Hotel Bij Boone

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + fles wijn in Zeeland

9.3
Perfect • 135 beoordelingen
Hotel Bij Boone
Meliskerke (52km)
Verkocht: 467
€200
€129

Voor 2 personen: 2 overnachtingen inclusief ontbijt en fles wijn (op de kamer) bij Hotel Bij Boone aan de Zeeuwse kust

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + fles wijn op de kamer

39% korting

Verkocht: 451

€211
€129

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + fles wijn op de kamer (geldig: 1 apr 2024 t/m 30 apr 2024 - 7 dagen per week)

27% korting

Verkocht: 16

€246
€179

  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + fles wijn bij aankomst €129
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + fles wijn op de kamer €179
  • 2 overnachtingen voor 2 inclusief ontbijt en fles wijn (voor op de kamer)
  • Kom heerlijk tot rust in Zeeland
  • Jullie zijn binnen no-time in Zoutelande, Domburg of Veere
  • Start de dag goed met een uitgebreid ontbijt
  • De kamer bevat onder andere boxspringbedden, een luxe badkamer en een televisie
  • Geniet met z'n tweetjes van een heerlijke mini-vakantie
  • Eventueel extra (vooraf te bestellen):
  • 3-gangen keuzediner voor 2 (niet mogelijk op zondag) voor €58
  • koffie of thee met Zeeuwse bolus voor €7,50
  • verhuur e-bike voor €19,95 per dag
  • extra persoon mogelijk voor €35 (inclusief ontbijt) (neem hiervoor telefonisch contact met het hotel op)

  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 10.30 uur
  • je kunt tot 24 uur van tevoren je reservering gratis annuleren of wijzigen
  • Exclusief toeristenbelasting van €2,05
  • Geen huisdieren toegestaan
  • Geen kinderbedje beschikbaar, het is wel toegestaan om dit mee te nemen

Hotel Bij Boone
Torenstraat 17, 4365 AD Meliskerke
52 km van De kust
7km van treinstation

Even lekker met z'n tweetjes weg? Kom dan nu naar Hotel Bij Boone en geniet van 2 overnachtingen inclusief ontbijt en een heerlijke fles wijn bij aankomst of voor op de kamer. De comfortkamer heeft onder andere boxspringbedden, een luxe badkamer met inloopdouche en een televisie. In de ochtend starten jullie je dag goed met een heerlijk uitgebreid ontbijt.

Je vindt dit hotel op Walcheren, het meest centrale eiland van Zeeland. Verken de provincie en ga bijvoorbeeld naar Zoutelande, Vlissingen, Domburg en Veere. Naast de mooie eilanden zijn er ook talloze attractiepunten, zoals bijvoorbeeld de Delta Experience, Mini Mundi, het Veerse Meer en het 5 kilometer lange strand van Zoutelande. In de omgeving zijn er ook nog eens prachtige wandel- en fietsroutes.

Comfortkamer

  • 25 m2
  • Boxspringbedden
  • Luxe badkamer met inloopdouche
  • Föhn
  • Zitje
  • Televisie
  • Koelkast
  • Bedlinnen
  • Handdoeken
  • Centrale verwarming/airco op de kamer

9.3
135 beoordelingen
K.
Dhr. K. Vermeir
Zeer tevreden, heel fijn hotel, genoten van het verblijf, een aanrader !
N.
Mevr. N. Borrey
Heel tevreden
Mevr. D. Roozen
Heerlijk verblijf gehad. Grote kamer, met gezellig zitje. Comfortabele bedden, mooie ruime nieuwe badkamer. En alles ontzettend schoon. Het ontbijt was erg goed verzorgd.

Welkom in het hartje van Zeeland! Op het centrale eiland Walcheren vind je het sfeervolle Hotel Bij Boone. Dit is dé perfecte uitvalsbasis om deze mooie provincie te ontdekken. Bezoek bijvoorbeeld op 2 kilometer afstand het strand van Zoutelande, het middeleeuwse stadje Veere of de oudste badplaats genaamd Domburg. Je kunt bijvoorbeeld ook naar de Delta Experience, Mini Mundi en het Veerse Meer. Kortom: genoeg te doen op deze prachtige plek!

In dit veelzijdige hotel hoef jij je in ieder geval ook niet te vervelen: zo is er een café met biljarttafel waar jij de hele dag een lekkere koffie of een drankje kunt drinken, een slijterij met de lekkerste likeuren en een snackbar met ambachtelijke hapjes.

Je bent in het hotel 'Bij Boone' van harte welkom!

Hotels in de buurt van Hotel Bij Boone