Boutiquehotel Die Swaene

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out + wellness in Brugge

9.7
Perfect • 48 beoordelingen
Boutiquehotel Die Swaene
Brugge (20km)
Verkocht: 404
€304
€175

Voor 2 personen: heerlijke overnachting bij 4-sterrenhotel Die Swaene in hartje Brugge, inclusief ontbijt, late check-out en toegang tot de spa

  • Heerlijke overnachting voor 2 in hartje Brugge
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Inclusief ontbijt, late check-out en toegang tot de spa en het verwarmde zwembad
  • Jullie verblijven in een romantisch ingerichte superiorkamer met tweepersoonsbed, badkamer met douche en/of bad, gratis wifi, flatscreen-tv en nog veel meer
  • Ontdek Brugge, de stad die ook wel Venetië van het Noorden wordt genoemd
  • Beleef een heerlijke minivakantie met je partner of een goede vriend(in)
  • Bij het ontbijt wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • Optioneel extra:
  • fles wijn (wit of rood) voor €20 i.p.v. €30
  • fles bubbels voor €20 i.p.v. €30
  • parking voor €15 i.p.v. €25

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 13.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €4 p.p.p.n.

Boutiquehotel Die Swaene
Steenhouwersdijk 2, 8000 Brugge
20 km van De kust

Wil jij er echt even tussenuit? Neem je partner of een goede vriend(in) dan mee naar 4-sterrenhotel Die Swaene in Brugge voor een heerlijke overnachting voor 2. Jullie verblijven in een superiorkamer die van alle gemakken is voorzien, waaronder een comfortabel tweepersoonsbed, badkamer met bad en/of douche, flatscreen-tv, kamerjassen en nog veel meer. Daarnaast mogen jullie gratis gebruikmaken van de sauna en het verwarmde zwembad!

's Ochtends beginnen jullie de dag goed met een verrukkelijk ontbijt. Het versgeperste fruitsap staat al voor jullie klaar. Jullie kunnen lekker rustig aan doen, want uitchecken hoeft pas om 13.00 uur! Ontdek vervolgens het historische Brugge: met talloze idyllische straatjes, verschillende terrasjes en winkels en indrukwekkende bouwwerken is hier genoeg te zien en te doen. Beleef de perfecte minivakantie!

Superiorkamer

  • Tweepersoonsbed
  • Airco
  • Zithoek
  • Telefoon
  • Wake up-service
  • Kluisje en minibar
  • En-suite badkamer met douche en/of bad
  • Verzorgingsproducten
  • Kamerjassen en slippers
  • Toilet

9.7
48 beoordelingen
Dhr. S. De Rudder
We werden heel hartelijk onthaald en de service was top! Mooie kamer, heerlijk ontbijt, rustige en romantische sfeer. Op wandelafstand van de Grote Markt en het centrum. We komen zeker terug. Een echte aanrader!!!
Mevr. M. Wijnands
Het hotel bevindt zich een historisch pand en is zeer stijlvol ingericht. Onze superior kamer lag onder het dak, was niet bijzonder groot maar wel van alle gemakken voorzien. Het was ideaal om vlakbij het hotel tegen een schappelijke prijs te kunnen parkeren en direct vanuit het hotel de stad in te kunnen lopen. Het hotel heeft een mooi welness gedeelte met een sauna, grote doucheruimte en fijn zwembad. Wij hadden alleen de pech dat het licht uitgevallen was en we dus in het donker moesten douchen en zwemmen maar het personeel was wel zo lief om een paar kaarsen neer te zetten. Eigenlijk best romantisch dus. In de ochtend kun je genieten van een uitgebreid en supervers ontbijt. Omelet of gebakken eitje wordt op bestelling voor je klaar gemaakt en dan krijg je ook nog allerlei heerlijke keuzes zoals een omelet met spinazie en kaas. Het was een hele bijzondere ervaring om in dit hotel te verblijven.
P.
Dhr. P. Lossy
twee min puntjes, daar waar reeds seniors zijn, het bad, mankeert iets om u even te steunen in het uitstappen, een baar of zo En het ontbijt, prachtig, maar er mankeert er een poutbel de Table, Gewoon een Tip hoor, de rest,een sterke aanrader

Boutiquehotel Die Swaene is een prachtig 4-sterrenhotel in het hart van Brugge. Voor een romantisch, idyllisch verblijf ben je hier aan het juiste adres. Het hotel beschikt over 17 luxueuze kamers met een romantische stijl. Ze zijn van alle gemakken voorzien, waaronder comfortabele bedden, een kluisje en minibar, en-suite badkamer met douche en/of bad, kamerjassen en nog veel meer. Na een ontspannen nacht kun je de dag goed beginnen in de ontbijtzaal, waar versgeperst fruitsap voor je klaarstaat. Daarnaast beschikt Die Swaene over een privéparking, bar, verwarmd binnenzwembad en sauna!

Brugge is sinds 2000 werelderfgoed en wordt, mede door de 70 bruggen, ook wel het Venetië van het Noorden genoemd. Je vindt er prachtige monumenten, kleurrijke straten en vele kanaaltjes, ook wel Brugse reien genoemd. Ontdek ze zelf! Struin door de historische binnenstad, ga het water op, bezoek de markt of neem plaats op een van de vele terrasjes. Ook bekende badplaatsen als Blankenberge en Knokke-Heist liggen om de hoek. De perfecte minivakantie beleef je hier!

Je bent van harte welkom bij Boutiquehotel Die Swaene!

Hotels in de buurt van Boutiquehotel Die Swaene