EuroParcs

Midweek of weekend weg (4 of 6 pers.) in EuroParcs

9.1
Perfect • 444 beoordelingen
EuroParcs
Kaatsheuvel (156km)
€292,40
€129

Voor 4 of 6 personen: verblijf een midweek of weekend in een chalet in een luxe vakantiepark van EuroParcs op verschillende plekken in Nederland

  • Verblijf met 4 of 6 personen een midweek of weekend in een luxe vakantiepark van EuroParcs
  • Geniet bijvoorbeeld van een midweek in een chalet voor 4 personen bij EuroParcs De Utrechtse Heuvelrug!
  • Bedlinnen, reserveringskosten en schoonmaakkosten zijn inbegrepen
  • Ga er samen even lekker tussenuit
  • Geniet van topservice in een prachtig vakantiepark vol luxe en comfort
  • Dompel je onder in een rustieke omgeving waarbij tegelijkertijd het gemak van de stad nooit ver weg is
  • Voel je even toerist in eigen land
  • Kom je na 18.00 uur inchecken, neem dan vooraf telefonisch contact op via telefoonnummer +3188 070 8090
  • Na de reservering krijg je geen extra bevestiging vanuit EuroParcs
  • De deal is uitsluitend geldig voor recreatief verblijf

  • Inchecken tussen 15.00 (vanaf 6 mrt 16.00) en 18.00 uur (eventueel ook mogelijk na 18.00 uur, neem dan vooraf telefonisch contact op) uitchecken tussen 09.00 en 10.00 uur
  • Exclusief verplichte kosten, bekijk deze hier
    Overige voorwaarden
    Verplichte kosten bij je verblijf:
    • Toeristenbelasting:
      • EuroParcs Zuiderzee €1,45 p.p.p.n.
      • EuroParcs Kaatsheuvel €3 p.p.p.n.
      • EuroParcs De Utrechtse Heuvelrug €1,50 p.p.p.n.
      • EuroParcs Poort van Zeeland €1,23 p.p.p.n.
      • EuroParcs Veluwemeer €1,15 p.p.p.n.
      • EuroParcs Hoge Kempen € 2 p.p.p.n.
      • EuroParcs Zilverstrand € 2 p.p.p.n.
      • EuroParcs Gulperberg €2 p.p.p.n
      • EuroParcs Brunssummerheide €1,80 p.p.p.n
      • EuroParcs Limburg €1,50 p.p.p.n
    • Borg: €65
    De toeristenbelasting dien je te voldoen aan Social Deal. Na het plaatsten van je reservering ontvang je een betaalverzoek per e-mail. De borg betaal je bij aankomst in de receptie van het park.
  • Niet geldig voor studentenverenigingen
  • De algemene wijzigings- en annuleringsvoorwaarden van EuroParcs zijn van toepassing, bekijk deze hier
  • Vragen over de deal? Bel: 011 / 96 07 39 of WhatsApp met: 011 96 07 39

EuroParcs
Van Haestrechtstraat 24, 5171 RC Kaatsheuvel
156 km van De kust
10km van treinstation

Geniet nu van een midweek of weekend weg bij een van de luxe vakantieparken van EuroParcs. De hoogwaardige voorzieningen en faciliteiten op de vakantieparken, waarbij luxe en comfort naadloos wordt gecombineerd met een topservice, zorgen voor een fantastisch verblijf.

De vakantieparken van EuroParcs bieden altijd een rustige omgeving waarbij tegelijkertijd het gemak van de stad nooit ver weg is. Je kunt tijdens je verblijf dus gemakkelijk een dagje sightseeing plannen. Beleef de perfecte mini-vakantie in eigen land!

EuroParcs Zuiderzee
Dit prachtig gelegen vakantiepark heeft alles in huis voor een onvergetelijke vakantie. Jong en oud beleven volop plezier met de faciliteiten op vakantiepark Zuiderzee in Biddinghuizen.

EuroParcs Kaatsheuvel
Het vakantiepark waar dromen werkelijkheid worden, want EuroParcs Kaatsheuvel ligt niet alleen vlak bij De Efteling. Het vakantiepark in Kaatsheuvel zorgt met op en top water-, bos- en zandbeleving in een sprookjesachtige omgeving voor een twinkeling in de ogen!

