Boutique Hotel Zaan

Overnachting voor 2 + ontbijt in hartje Zaandijk

9.3
Perfect • 8 beoordelingen
Boutique Hotel Zaan
Zaandijk (190km)
Verkocht: 53
€102
€79

Voor 2 personen: overnachting inclusief ontbijt bij Boutique Hotel Zaan: beleef een heerlijke mini-vakantie in een historisch en traditioneel Nederlands hotel

  • Overnachting voor 2 inclusief ontbijt
  • Verblijf in een historisch en traditioneel Nederlands hotel
  • Ontdek de uitjes die de Zaanse Schans te bieden heeft, zoals het Zaanse Museum, de Verkade Experience en Brouwerij Hoop
  • Of ga iets verder en verken Amsterdam en/of Zandvoort aan Zee
  • Jullie verblijven in een comfortabele en sfeervolle kamer die van alle gemakken is voorzien
  • De kamer bevat onder andere een boxspringbed, airconditioning en een flatscreen-TV
  • Start de dag goed met een heerlijk uitgebreid ontbijt
  • Geniet met z'n tweetjes van een heerlijke minivakantie!
  • Wil je langer blijven? Koop dan meerdere vouchers!

  • Inchecken vanaf 15.00, uitchecken tot 11.00
  • Exclusief toeristenbelasting van €5,19 p.p.p.n.

Boutique Hotel Zaan
Lagedijk 32, 1544 BG Zaandijk
190 km van De kust

Maak kennis met dit historisch en traditioneel Nederlands hotel: Boutique Hotel Zaan. Met uitzicht op de Zaanse Schans is dit hotel gelegen op een idyllische plek. In de buurt valt er genoeg te doen: zo kun je onder andere naar het Zaanse Museum, het Cacao Museum, de Verkade Experience waar je de originele machines van begin 20e eeuw kunt zien werken, Brouwerij Hoop en meer. Genoeg om te doen!

Jullie overnachten in een comfortabele en sfeervolle kamer. De kamer bevat onder andere een boxspringbed, flatscreen-TV, airconditioning en gratis wifi. Jullie beginnen de dag goed met een heerlijk uitgebreid ontbijt zodat jullie weer opgeladen op pad kunnen!

Deluxe double room

  • Boxspringbed
  • Badkamer met douche en toilet
  • Nespresso-apparaat
  • Telefoon
  • Airconditioning
  • Flatscreen-TV
  • Verduisterende gordijnen

9.3
8 beoordelingen
Mevr. S. Van Raamsdonk
Wat een fijne ontvangst op deze dag vol sneeuw en kou! Heel vriendelijk en er werd volop meegedacht om ook de dag erna goed in te kunnen vullen in de omgeving
Boutique Hotel Zaan
Dank voor uw feedback en verblijf.
T.
Mevr. T. Gootzen
leuk hotel vlakbij de Zaansche Schans. heel vriendelijk personeel en nette kamer. goed ontbijt. voor herhaling vatbaar!!
Boutique Hotel Zaan
Mevr. D. Muezers
superleuk hotel, kleinschalig, mooie kamers, leuk restaurant aan water alwaar ook ontbijt is
Boutique Hotel Zaan

Ben jij ook zo'n liefhebber van Nederlandse historie? Dan ben je bij Boutique Hotel Zaan absoluut aan het juiste adres. Dit historische en traditioneel Nederlandse hotel vind je in Zaandijk. Met uitkijk op de Zaanse Schans en de prachtige windmolens bevind jij je in een idyllische plek. Ga voor een onvergetelijke (mini)vakantie!

Naast dit prachtige hotel biedt de Zaanse Schans ook veel leuke uitjes: zo kun je bijvoorbeeld het Zaanse Museum, het Cacao Museum, de Verkade Experience (met werkende originele machines uit begin 20e eeuw) en Brouwerij Hoop bezoeken. Zin om wat verder weg te gaan? Ga dan voor een heerlijk dagje Amsterdam of Zandvoort aan Zee. Jij hoeft je in elk geval niet te vervelen!

De Zaanse Schans ontdekken begint bij Boutique Hotel Zaan!

Hotels in de buurt van Boutique Hotel Zaan