Hotel Chamade Gent

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out in Gent

Erg populaire deal
9,7
Perfect · 65 beoordelingen
Hotel Chamade Gent
Gent (58km)
Verkocht: 363
€122
€85
Boek nu voor €85

Voor 2 personen: fijne overnachting bij Chamade Hotel in Gent, inclusief ontbijt én late check-out

  • Fijne overnachting voor 2 personen bij Chamade Hotel Gent
  • Inclusief ontbijt én late check-out
  • Jullie verblijven in een ruime en moderne kamer kamer met flatscreen-tv, koffie- en theefaciliteiten, gratis wifi en een badkamer met douche of bad en toiletartikelen
  • Bezoek bijvoorbeeld de Vlaamse Opera, het Belfort of kasteel Gravensteen en struin door de eeuwenoude smalle straatjes
  • Wil je langer blijven? Koop dan meerdere vouchers!

  • Inchecken vanaf 14.30 uur, uitchecken tot 13.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting (€3 p.p.p.n.)

Hotel Chamade Gent
Koningin Elisabethlaan 3, 9000Gent
58 km van De kust
0 km van treinstation

+3

9.7
65 beoordelingen

Beleef een heerlijke minivakantie of weekendje weg bij 3-sterren Chamade Hotel in Gent. Het enthousiaste team legt jou compleet in de watten en maakt je wegwijs in deze unieke stad. Het historische centrum is via de residentiële buurt te voet te bereiken. Ontdek deze prachtige stad met haar eeuwenoude straatjes en indrukwekkende geschiedenis en kom 's avonds weer helemaal tot rust op je comfortabele hotelkamer.

Chamade Hotel beschikt over 45 stijlvolle kamers die van alle gemakken zijn voorzien: airconditioning, koffie- en theefaciliteiten, flatscreen-tv, gratis wifi en meer. Daarnaast is er een moderne en gezellige ontbijtruimte én een sfeervolle bar waar je kunt genieten van een  heerlijk drankje en lekkere snacks.

Je bent van harte welkom bij Chamade Hotel Gent!

Boek nu voor €85

Hotels in de buurt van Hotel Chamade Gent