EuroParcs De Utrechtse Heuvelrug
EuroParcs De Utrechtse Heuvelrug vind je in het hart van Nederland. Dit vakantiepark wordt omgeven door weelderige natuur. De hoogteverschillen in het landschap maken dit park geschikt voor het beleven van fantastische avonturen. Steden als Utrecht en Amersfoort zijn ook gemakkelijk te bereiken.

EuroParcs Poort van Zeeland
Op het mooie natuureiland Voorne-Putten, tegen natuurreservaat Voornes Duin aan, ligt EuroParcs Poort van Zeeland. Hier kun je genieten van zand en strand in de badplaats Rockanje. Tegelijkertijd ligt het vlak bij de historische vestingsteden Hellevoetsluis en Brielle en bij wereldstad Rotterdam. Voor de kids is dit vakantiepark ideaal dankzij het grote indoor speelparadijs Adventuredome!

EuroParcs Veluwemeer
Ontdek het glinsterende water van het Veluwemeer, het oer-Hollandse polderlandschap en de uitgestrekte bossen bij vakantiepark EuroParcs Veluwemeer. Spetteren in het buitenzwembad, de omgeving verkennen per fiets of per boot, leren zeilen… EuroParcs Veluwemeer is het ideale vakantiepark voor jong en oud.

EuroParcs Hoge Kempen
In één van de mooiste gebieden van België, aan de rand van het bekende Nationaal Park Hoge Kempen, ligt het gezellige vakantiepark EuroParcs Hoge Kempen. Dit vakantiepark biedt een oase van rust! Bijzonder aan dit gebied zijn de creatieve fiets- en wandelroutes. Zo kun je vanaf het vakantiepark fietsroutes ondernemen die dwars door het water of langs de hoge boomtoppen lopen. Binnen 10 minuten ben je bovendien in Genk, een levendige stad met een interessant mijnverleden.

EuroParcs Zilverstrand
Midden in het groen van de Antwerpse Kempen ligt vakantiepark EuroParcs Zilverstrand. Dit vakantiepark in Mol is vernoemd naar het witte zand van het mooie zandstrand op het park. Naast eindeloos waterplezier in de zwemvijver en in het overdekte zwembad geniet je tijdens je familie vakantie van talloze faciliteiten en van de prachtige natuurrijke omgeving!

EuroParcs Gulperberg
Op de zuidelijke helling van de mooie Gulperberg vind je Europarcs Gulperberg. Vanaf het park heb je een adembenemend uitzicht op het Limburge landschap. In het heuvellandschap vol stromende beekjes, uitgestrekte weilanden en authentieke boerderijen kun je je uitstekend vermaken. Ook liggen Maastricht en Valkenburg op een steenworp afstand.

EuroParcs Brunssummerheide
 Vanuit Europarcs Brunssummerheide stap je zo in het het heuvelachtige landschap van de Brunsummerheide. Hier ben je omringd door loof- en naaldbossen, heidevelden en zandvlakten. Ook steden als Aken, Heerlen en Maastricht zijn dichtbij. De ideale locatie voor een heerlijke vakantie in de natuur!

EuroParcs Limburg
Europarcs Limburg ligt op het smalste stukje van Nederland, op de grens van Duitsland en België. De directe ligging aan de natuurvijver maakt het de ideale uitstek tijdens een warme zomerdag. Rondom het park ligt het natuurgebied van het Ijzerenbos, waar je goed kunt fietsen en wandelen. Je verveelt je hier geen moment!

9.1
444 beoordelingen
Mevr. E. Van Oers
Mooi, nieuw en leuk park! Heerlijk voor kinderen: grote speeltuinen, spraypark en fijn buitenbad aan de overkant van de weg.
Mevr. B. Vink
Midweek gelogeerd in Chalet op Gulpnerberg Euro Camps.Prachtige omgeving, luxe camping. Gastvrij en prima restaurant Heerlijk gegeten op terras.Wij hebben genoten en komen zeker terug!
Mevr. L. Van Gerven
EuroParcs Gulpenberg, super mooi gelegen park! Op een hoge heuvel met een lekker windje waardoor het perfect uit te houden was met dit warme weer. Mooie accomodatie, vriendelijk personeel, lekker restaurant en een prachtige omgeving. Wij hebben genoten en komen zeker terug!

Waar je ook naar op zoek bent: EuroParcs, altijd iets voor jou!

Hotels in de buurt van EuroParcs