Gastenkamers Boussemaere

Overnachting voor 2 + ontbijt + drankje bij de Belgische kust

9.3
Perfect • 39 beoordelingen
Gastenkamers Boussemaere
Ichtegem (11km)
Verkocht: 118
€115
€79

Voor 2 personen: een overnachting inclusief luxe ontbijt en een welkomstdrankje bij Gastenkamers Boussemaere nabij de Belgische kust

  • Comfortabele overnachting voor 2 personen, aan de Belgische kust
  • Inclusief luxe ontbijt én een drankje bij aankomst, citytax is al inbegrepen!
  • Kamer met gratis wifi, groot tweepersoonsbed, privé-badkamer met douche en toilet en een aparte leefruimte met tv en salon
  • Ontdek de nabijgelegen natuur te voet of per fiets
  • Gastenkamers Boussemaere heeft een ideale ligging om Oostende en/of Brugge te ontdekken
  • Het hotel beschikt over een fietsberging, waar je eventueel je elektrische fiets kunt opladen (tegen een meerprijs)

  • Inchecken vanaf 17.00 uur, uitchecken tot 10.00 uur
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Gastenkamers Boussemaere
Stationsstraat 235, 8480 Ichtegem
11 km van De kust
9km van treinstation

9.3
39 beoordelingen
Mevr. E. Pladdet
wij waren aangenaam verrast door de ontvangst van het echtpaar,erg vriendelijk,wel is gastenverblijf wat moeilijk te vinden als het donker is buiten
Mevr. R. Indencleef
Fijn en lief gastkoppel. Lekker ontbijt. Zeer verzorgde kamer.
P.
Dhr. P. Swiggers
Heel verzorgd. Vriendelijke ontvangst en goed ontbijt

Gastenkamers Boussemaere is gevestigd in een gerenoveerde, authentieke woning in Eernegem. Deze prachtige accommodatie beschikt over een tal van luxe en comfortabele kamers voorzien van privé-badkamer en gratis wifi.

Het schilderachtige Eernegem is de perfecte uitvalsbasis voor een bezoekje aan de Belgische kust, een ontspannende fietstocht of een verfrissend dagje in het hinterland.

Je bent van harte welkom bij Gastenkamers Boussemaere!

Hotels in de buurt van Gastenkamers Boussemaere