Hotel Asteria

Overnachting voor 2 in Limburg + ontbijt + evt. diner

9,2
Perfect · 55 beoordelingen
Hotel Asteria
Venray (216km)
Verkocht: 71
€117
€94
Boek nu voor €94

Voor 2 personen: compleet verzorgde overnachting in een Comfort-kamer of Royale kamer inclusief ontbijt, late check-out en eventueel een 3-gangendiner bij Hotel Asteria

  • Overnachting voor 2 in een Comfort-kamer + ontbijt + late check-out vanaf €69
  • Overnachting voor 2 in een Royale kamer + ontbijt + late check-out vanaf €79
  • Overnachting voor 2 in een Comfort-kamer + ontbijt + 3-gangendiner + late check-out vanaf €119
  • Overnachting voor 2 in een Royale kamer + ontbijt + 3-gangendiner + late check-out vanaf €129
  • Geniet met z'n tweetjes van een overnachting bij Hotel Asteria inclusief uitgebreid ontbijt en late check-out
  • Viersterrenhotel met comfortabele kamers die van alle gemakken zijn voorzien
  • Breid je verblijf eventueel uit met een 3-gangendiner van de chef op dag van aankomst
  • Bekijk hier bezienswaardigheden en handige locaties in de buurt
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Ideaal om Venray, Venlo, Nijmegen en/of de omliggende natuur te verkennen
  • Beleef met z'n tweeën een minivakantie

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 13.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,50 p.p.p.n. (ter plekke te voldoen)

Hotel Asteria
Maasheseweg 80a, 5804 ADVenray
216 km van De kust
2 km van treinstation

+6

Willen jullie er even samen tussenuit? Beleef dan een compleet verzorgde overnachting bij Hotel Asteria. Bij dit schitterende 4-sterrenhotel genieten jullie van een overnachting in een kamer voorzien van alle gemakken: een comfortabel bed, eigen badkamer, airco, flatscreentelevisie, zithoek, koffie- en theefaciliteiten en gratis wifi. Je hebt keuze uit een Comfort-kamer en een ruimere Royale kamer met extra lange bedden (2,10 m).

Na een heerlijke nachtrust geniet je in de ochtend van een uitgebreid ontbijt. Haasten is niet nodig, want een late check-out is inbegrepen! Je kunt het verblijf eventueel uitbreiden met een heerlijk 3-gangendiner op dag van aankomst. Hotel Asteria is de perfecte uitvalsbasis om de natuur of het historisch centrum van Venray te verkennen. Daarnaast ben je met de auto ook zo in het centrum van Venlo of Nijmegen. Beleef samen een onvergetelijk uitje!

Bezienswaardigheden en handige plaatsen in de buurt

  • Treinstation
    • Venray 3,3 km
    • Vierlingsbeek 6 km
    • Venlo 26,6 km
    • Deurne 22,1 km
  • Steden
    • Venray centrum 3,4 km
    • Venlo 26,4 km
    • Eindhoven 43,4 km
    • Nijmegen 45,8 km
    • Dusseldorf (Oberhausen) 83 km
    • Roermond (outlet) 49,5 km
    • Maastricht 98 km
  • Bezienswaardigheden
    • Oorlogsmuseum Overloon 6 km
    • Zooparc Overloon 6,7 km
    • Toverland Sevenum 22,5 km
    • Irrland Kevelaer (Duitsland) 24,5 km
    • Oda park Venray 4,6 km
    • Kasteeltuinen Arcen 25,3 km
    • Hertog Jan Arcen 22,1 km
    • Klein Zwitserland Tegelen 30,1 km
    • Limburgs museum Venlo 27 km

9.2
55 beoordelingen

Hotel Asteria is een schitterend 4-sterrenhotel aan de rand van de Limburgse Peel. Het hotel beschikt over 114 comfortabele en luxe kamers en is gesitueerd aan de A73. Dankzij de ligging in het gebied van de Limburgse Peel en Nationaal Park de Maasduinen, dé ideale uitvalsbasis voor al je wandel- en fietsvakanties.

Tijdens je verblijf bij Hotel Asteria ben je verzekerd van een heerlijk nachtje weg. In het gemoedelijke restaurant wordt een uitgebreid ontbijt geserveerd, voor een goede start van de dag. Daarna kun je met gevulde maag de omgeving gaan verkennen. Tussen de middag zijn er lekkere broodjes en diverse lunchgerechten beschikbaar en 's avonds kun je genieten van een verrukkelijk diner. Kom helemaal tot rust in onze sfeervol brasserie met open haard en geniet hier van een kop koffie of een lekkere borrel en bite. Na een actieve dag is het ruime terras een fijne plek om in de zon te zitten onder het genot van een drankje en/of hapje. Sluit je dag eventueel af met een drankje in de hotelbar, voordat je neerstrijkt op de fijne bedden in de moderne hotelkamer. Heb je iets te vieren? Dan ben je bij Hotel Asteria ook aan het juiste adres. De moderne feestzaal Zaal Zeven met prachtige uitstraling is voorzien van alle faciliteiten die nodig zijn om van jouw feest een topfeest te maken.

Beleef een onvergetelijke tijd bij Hotel Asteria!

Boek nu voor €94

Hotels in de buurt van Hotel Asteria