Center Parcs De Eemhof

Weekend of (mid)week weg (4 tot 6 pers) in Center Parcs

7.7
Goed • 25 beoordelingen
Verkocht: 6
€617
€399

Voor 4 tot 6 personen: verblijf een weekend, week of midweek in een Comfort of Premium Cottage bij Center Parcs De Eemhof

Weekend of midweek: Comfort cottage voor 4 personen

35%

€617
€399

Weekend of midweek: Premium cottage voor 4 personen

42%

Verkocht: 4

€700
€409

Weekend of midweek: Premium cottage voor 6 personen

36%

€760
€489

Weekend of midweek: Comfort cottage voor 6 personen

25%

€690
€519

Week: Premium cottage voor 4 personen

37%

€1044
€659

Week: Comfort cottage voor 4 personen

37%

€1134
€709

Week: Premium cottage voor 6 personen

40%

€1387
€839

Week: Comfort cottage voor 6 personen

31%

€1307
€899

  • Verblijf een midweek, weekend of week met 4 of 6 personen in een van de Comfort of Premium Cottages van Center Parcs De Eemhof
  • Bij de Premium Cottages zijn de bedden al opgemaakt!
  • Met subtropisch zwemparadijs Aqua Mundo, de (overdekte tropische) Market Dome en een groot scala aan indoor- en outdooractiviteiten
  • Dé ideale plek voor een onvergetelijke vakantie, even helemaal weg!
  • Inclusief bedlinnen, reserveringskosten, toeristenbelasting én overige heffingen
  • Een gezellige tijd met vrienden of familie
  • Midden in de bosrijke omgeving, echt even samen!

  • het plaatsen van een reservering is mogelijk t/m 8 februari
  • je kunt je reservering 1 keer aanpassen, tot 21 dagen voor aankomst
  • de algemene wijzigings- en annuleringsvoorwaarden van Center Parcs zijn van toepassing, bekijk deze hier
  • De midweek geldt van maandag t/m vrijdag, het weekend van vrijdag t/m maandag en de week van maandag t/m maandag of van vrijdag t/m vrijdag
  • Inchecken vanaf 16.00 uur, uitchecken voor 10.00 uur, hierna kun je nog wel gebruikmaken van alle faciliteiten van het park
  • Het is niet mogelijk om extra's bij te boeken, zoals ontbijt, voorkeursligging, huisdieren en overige zaken

Geniet samen van een week (maandag t/m maandag of vrijdag t/m vrijdag), midweek (maandag t/m vrijdag) of weekend (vrijdag t/m maandag) weg in een compleet ingerichte Comfort of Premium Cottage van Center Parcs. Alle accommodaties liggen midden in een mooie bosrijke omgeving en zijn compleet ingericht. Perfect voor een gezellig verblijf met familie of vrienden.

Dankzij het subtropisch zwemparadijs Aqua Mundo, de (overdekte tropische) Market Dome en een groot scala aan indoor- en outdooractiviteiten is Center Parcs de ideale plek voor een onvergetelijke vakantie. Jullie verblijven met 4 of 6 personen in een Comfort of Premium Cottage bij Center Parcs De Eemhof, waar het hele jaar door voor elke leeftijd altijd iets nieuws te beleven valt. Dé perfecte minivakantie in eigen land!

Center Parcs De Eemhof
Ontelbaar veel activiteiten, een fietstocht door het grootste loofbos van West-Europa en uitzicht over het glinsterende Eemmeer. Dát is wat Center Parcs De Eemhof kenmerkt! In een prachtige bosrijke omgeving kun je volledig tot rust komen. Voor watersporters is het echt een paradijs. Wil je liever de stad in? Ook dat is mogelijk, want het park ligt vlakbij Amsterdam en Utrecht. Beleef een heerlijke minivakantie met het hele gezin!

