Hotel Corbie

3- of 4-daags fietsarrangement met overnachtingen

9.2
Perfect • 84 beoordelingen
Hotel Corbie
Lommel (166km)
€166
€99
Boek nu voor €99

Compleet 3- of 4-daags fietsarrangement door Mol, Lommel en eventueel Geel met overnachtingen inclusief dagelijks luxe ontbijt en eventueel een lunchpakket bij Hotel Corbie

3-daags fietsarrangement met 2 overnachtingen

40%

€166
€99

3-daags fietsarrangement met 2 overnachtingen + lunchpakketten

39%

€196
€119

4-daags fietsarrangement met 3 overnachtingen

40%

€250
€149

4-daags fietsarrangement met 3 overnachtingen + lunchpakketten

39%

€295
€179

persoon

  • 3-daags fietsarrangement met 2 overnachtingen €99
  • 3-daags fietsarrangement met 2 overnachtingen + lunchpakketten €119
  • 4-daags fietsarrangement met 3 overnachtingen €149
  • 4-daags fietsarrangement met 3 overnachtingen + lunchpakketten €179
  • Compleet 3- of 4-daags fietsarrangement inclusief overnachtingen bij Hotel Corbie in Mol, Lommel en eventueel Geel
  • Inclusief dagelijks uitgebreid ontbijt en eventueel lunchpakket voor onderweg
  • Verken de prachtige omgeving van Mol, Lommel en Geel per fiets!
  • Verblijf elke nacht in een prachtige 2-persoonskamer bij Hotel Corbie
  • Inclusief bagagetransport tussen de hotels
  • Ga er even een weekend tussenuit en geniet van een mini-vakantie!
  • Ideaal als actief uitje samen met je partner, vrienden of familie
  • Huren van een (elektrische) fiets mogelijk tegen een meerprijs + eenmalig €30 transportkosten:
  • huren van een fiets €10 per dag (vermeld dit bij je reservering)
  • huren van een elektrische fiets €25 per dag (vermeld dit bij je reservering)

  • 1 voucher is geldig voor 1 persoon
  • Bij reserveringen van enkel 1 persoon geldt een supplement van €20 per nacht (dit bedrag is ter plaatse te betalen)
  • Inchecken op de dag van aankomst vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €2,50 per persoon per nacht
  • Auto's kunnen in de ondergrondse parkeerplaats van het hotel worden geparkeerd voor €10 per dag

Hotel Corbie
Binnensingel 70, 3920Lommel
166 km van De kust

Ga er even tussen uit met deze prachtige complete 3- of 4-daagse fietstocht door het schitterende Mol en Lommel, eventueel ook door Geel, inclusief overnachtingen in elke stad bij Hotel Corbie. Jij geniet dagelijks van een uitgebreid ontbijt en kunt eventueel kiezen voor een heerlijk lunchpakket voor tijdens je fietstocht. Geniet van een compleet verzorgd uitje!

3-daags fietsarrangement

Dag 1 (vrijdag):

  • Aankomst in Mol
  • Ontvangst van toeristische info met fietsroutes
  • Overnachting in 2-persoonskamer in Corbie Mol
Dag 2 (zaterdag):
  • Uitgebreid ontbijt
  • + eventueel lunchpakket voor onderweg
  • Fietstocht naar Corbie Lommel Ring
  • Overnachting in 2-persoonskamer in Corbie Lommel Ring
Dag 3 (zondag):
  • Uitgebreid ontbijt
  • Fietstocht naar Corbie Mol
Inclusief bagagetransport tussen de 2 hotels.

4-daags fietsarrangement

Dag 1 (vrijdag):
  • Aankomst in Mol
Dag 2 (zaterdag):
  • Uitgebreid ontbijt
Dag 3 (zondag):
  • Uitgebreid ontbijt
  • Fietstocht naar Corbie Geel
  • Overnachting in 2-persoonskamer in Corbie Geel
Dag 4 (maandag):
  • Uitgebreid ontbijt
  • Fietstocht naar Corbie Mol
Inclusief bagagetransport tussen de 3 hotels.

9.2
84 beoordelingen
Mevr. E. Lombaert
Goed georganiseerd,mooie routes.
W.
Mevr. W. Leblon
alles was prima geregeld al was het verschil tussen de 2 hotels merkbaar (mol is beter)
Mevr. M. Martens

De groep Corbie Hotels bestaat uit vier hotels in de Belgische Kempen; in Mol, Geel en twee vestigingen in Lommel. Alle hotels hebben een moderne uitstraling. Alle kamers zijn bovendien voorzien van het nodige comfort: een bad en douche, televisie, telefoon met wekdienst, wifi, een kluis, airco en een waterkoker voor koffie en thee. De hotels liggen in het centrum van de steden, en vormen de perfecte uitvalsbasis voor het verkennen van de Kempen!

Je kunt in de omgeving genieten van een lekker middagje shoppen en een lekker hapje en drankje in een van de barretjes, cafés en restaurants. De streek is bekend om de bossen, heide, duinen, meren en zandvlakten die uitnodigen voor een aangename fiets- of wandeltocht. Fietsen kunnen via het hotel gehuurd worden.

Je bent van harte welkom bij Hotel Corbie!

Boek nu voor €99

Hotels in de buurt van Hotel Corbie