Boutique Hotel Ter Zand

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + evt. diner aan zee

Boutique Hotel Ter Zand
Burgh-Haamstede (75km)
Verkocht: 5
€100
€79
Boek nu voor €79

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen inclusief ontbijt en eventueel 3-gangendiner bij Boutique Hotel Ter Zand in Burgh-Haamstede

Overnachting voor 2 + ontbijt

21%

Verkocht: 5

€100
€79

2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + 1x 3-gangendiner

17%

€289
€239

  • Overnachting voor 2 + ontbijt vanaf €79
  • 2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + 3-gangendiner vanaf €259
  • Voor 2 personen: heerlijke overnachting(en) inclusief ontbijt en eventueel 3-gangendiner aan zee
  • Jullie verblijven in een ruime tweepersoonskamer met koffie- en theefaciliteiten, inloopdouche, Smart TV, gratis wifi en meer
  • 's Ochtends genieten jullie van een heerlijk uitgebreid ontbijtbuffet
  • Het hotel ligt op loopafstand van natuurgebied de Zeepe Duinen en het ruime zandstrand van Westerschouwen
  • Zeehonden spotten, zeilen op het Grevelingenmeer of een dagje shoppen in Burgh-Haamstede: het is allemaal mogelijk!
  • Bij een verblijf van 2 nachten schuiven jullie tijdens de eerste avond aan in Restaurant Le Poirier voor een overheerlijk 3-gangendiner
  • Beleef een ontspannen mini-vakantie aan zee!

  • Exclusief toeristenbelasting:
  • in 2022 €2,95 p.p.p.n.
  • in 2023 €3,50 p.p.p.n.
  • Exclusief eventuele parkeerkosten (€9 per auto per nacht)

Boutique Hotel Ter Zand
Hogeweg 59, 4328 PBBurgh-Haamstede
75 km van De kust
20km van treinstation

Verlang jij naar een ontspannen weekend weg met z'n tweetjes? Het liefst aan de kust, zodat je heerlijk kan uitwaaien en even weg bent van de drukte van alledag? Kom dan overnachten in Boutique Hotel Ter Zand! Dit gezellige hotel ligt op loopafstand van natuurgebied de Zeepe Duinen en het ruime zandstrand van Westerschouwen. Als natuurliefhebber ben je hier dus zeker aan het goede adres! Maak bijvoorbeeld een mooie strandwandeling, ga zeehonden spotten of zeilen op het grootste zoutwatermeer van West-Europa: het Grevelingenmeer. Of trek eropuit met de fiets en verken het centrum en de omgeving van Burgh-Haamstede. Het is allemaal mogelijk!

Jullie verblijven in een ruime comfort tweepersoonskamer die van alle gemakken is voorzien. De kamer beschikt over een tweepersoonsbed, kluis, airco, koffie- en theefaciliteiten, Smart TV, gratis wifi en een ruime badkamer met inloopdouche, toilet, haardroger en wastafel. 's Ochtends mogen jullie aanschuiven voor een uitgebreid ontbijtbuffet. Bij een verblijf van twee nachten genieten jullie tijdens de eerste avond ook nog van een heerlijk 3-gangendiner bij Restaurant Le Poirier. Alle gerechten worden vers bereid met de beste streekproducten, en dat proef je. Beleef een heerlijke mini-vakantie aan zee!

3-gangendiner (voorbeeldmenu)
dagelijks wisselend menu met gerechten van de kaart

Voorgerecht

  • Rode biet
    structuren van rode biet | mosterd | balsamico | tuinkers
  • Zeeuwse oester
    twee bereidingen van oester | romige sjalot | tomasu

Hoofdgerecht

  • Dagvangst
    boerenkool | aardappel | kerrie
  • Nederlandse boerderij-eend
    cantarel | knolselderij | saus van paddenstoel en donker bier

Nagerecht

  • Karnemelk
    gebrande witte chocolade | cacao | vikingzout
  • Mandarijn
    gember | pure chocolade | hazelnoot

Bovenstaand menu is een voorbeeldmenu en wisselt dagelijks op basis van dagverse ingrediënten en seizoensproducten

Even heerlijk uitwaaien en ontspannen aan de veelzijdige Zeeuwse kust? Met één of meerdere overnachtingen bij Boutique Hotel Ter Zand komt dat zeker goed! Het hotel beschikt over verschillende comfortabele en luxe kamers en suites waarin je even helemaal tot rust komt. Alle kamers zijn prachtig ingericht volgens de stijl van bekende ontwerpers zoals William Yeoward, Nobilis en het Britse Designers Guild. Zo breng jij de nacht in stijl door!

Boutique Hotel Ter Zand ligt op loopafstand van natuurgebied de Zeepe Duinen en het ruime zandstrand van Westerschouwen. Alle natuurliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen. Maak bijvoorbeeld een prachtige wandeling door de duinen, ga zeehonden spotten of zeilen op het grootste zoutwatermeer van West-Europa: het Grevelingenmeer. Het is allemaal mogelijk! Liever het dorp in? Fiets dan naar Burgh-Haamstede en ga een dag shoppen in de winkelstraten. 's Avonds geniet je nog even na met een heerlijk diner bij Restaurant Le Poirier. De chefs bereiden elke dag verrassende gerechten met de mooiste streekproducten, en dat proef je!

Je bent van harte welkom bij Boutique Hotel Ter Zand!

Boek nu voor €79

Hotels in de buurt van Boutique Hotel Ter Zand