Hotel Am Park – De Vulkaan Eifel Stadtkyll

Meerdaags all-inclusive arrangement in de Eifel

Uitstekend • 13 beoordelingen
Stadtkyll (270km)
Verkocht: 41
€338
€258

Voor 2 personen: 2-daags all-inclusive arrangement bij Hotel Am Park – De Vulkaan Eifel Stadtkyll

  • 2 overnachtingen voor 2 in het prachtige gebied de Eifel
  • Inclusief compleet all-inclusive arrangement
  • Jullie slapen in een comfortkamer met onder andere boxspringbedden, gratis wifi, een televisie en een balkon met uitzicht over Stadtkyll
  • Inclusief dagelijks ontbijt, lunch en diner in de vorm van een buffet
  • Koffie, thee en alcoholische dranken zijn inbegrepen
  • Dicht bij prachtige, historische plaatsjes als Monschau, Bad Münstereifel en Trier
  • Beleef een heerlijke minivakantie met je ideale gezelschap!
  • Uiteraard wordt er bij de buffetten rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • je kunt tot 48 uur van tevoren je voucher gratis annuleren of wijzigen
  • Exclusief toeristenbelasting van €4,50 p.p.p.n

Kurallee 13, 54589 Stadtkyll
270 km van De kust
3km van treinstation

Wil jij het nieuwe jaar in stijl beginnen? Neem je partner of beste vriend(in) mee naar Hotel Am Park – De Vulkaan Eifel Stadtkyll en maak die droom werkelijkheid! Jullie genieten hier van een 2-daags all-inclusive arrangement met alles erop en eraan. Jullie worden hartelijk ontvangen met koffie en een lekkernij en slapen in een comfortkamer met een prachtig uitzicht op het pittoreske Stadtkyll. Ook mogen jullie onbeperkt meedoen aan het ontbijt-, lunch- en dinerbuffet, zijn drankjes inbegrepen en zijn er entertainmentavonden waar jullie gratis heen mogen. De perfecte (mini)vakantie beleef je hier!

2-daags all-inclusive arrangement

  • Warm welkom met koffie en een lekkernij
  • Overnachting in een comfortkamer
  • Elke dag ontbijtbuffet, lunchpakket en meergangen dinerbuffet
  • Onbeperkt koffie en thee de hele dag
  • Gratis drankjes van 17:00 t/m 23:00 uur (frisdranken, bieren van tap, huiswijnen en Apfelkorn)
  • Wandel- en fietsroutes
  • Diverse snacks ‘s avonds
  • Verschillende kortingskaartjes
  • Entertainmentavonden met muziek of ander amusement
  • Gratis parkeren bij het hotel
  • Gebruik overdekte stalling
  • Informatieboekje met diverse kortingen en bezoekmogelijkheden in de buurt

13 beoordelingen
Mevr. S. Vlerick
G.
Dhr. G. Van Den Biggelaar
Fijn verblijf met extreem net en vriendelijk personeel. Het eten niet slecht maar zou iets van aandacht mogen krijgen. Prijs kwaliteit prima.
Dhr. R. Peters
We hebben een zeer leuk en compleet verzorgd weekend gehad. Prijs kwaliteit verhouding is zeer goed. Personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam. Eten en ontbijt was lekker en goed verzorgd. De gevolgen van de overstroming van 2021 was wel hier en daar nog zichtbaar ( niet hinderlijk of storend) ze werken met man en macht om alles te herstellen. We komen hier zeker nog eens terug want de ligging en streek is zeer mooi.

All in Eifel Hotel am Park heeft werkelijk alles wat je je maar kunt wensen! Dit hotel ligt midden in het kuuroord Stadtkyll in de prachtige Vulkaaneifel. Het is omringd door prachtige, historische plaatsjes als Monschau, Bad Münstereifel en Trier, en daarnaast liggen talloze bezienswaardigheden om de hoek. Je kunt hier alle kanten op: van fietsen over de Vulkaanheuvels tot een wandeling langs het stuwmeer van Oleftalsperre of een bezoekje aan leuke steden in de buurt. Alle mooie plekjes binnen handbereik!

Het hotel beschikt over comfortabele hotelkamers die van alle gemakken zijn voorzien. Zo hebben ze allemaal boxspringbedden, gratis wifi, een televisie met Nederlandse en Duitse zenders en een balkon met prachtig uitzicht over het pittoreske Stadtkyll. In het restaurant kun je terecht voor een uitgebreid ontbijt of diner in buffetvorm. Ook worden hier regelmatig leuke entertainmentavonden georganiseerd, waar jij als gast natuurlijk bij mag zijn. Bij All in Eifel Hotel am Park is het hele jaar door genoeg te beleven!

Beleef de perfecte (mini)vakantie bij All in Eifel Hotel am Park!

Hotels in de buurt van Hotel Am Park – De Vulkaan Eifel Stadtkyll