De Elderschans

All-inclusive overnachting voor 2 in Zeeland

8,2
Uitstekend · 400 beoordelingen
De Elderschans
Aardenburg (35km)
Verkocht: 421
€224
€129
Boek nu voor €129

Voor 2 personen: heerlijke hotelovernachting inclusief ontbijt, lunch, diner, onbeperkt drankjes én gebruik van sauna en fitness bij De Elderschans

  • All-inclusive hotelovernachting voor 2 personen op een prachtige locatie in Zeeland aan de grens met België
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • All-inclusive: met onbeperkt drank, diner en ontbijt
  • Geniet onbeperkt van alle dranken van de kaart, inclusief champagne, whiskey en wodka
  • Lunch is inbegrepen wanneer je meerdere nachten boekt
  • Maak ook onbeperkt gebruik van de sauna en fitness
  • Gratis wifi in het gehele hotel
  • Beleef een fantastische minivakantie met je partner of je beste vriend(in)!
  • Perfect in combinatie met een dagje in de natuur of een bezoek aan Brugge, Antwerpen, Gent of Knokke-Heist
  • Kinderen t/m 2 jaar verblijven gratis
  • Wil je je verblijf uitbreiden? Koop dan meerdere vouchers!

  • Inchecken tussen 15.00 en 23.00 uur, uitchecken tussen 09.00 en 11.00 uur
  • Het all-inclusive arrangement gaat in vanaf het inchecken
  • Onbeperkt dranken bestellen kan van 11.00 tot 22.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting à €4,15 p.p.p.n. en administratiekosten à €4,95 p.p.
  • Exclusief eventuele parkeerkosten van €7,95 per dag
  • Het ontbijt wordt geserveerd tussen 8.00 en 10.00 uur
  • Boek je meerdere nachten? Dan is het lunchbuffet ook inbegrepen (lunch is wel extra bij te boeken bij 1 overnachting)

De Elderschans
Herendreef 67, 4527 AZAardenburg
35 km van De kust
12 km van treinstation

+3

Wil jij er een paar dagen tussenuit met je partner of een vriend(in)? Kom dan samen genieten bij Hotel de Elderschans van een all-inclusive overnachting! Dit hotel, gelegen in het pittoreske Zeeuwse grensdorp Aardenburg, is omringd met natuur, cultuur en historie. Cultuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen in de verschillende nabijgelegen Belgische steden, zoals Brugge, Antwerpen, Gent en Knokke-Heist. De perfecte plek om even heerlijk tot rust te komen!

All-inclusive arrangement

  • Overnachting in een tweepersoonskamer
  • Ontbijtbuffet (tussen 08.00 en 10.00 uur)
  • Lunchbuffet (op de tweede dag wanneer je meerdere nachten boekt, tussen 12.00 en 14.00 uur)
  • Avondbuffet (tussen 18.00 en 20.00 uur)
  • Onbeperkt alle dranken van de kaart inclusief champagne, whiskey en wodka (bar geopend tussen 11.00 en 22.00 uur)
  • Onbeperkt gebruik van sauna en fitness
  • Gebruik van snelle wifiverbinding in gehele hotel
Extra bij te boeken bij het hotel:
  • Fietsen huren: €15 per persoon per dag voor een gewone fiets en €30 euro per dag per persoon voor een elektrische fiets
  • Ultra all-inclusive met onbeperkt drank tot 23.00 uur i.p.v 22.00 uur én cocktails inbegrepen voor €15 per persoon per dag
  • Maximaal 2 huisdieren voor €15 per dier per nacht
  • Babybed voor €9,50 per nacht
  • Late check-out tot 14.00 uur voor €17,50 per persoon, inclusief lunch en drankjes tot 14.00 uur

8.2
400 beoordelingen

Hotel en restaurant De Elderschans ligt op de Elderschans, een geïsoleerde versterking ten westen van Aardenburg (oudste stad van provincie Zeeland), die onderdeel uitmaakte van de Staats-Spaanse Linies. Van het fort zijn de binnen- en buitengracht nog grotendeels aanwezig en de loop van de omwalling is herkenbaar. Het gebied is bebost en men kan er wandelen. Het is het enige bos van de omgeving en een van de weinige landgoederen in Zeeuws-Vlaanderen.

Een bezoek aan De Elderschans is dus een hele historische beleving! De Elderschans is het grootste hotel van provincie Zeeland: maar liefst 40.000 m². Je overnacht op een van de 90 moderne hotelkamers, je kunt gebruikmaken van de sauna en fitness en je mag genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet, lunch of diner in het restaurant.

Je bent van harte welkom bij De Elderschans!

Hiernaast zie je de openingstijden van Restaurant de Elderschans.

Boek nu voor €129

Hotels in de buurt van De Elderschans