Het Wapen van Willemstad

Overnachting voor 2 + ontbijt + evt. diner in Willemstad

Verkocht: 233
€121
€69

Voor 2 personen: heerlijke overnachting inclusief ontbijt in het pittoreske hart van Willemstad, eventueel met uitgebreid 4-gangen verrassingsdiner van de chef

Overnachting voor 2 + ontbijt

43%

Verkocht: 153

€121
€69

Overnachting voor 2 + ontbijt + 4-gangendiner van de chef

42%

Verkocht: 80

€221
€129

  • Overnachting voor 2 + ontbijt €69
  • Overnachting voor 2 + ontbijt + 4-gangendiner van de chef €129
  • Voor 2 personen: overnachting in het historische Willemstad, inclusief ontbijt
  • Eventueel inclusief overheerlijk 4-gangen verrassingsdiner van de chef
  • Jullie verblijven in een moderne kamer, uitgerust met alles wat je nodig hebt
  • Inclusief eigen badkamer, flatscreen-tv, gratis WiFi en airconditioning
  • Het hotel ligt direct aan de haven en biedt een prachtig uitzicht
  • De perfecte minivakantie voor geschiedenisliefhebbers: er is hier genoeg te ontdekken!
  • Loop door de binnenstad en waan je even helemaal in de 17e eeuw
  • Breng bijvoorbeeld een bezoek aan het Mauritshuis uit 1623
  • Daarnaast ben je ook zo in de natuur: ga bijvoorbeeld wandelen of fietsen en bekijk de verschillende forten in de omgeving
  • Beleef een rustig uitstapje of weekendje weg
  • Ook geldig in het weekend
  • Uiteraard wordt er bij het ontbijt en diner rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • De ontbijttijden van het hotel zijn als volgt:
  • Maandag t/m vrijdag van 07.00 tot 10.00 uur
  • Zaterdag en zondag van 07.00 tot 10.30 uur

  • Niet geldig van 1 juni t/m 30 september
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,26 p.p.p.n.
  • Honden zijn niet toegestaan

Benedenkade 12, 4797 AVWillemstad

Er even tussenuit met je partner of beste vriend(in)? Kom dan naar het vestingstadje Willemstad en geniet van een perfecte minivakantie bij Het Wapen van Willemstad! Dit hotel ligt in het oude hart van de stad, direct aan de haven. Jullie verblijven in een prachtige kamer die uitgerust is met allerlei gemakken: een eigen badkamer, flatscreen-tv, airconditioning en gratis WiFi. Plof op bed of trek eropuit, want dit is de perfecte uitvalsbasis om het leuke en historische Willemstad te gaan ontdekken!

Loop door de stad, aanschouw de historische gebouwen en ga even terug in de tijd. Breng bijvoorbeeld een bezoek aan het beroemde Mauritshuis! Prins Maurits liet dit honderden jaren geleden, in 1623, bouwen als buitenverblijf. Daarnaast vind je hier ook vele sporen van de Tweede Wereldoorlog: genoeg om te ontdekken en bekijken dus. Toch liever de natuur in? Je bent er zo. Ga voor een wandel- of fietstocht in het omliggend groen en bezoek bijvoorbeeld de vele forten in de omgeving. Zo combineer je het ontdekken van de rijke geschiedenis met een rustgevend tripje. Jullie minivakantie wordt helemaal compleet wanneer jullie de volgende ochtend aanschuiven bij het ontbijt. Kies eventueel ook nog voor een uitgebreid 4-gangen verrassingsdiner van de chef! Laat je culinair in de watten leggen met de vele zalige smaken en geniet. Wij wensen jullie alvast heel veel plezier!

4-gangendiner (voorbeeldmenu)

  • Pulled chicken taco
    met truffel, beef tataki, ponzu en sesam

    ***

  • Bouillabaisse
    met croutons en rouille

    ***

  • Zeebaars van de planche
    met riso negro en gele curry

    ***

  • Crème brûlée
    van tonkabonen en vanille- en kokosijs

Bovenstaand menu is een voorbeeldmenu en wisselt regelmatig op basis van dagverse ingrediënten en seizoensproducten

Welkom bij Het Wapen van Willemstad, gelegen in de pittoreske stad Willemstad. Je kunt hier heerlijk vertoeven in het prachtige hotel, of lekker dineren in het sfeervolle restaurant. Jij wordt in elk geval compleet in de watten gelegd. Wil je genieten van een heerlijk diner met familie, overnachten met je geliefde of een vergadering organiseren? Het is allemaal mogelijk bij Het Wapen van Willemstad!

De stad, ook wel de stad van Willem van Oranje genoemd, heeft een rijke geschiedenis en er valt genoeg te ontdekken. Zo kun je een bezoek brengen aan het Mauritshuis, de Koepelkerk, het Oude Raadhuis en de vestingwerken. Verder kun je de prachtigste fietsroutes maken door het ruige landschap.

Ontdek nu zelf het mooie Willemstad!

Hotels in de buurt van Het Wapen van Willemstad