en wandelroutes in de prachtige omgeving. Of liever even helemaal ontspannen? Boek dan een beautybehandeling in de schoonheidssalon.

Natuurlijk zorgt het hotel voor een heerlijk ontbijt maar ook dineren is mogelijk! Kies voor het à-la-carte-restaurant Dapper of voor restaurant Flinck waar overheerlijke gerechten worden aangeboden in buffetvorm. Of ga de strijd aan op de bowlingbaan. Het hotel beschikt namelijk over 6 profesionele bowlingbanen die ter plaatse kunt reserveren. Alle hotelkamers zijn overigens sfeervol ingericht en bovendien kun je gebruikmaken van de koffie- en theefaciliteiten.

Ontdek het zelf bij Hotel De Bonte Wever!

Hotels in de buurt van Hotel De Bonte Wever Assen