De Maasparel

Overnachting voor 2 + ontbijt aan de Maas

9.7
Perfect • 822 beoordelingen
De Maasparel
Arcen (227km)
Verkocht: 59
€133
€79
Boek nu voor €79

Voor 2 personen: compleet verzorgde overnachting inclusief uitgebreid ontbijtbuffet en eventueel een 3-gangen keuzediner bij Hotel de Maasparel in het Limburgse Arcen

Overnachting voor 2 + ontbijt (aankomst: zo)

41%

Verkocht: 6

€133
€79

Overnachting voor 2 + ontbijt (aankomst: ma t/m vrij)

37%

Verkocht: 18

€142
€89

Overnachting voor 2 + ontbijt (7 dagen per week)

28%

€152
€109

Overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner (aankomst: zo)

33%

Verkocht: 7

€192
€129

Overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner (aankomst: ma t/m vrij)

31%

Verkocht: 24

€201
€139

Overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner (7 dagen per week)

25%

Verkocht: 3

€211
€159

  • Overnachting voor 2 + ontbijt vanaf €79
  • Overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner vanaf €129
  • Voor 2 personen: overnachting in een stijlvolle comfortkamer + ontbijtbuffet
  • Schitterend 4-sterrenhotel in Arcen aan de Maas
  • Eventueel met een 3-gangen keuzediner met tongstrelende gerechten van de chef
  • Perfect te combineren met een fiets- of wandelroute door de schitterende natuur
  • Nabij De Maasduinen, Hertog Jan Brouwerij, Thermaalbad Arcen en Graanbranderij De IJsvogel
  • Wil je langer blijven? Koop dan meerdere vouchers
  • Gratis gebruik van de privéparking (op basis van beschikbaarheid)

  • je kunt je reservering tot 7 dagen voor je check-in gratis wijzigen of annuleren
  • Het diner is geldig op de dag van aankomst
  • Exclusief toeristenbelasting en servicekosten van €3 p.p.p.n.
  • Inchecken tussen 15.00 en 22.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur

De Maasparel
Schans 3-5, 5944 AEArcen
227 km van De kust
10km van treinstation

Verblijf samen met een geliefde een nacht in één van de stijlvolle comfortkamers van De Maasparel. Het luxe 4-sterrenhotel is gelegen in het karakteristieke Arcen aan de Maas, en de prachtige omgeving van de Limburgse Maasduinen. De Hertog Jan Brouwerij, Thermaalbad Arcen en Graanbranderij de IJsvogel vind je in de nabijheid en daarnaast is het hotel gelegen op 30 minuten rijden van Venlo, Toverland, Tierpark Brüggen, ZooParc Overloon en Designer Outlet in Roermond!

Maak een prachtige wandeling of fietstocht door de schitterende streek, Maasdorpjes en natuurgebieden. Bij het hotel is een afgesloten fietsenstalling aanwezig met tevens een oplaadpunt voor elektrische fietsen. Daarnaast kun je in het hele hotel gratis gebruikmaken van de wifi-verbinding. Maak op de dag van aankomst eventueel gebruik van het door de chef met zorg samengestelde 3-gangen keuzediner. Jullie beleven een onvergetelijke tijd!

3-gangendiner (voorbeeldmenu)

Voorgerecht

  • Heldere ossenstaartbouillon
    met kruiden uit eigen tuin en knapperige groenten
  • Arcense mosterdsoep
    met uitgebakken Livarspekjes en fijne bosui

Het voorgerecht wordt geserveerd met brood en kruidenboter

Hoofdgerecht

  • Krokant gebakken schnitzel
    met een bospaddenstoelen-roomsaus
  • Zeebaarsfilet
    met fregolapasta, witte-wijnsaus, koningskruid en wokgroenten
  • Limburgse hoender
    gevuld met roomkaas en basilicumpesto, omwikkeld met katenspek en een Hertog Jan-karaktersaus
  • Linguine
    met paddenstoelen, pesto-roomsaus, parmezaan, walnoten en rucola

Dessert

  • IJskoffie
    koffie, Kahlua, roomijs en slagroom
  • Sinaasappelbavarois
    met mousse van melkchocolade en een compote van rood fruit
  • Warme drank
    koffie of thee

Bovenstaand menu is een voorbeeldmenu en wisselt regelmatig op basis van dagverse ingrediënten en seizoensproducten

9.7
822 beoordelingen
Mevr. A. Stoop
Dhr. R. Abbeloos
Mevr. L. Seelen

De Maasparel staat bekend om haar prachtige locatie, verse streekproducten en gastvrije bediening. Je bent hier aan het juiste adres voor een heerlijk diner of lekkere lunch met verse ingrediënten.

Daarnaast is de Maasparel een sfeervol hotel waar je heerlijk kunt vertoeven. Combineer jouw verblijf met een verrukkelijk ontbijtje, lunch of diner en verken de omgeving. De Maasparel vind je in hartje Arcen, waardoor er genoeg te beleven valt.

Je bent van harte welkom!

Boek nu voor €79

Hotels in de buurt van De Maasparel