Comfort Cottage (4 personen)

  • 2 vernieuwde slaapkamers:

    • 4 eenpersoonsbedden (2 per kamer)
    • dekbedden en hoofdkussens

  • Vernieuwde badkamer met douche
  • Toilet
  • Vernieuwde ingerichte keuken:

    • kookplaat
    • koelkast
    • vaatwasser
    • combimagnetron met ovenfunctie
    • filterkoffiezetapparaat
    • broodrooster
    • citruspers
    • waterkoker
    • servies
    • bestek
    • potten en pannen

  • Vernieuwde woonkamer met hoekbank, flatscreen-tv en open haard
  • Privéterras met tuinmeubilair
  • Kindermeubilair
  • Kluis
  • Eindschoonmaak

Comfort Cottage (6 personen)

  • 3 vernieuwde slaapkamers:

    • 6 eenpersoonsbedden (2 per kamer)
    • dekbedden en hoofdkussens

  • 2 vernieuwde badkamers:

    • 1 met douche
    • 1 met douche en toilet

  • Apart toilet

    • kookplaat
    • koelkast
    • vaatwasser
    • filterkoffiezetapparaat
    • broodrooster
    • citruspers
    • waterkoker
    • servies
    • bestek
    • potten en pannen

  • Kindermeubilair
  • Kluis
  • Eindschoonmaak

Premium Cottage (4 personen)

  • 2 vernieuwde slaapkamers:

    • dekbedden en hoofdkussens
    • föhn
    • tweede tv in 1 kamer

  • Vernieuwde badkamer met douche en bad
  • Toilet

    • kookplaat
    • koelkast
    • vaatwasser
    • filterkoffiezetapparaat
    • Nescafé Dolce Gusto
    • broodrooster
    • citruspers
    • waterkoker
    • servies
    • bestek
    • potten en pannen

  • Kindermeubilair
  • Kluis
  • Eindschoonmaak
  • Keukenpakket
  • Opgemaakte bedden

Premium Cottage (6 personen)

  • 3 vernieuwde slaapkamers:

    • dekbedden en hoofdkussens
    • föhn
    • tweede tv in 1 kamer

  • 2 vernieuwde badkamers:

    • 1 met douche
    • 1 met douche en bad

  • Toilet

    • kookplaat
    • koelkast
    • vaatwasser
    • filterkoffiezetapparaat
    • Nescafé Dolce Gusto
    • broodrooster
    • citruspers
    • waterkoker
    • servies
    • bestek
    • potten en pannen

  • Kindermeubilair
  • Kluis
  • Eindschoonmaak
  • Keukenpakket
  • Opgemaakte bedden

7.7
25 beoordelingen
G.
Mevr. G. Van Ruitenbeek
Super schone kamer. Vriendelijk en behulpzaam personeel
K.
Mevr. K. De Kuyper
Top verblijf gehad in het eemhof hotel. Super goede deal
Mevr. M. De Haan-Gort
Goede prijs/kwaliteit verhouding

Al ruim 50 jaar is Center Parcs dé plek om nieuwe herinneringen te maken met je geliefden. Met compleet ingerichte cottages midden in de natuur, het zwemparadijs Aqua Mundo en een groot scala aan indoor- en outdooractiviteiten is Center Parcs de ideale plek voor een onvergetelijke vakantie. En hoe divers het aanbod ook is, het staat allemaal in dienst van die ene, universele behoefte: samenzijn.

Center Parcs heeft in totaal 26 parken en 8 hotels, waaronder Center Parcs De Eemhof in Zeewolde. De accommodaties liggen veelal aan het water en de haven en zijn van alle gemakken voorzien. Perfect voor een gezellig verblijf met familie of vrienden. Kies het luxeniveau dat bij je past, of maak je vakantie extra bijzonder in een speciale accommodatie. Het hele jaar door en voor elke leeftijd valt er altijd iets nieuws te beleven.

Ervaar de gastvrijheid van Center Parcs De Eemhof!

Hotels in de buurt van Center Parcs De Eemhof