Best Western Zaan inn

Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje in Zaandam

Erg populaire deal
Verkocht: 52
€135
€85

Voor 2 personen: 1 overnachting in een comfortkamer, inclusief ontbijt en welkomstdrankje bij Best Western Zaan Inn in Zaandam

  • Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje
  • Overnachting in een comfortabele comfortkamer
  • Inclusief een warm welkom met een welkomstdrankje en een heerlijk ontbijt na een rustige nacht
  • De kamer is van alle gemakken voorzien
  • Perfecte uitvalsbasis voor leuke activiteiten en steden in de buurt
  • Uiteraard wordt er bij het ontbijt en welkomstdrankje rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • Inchecken vanaf 14.00 uur en uitchecken voor 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €7,26 per persoon per nacht

Ga er lekker tussenuit in eigen land en verblijf bij 3-sterrenhotel Best Western Zaan Inn in Zaandam. Je verblijft 1 nacht met je geliefde of een vriend(in) in een comfortabele tweepersoonskamer welke is voorzien van een eigen thermostaat, koeling, flatscreen-tv, mini-koelkast, kluisje en koffie- en theefaciliteiten. Dit is inclusief een warm welkom met een welkomstdrankje en in de ochtend een heerlijk ontbijt.

Ontdek tijdens je verblijf de prachtige omgeving van Zaandam: er is genoeg leuks te doen in de buurt! Bezoek bijvoorbeeld de wereldberoemde Zaanse Schans, of trek eropuit in het kustgebied. Dat wordt een geslaagde mini-vakantie!

Comfortkamer

  • 22 vierkante meter
  • 32-inch flatscreen-tv
  • Bureau met telefoon
  • Grote kast
  • Koelkast
  • Kluisje
  • Airconditioning

Best Western Zaan Inn is ideaal gelegen naast station Zaandam, op 12 treinminuten van hartje Amsterdam en een kwartier van Schiphol. De 102 ruime, moderne en rookvrije kamers met eigen thermostaat en koeling zijn voorzien van een flatscreen-tv, een mini-koelkast, kluisje en koffie- en theefaciliteiten.

Best Western Zaan Inn is de perfecte locatie voor een minivakantie. Huur bijvoorbeeld een fiets en verken de prachtige omgeving. Bezoek de wereldberoemde Zaanse Schans, of trek eropuit in het kustgebied. Ook Volendam, Edam, Alkmaar, Haarlem en Amsterdam zijn niet ver van Best Western Zaan Inn. Dineren bij Zaan Inn kan bij Restaurant 22 Kitchen & Bar. Dit restaurant heeft een open keuken, gezellige bar en serveert vlees-, vis-, en vegetarische grillgerechten waarbij verse ingrediënten en lokale producten de basis vormen.

Geniet van een heerlijke mini-vakantie bij Best Western Zaan Inn!

Hotels in de buurt van Best Western Zaan inn