Boutique Hotel Dokkum

Overnachting voor 2 + ontbijt + evt. diner

Verkocht: 17
€163
€109

Voor 2 personen: heerlijke overnachting in een deluxe-kamer bij Boutique Hotel Dokkum inclusief ontbijt, late check-out en eventueel een uitgebreid 3-gangendiner

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out

33%

Verkocht: 6

€163
€109

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out + 3-gangendiner

38%

Verkocht: 6

€240
€149

  • Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out €109
  • Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out + 3-gangendiner €149
  • Voor 2 personen: ontspannen overnachten in de historische binnenstad van Dokkum
  • Eventueel inclusief een overheerlijk 3-gangendiner
  • Jullie slapen in een deluxe-kamer met een kingsize bed, flatscreen-tv en meer
  • Geniet van de rust en prachtige natuur in Friesland
  • Dicht bij Leeuwarden, dus ideaal te combineren met een dagje uit
  • Beleef de ultieme minivakantie
  • Uiteraard wordt er bij het ontbijt en diner rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, late check-out tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,50 p.p.p.n.

Nauwstraat 2, 9101 LNDokkum

Zin in een heerlijk weekendje weg? Zoek het hogerop en ontspan samen met je partner bij Boutique Hotel Dokkum in het mooie Friesland. Dit hotel ligt midden in de historische binnenstad van Dokkum, op een steenworp afstand van het Elfstedenkeerpunt. Ook Leeuwarden ligt om de hoek, waar je onder andere de scheefste toren van Nederland kunt bezoeken.

Jullie verblijven in een deluxe-kamer met een kingsize bed, flatscreen-tv, koffie- en theefaciliteiten en een eigen binnentuin. 's Ochtends genieten jullie van een overheerlijk ontbijt, maar natuurlijk nadat jullie hebben uitgeslapen, want uitchecken hoeft pas om 12 uur! Geniet eventueel ook nog van een overheerlijk 3-gangendiner bij hotel-restaurant HCR ’t Raedhûs. Beleef de perfecte minivakantie!

3-gangen keuzediner

Voorgerecht

  • Soep van de dag
    wisselende huisgemaakte soep
  • Champignonsoep
    met verse bosui
  • Tomatensoep
    met geroosterde paprika en verse kruiden

Hoofdgerecht

  • Hamburger van 100% Friesche weiderund
    met manchego, augurk, gebakken spek en barbecuemayonaise
  • Varkensschnitzel
    met gebakken spek, ui en champignonroomsaus
  • Heilbotfilet
    met seizoensgroenten
  • Lasagne funghi
    met champignons
  • Indische kippendijensaté
    met gefrituurde uitjes, atjar en kroepoek
  • Short ribs (+ €5)
    huisgemarineerde short ribs met saus
  • Gebakken varkenshaas (+ €5)
    met seizoensgroenten en peperjus

Dessert

  • Verrassingsdessert
    van de chef

In 2022 is Boutique Hotel Dokkum geopend: een prachtig hotel in de historische binnenstad van Dokkum. Het hotel ligt op een steenworp afstand van het historische Elfstedenkeerpunt. Een bijzondere locatie! En wil je graag een dagje de Friese hoofdstad bezoeken? Ook dat is mogelijk, want vanuit het hotel ben je binnen no-time in Leeuwarden.

Het hotel heeft 12 comfortabele kamers die allemaal over de nieuwste faciliteiten beschikken. Zo hebben ze onder andere een kingsize bed, een ruime douche, een flatscreen-tv mét de mogelijkheid om je favoriete series of films te casten en een binnentuin. 's Ochtends schuif je bij Boutique Hotel Dokkum aan voor een uitgebreid ontbijtbuffet en 's avonds kun je heerlijk dineren bij hotel-restaurant HCR 't Raedhûs. Kortom, alle ingrediënten voor een ontspannen verblijf!

Je bent van harte welkom bij Boutique Hotel Dokkum!

Hotels in de buurt van Boutique Hotel Dokkum