Herberg de Gouden Leeuw

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt in de Achterhoek

8.7
Uitstekend • 33 beoordelingen
Herberg de Gouden Leeuw
Bronkhorst (243km)
Verkocht: 24
€138
€89
Boek nu voor €89

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen inclusief ontbijt bij Herberg de Gouden Leeuw in het centrum van het historische Bronkhorst

1 overnachting voor 2 + ontbijt

36%

Verkocht: 16

€138
€89

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt

39%

Verkocht: 8

€276
€169

  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt €89
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt €169
  • 1 of 2 overnachtingen voor 2 personen, inclusief uitgebreid Achterhoeks ontbijt
  • Jullie verblijven in een stijlvolle kamer die van alle gemakken is voorzien
  • De herberg is gevestigd in een monumentaal pand, in het hart van Bronkhorst; het kleinste stadje van Nederland
  • Volledig gerenoveerde en gemoderniseerdestadsherberg uit de 16e eeuw
  • Ontdek de Achterhoek met een wandeling of fietstocht en maak kennis met het diverse landschap
  • Gratis parkeren voor de deur

  • je kunt je reservering tot 72 uur voor je check-in gratis wijzigen of annuleren
  • Exclusief lokale heffingen (€3,95 p.p.p.n.)
  • Houd er rekening mee dat de meeste kamers zich op de 1ste verdieping bevinden, er is geen lift aanwezig

Herberg de Gouden Leeuw
Bovenstraat 2, 7226 LMBronkhorst
243 km van De kust
2km van treinstation

8.7
33 beoordelingen
I.
Mevr. I. Raas
de moeite waard, vriendelijk personeel , prima kamer en uitgebreid ontbijt
Mevr. L. Greven-Wisselink
Dhr. R. Bronkhorst
Beter gaat het niet

Herberg de Gouden Leeuw vind je in het hart van Bronkhorst; het kleinste stadje van Nederland. Het hotel is gevestigd in een van de mooiste en oudste boerderijen van Nederland. De stadsboerderij stamt uit de 16e eeuw en is geheel omgetoverd tot een moderne herberg met elegante en modern uitgeruste kamers.

De herberg beschikt over 25 stijlvolle kamers in verschillende luxecategorieën. In het restaurant ben je van harte welkom om te lunchen en te dineren. Laat je hier verrassen met een menu van de chef óf kom à la carte genieten. De omgeving leent zich voor een wandeling of fietstocht door de prachtige natuur. Ontdek het uitgebreide landschap van de Achterhoek met sfeervolle dorpjes, kastelen, riviertjes, bossen en landgoederen.

Puur onthaasten doe je bij Herberg de Gouden Leeuw!

Het restaurant van Herberg de Gouden Leeuw is 7 dagen per week geopend van 9.00 tot 22.00 uur.

Boek nu voor €89

Hotels in de buurt van Herberg de Gouden Leeuw