Hotel Brull

Overnachting voor 2 + ontbijt + vlaai + parkeren in Zuid-Limburg

8.9
Uitstekend • 750 beoordelingen
Verkocht: 51
€118
€69

Voor 2 personen: overnachting inclusief ontbijt, Limburgse vlaai met een drankje naar keuze en gratis parkeren bij Hotel Brull, midden in het schilderachtige Geuldal in Zuid-Limburg

  • Overnachting voor 2 personen in het prachtige Geuldal in Zuid-Limburg
  • Inclusief ontbijt, koffie of thee met een stuk Limburgse vlaai en gratis wifi
  • Jullie verblijven in een standaardkamer ingericht in Engelse stijl en voorzien van twin beds, flatscreen-tv, badkamer met douche
  • Het hotel biedt gratis parkeerplaatsen en je mag kosteloos gebruikmaken van de fiets- en wandelroutes
  • Gevestigd aan de rand van het schilderachtige Mechelen, midden in het Geuldal
  • Bruisende steden als Maastricht en Aken zijn makkelijk met de auto te bereiken
  • Extra: gratis upgrade (indien mogelijk) naar een comfortkamer

  • je boeking binnen 48 uur vóór check-in wijzigen is mogelijk tegen een meerprijs van €29,50, ter plekke te voldoen
  • Inchecken vanaf 16.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting à €4,95 p.p.p.n.

Hoofdstraat 26, 6281 BDMechelen

8.9
750 beoordelingen
Dhr. R. Hendriksen
Kamer was klein, douche was goed. ontbijt was goed
Hotel Brull
Geachte heer/mevrouw Hendiksen,

Hartelijk dank voor uw positieve review. We verwelkomen u graag een volgende keer in een van onze Saillant Hotels.

Met vriendelijke groet,

Marissa Lenaerts
G.
Dhr. G. Kuipers
Lekkere lunch en een mooie wandeling gemaakt. Goede service. Groet Gerard en Rita
Mevr. C. Lejeune

Hotel-restaurant Brull in het schilderachtige dorpje Mechelen is een ideaal uitgangspunt voor een ontspannen verblijf of prachtige wandelingen in het Geuldal. Ieder seizoen laat het Zuid-Limburgse Heuvelland zich van een nieuw kleed voorzien, waarmee het nog eens extra haar charme karakteriseert.

Het hotel beschikt over 27 ruime en comfortabele kamers in verschillende luxecategoriën. Het gastvrije personeel en de prachtige inrichting zorgen ervoor dat jij een geweldige dag beleeft.

Ontdek het zelf, je bent van harte welkom bij Brull!

Hiernaast zie je de openingstijden van het restaurant.

Hotels in de buurt van Hotel Brull